5

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Αλβανία

Superliga »
Sat 16 Δεκ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Lushnja
1 - 3
Skënderbeu Korçë ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 16 Δεκ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Vllaznia Shkodër
3 - 2
Kamza ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 16 Δεκ
17:00 Ημίχρονο
Flamurtari Vlorë
0 - 1
Laçi
1st Division »
Sat 16 Δεκ
14:00
Besa Kavajë
14:00
Besëlidhja Lezhë
Sat 16 Δεκ
14:00
Egnatia
14:00
Kastrioti Krujë
Sat 16 Δεκ
14:00
Burreli
14:00
Korabi Peshkopi
Sat 16 Δεκ
14:00
Erzeni Shijak
14:00
Dinamo Tirana
Sat 16 Δεκ
14:00
Vllaznia Shkodër
14:00
Tërbuni Pukë
Sat 16 Δεκ
14:00
Turbina Cërrik
14:00
Shkumbini Peqin
Sat 16 Δεκ
14:00
Apolonia Fier
14:00
Iliria Fushë-Krujë
Sat 16 Δεκ
14:00
KF Tirana
14:00
Pogradeci
Sat 16 Δεκ
14:00
Tomori Berat
14:00
Naftëtari Kuçovë
Sat 16 Δεκ
14:00
Shenkolli
14:00
Bylis Ballsh
Superliga
Sat 16 Δεκ
Lushnja
1-3
Skënderbeu
Vllaznia Shkodër
3-2
Kamza
Flamurtari Vlorë
0-1
Laçi
Κυ 17 Δεκ
Luftëtari
14:00
Partizani Tirana
Teuta Durrës
17:00
Kukësi
Team / Points
1 Skënderbeu Korçë KFS 34
2 Flamurtari Vlorë FLA 25
3 Laçi LAÇ 24
4 Kamza KAM 23
5 Kukësi KUK 22
 
6 Partizani Tirana PAR 21
7 Teuta Durrës TEU 15
8 Vllaznia Shkodër VLZ 15
9 Luftëtari Gjirokastër LUF 13
10 Lushnja LUS 8
ομάδα 1
Κυ 17 Δεκ
Ada Velipojë
14:00
Veleçiku Koplik
Kukësi II
14:00
Vora
Internacional
14:00
Sopoti Librazhd
Gramshi
14:00
Spartaku Tiranë
Tirana II
14:00
Luzi 2008
Klosi
14:00
Partizani Tirana
Kevitan
14:00
Mamurrasi
Team / Points
1 Vora VOR 27
2 Veleçiku Koplik VEL 22
3 Partizani Tirana II PTI 20
4 Spartaku Tiranë KST 19
5 Klosi KFF 16
6 Luzi 2008 LUZ 16
7 Ada Velipojë ADA 15
 
8 Tirana II TIR 13
9 Internacional Tirana TIR 13
10 Gramshi GRA 11
11 Kukësi II KUK 8
12 Sopoti Librazhd SOP 5
13 Kevitan KEV 4
14 Mamurrasi MAM 0
ομάδα 2
Κυ 17 Δεκ
Domosdova Prrenjas
14:00
Butrinti Sarandë
Këlcyra
14:00
Albpetrol Patos
Oriku
14:00
Përmeti
Gramozi Ersekë
14:00
Maliqi
Elbasani
14:00
Memaliaj
Devolli
14:00
Tepelena
Delvina
14:00
Skrapari
Team / Points
1 Albpetrol Patos ALB 25
2 Oriku ORI 25
3 Elbasani ELB 25
4 Butrinti Sarandë BUT 20
5 Devolli DEV 19
6 Delvina DEL 18
7 Maliqi MAL 17
 
8 Këlcyra KEL 16
9 Domosdova Prrenjas DOM 13
10 Tepelena TEP 13
11 Memaliaj MEM 9
12 Gramozi Ersekë GRA 8
13 Përmeti PER 6
14 Skrapari SKR 4

Follow BeSoccer on Facebook