1

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε The Democratic Republic Of Congo

There are no competitions from to display. Here you will find the main competitions that are still in play.

Premier League
Sat 16 Δεκ
Leicester
0-3
Crystal Palace
Watford
1-4
Huddersfield Town
Arsenal
1-0
Newcastle
Chelsea
1-0
Southampton
Brighton Hove Alb.
0-0
Burnley
Stoke City
0-3
West Ham
Man. City
4-1
Tottenham Hotspur
Κυ 17 Δεκ
West Bromwich Alb.
1-2
Man. Utd
AFC Bournemouth
0-4
Liverpool
Δε 18 Δεκ
Everton
21:00
Swansea City
Team / Points
1 Man. City MAC 52
2 Man. Utd MUD 41
3 Chelsea CHL 38
4 Liverpool LIV 34
5 Arsenal ARS 33
6 Burnley BUR 32
7 Tottenham Hotspur TOT 31
8 Leicester LEI 26
9 Watford WAT 22
10 Everton EVE 22
 
11 Huddersfield Town HUR 21
12 Southampton SOU 18
13 Brighton & Hove Albion BHA 18
14 Crystal Palace CPF 17
15 West Ham WHU 17
16 AFC Bournemouth BOU 16
17 Stoke City STO 16
18 Newcastle NEW 15
19 West Bromwich Albion WBA 14
20 Swansea City SWA 12
Primera Division
Πα 15 Δεκ
Sevilla
0-0
Levante
Sat 16 Δεκ
Athletic
0-0
R. Sociedad
Eibar
2-1
Valencia
Atlético
1-0
Alavés
Κυ 17 Δεκ
Leganés
-
Real Madrid
Girona
1-0
Getafe
Celta
0-1
Villarreal
Las Palmas
2-2
Espanyol
Barcelona
4-0
Deportivo
Δε 18 Δεκ
Málaga
21:00
Real Betis
Team / Points
1 Barcelona FCB 42
2 Atlético ATM 36
3 Valencia VCF 34
4 Real Madrid RMA 31
5 Sevilla SEV 29
6 Villarreal VIL 24
7 Girona GIR 23
8 Eibar EIB 21
9 Getafe GET 20
10 R. Sociedad RSO 20
 
11 Leganés LEG 20
12 Celta CEL 18
13 Athletic ATH 18
14 Real Betis BET 18
15 Levante LEV 17
16 Espanyol ESP 17
17 Deportivo DEP 15
18 Alavés ALA 12
19 Málaga MAL 11
20 Las Palmas UDL 11
Serie A
Sat 16 Δεκ
Inter
1-3
Udinese
Torino
1-3
Napoli
Roma
1-0
Cagliari
Κυ 17 Δεκ
Hellas Verona
3-0
Milan
Fiorentina
0-0
Genoa
Crotone
1-0
Chievo
Bologna
0-3
Juventus
Sampdoria
0-1
Sassuolo Calcio
Benevento
1-2
SPAL
Atalanta
3-3
Lazio
Team / Points
1 Napoli NAP 42
2 Juventus JUV 41
3 Inter INT 40
4 Roma ROM 38
5 Lazio LAZ 33
6 Sampdoria SAM 27
7 Atalanta ATL 24
8 Milan ACM 24
9 Fiorentina FIO 23
10 Torino TOR 23
 
11 Udinese UDI 21
12 Bologna BOL 21
13 Chievo CHI 21
14 Cagliari CAG 17
15 Sassuolo Calcio SAS 17
16 Crotone CRO 15
17 Genoa GEN 14
18 SPAL POL 14
19 Hellas Verona HLL 13
20 Benevento BEN 1
Bundesliga
Πα 15 Δεκ
Borussia
3-1
Hamburger SV
Sat 16 Δεκ
Köln
1-0
Wolfsburg
Werder Bremen
2-2
Mainz 05
Eintracht
2-2
Schalke 04
FC Augsburg
3-3
SC Freiburg
Stuttgart
0-1
Bayern München
B. Dortmund
2-1
Hoffenheim
Κυ 17 Δεκ
Hannover 96
4-4
B. Leverkusen
RB Leipzig
2-3
Hertha BSC
Team / Points
1 Bayern München BYM 41
2 Schalke 04 S04 30
3 B. Dortmund BVB 28
4 B. Leverkusen LEV 28
5 RB Leipzig RBL 28
6 Borussia Monchengladbach MON 28
7 Hoffenheim HOF 26
8 Eintracht Frankfurt EIN 26
9 FC Augsburg AUG 24
 
10 Hertha BSC HER 24
11 Hannover 96 HAN 23
12 Wolfsburg WOL 19
13 SC Freiburg SCF 19
14 Stuttgart STU 17
15 Mainz 05 M05 17
16 Werder Bremen BRE 15
17 Hamburger SV HSV 15
18 Köln COL 6
Ligue 1
Πα 15 Δεκ
Saint Etienne
0-4
Monaco
Sat 16 Δεκ
Rennes
1-4
PSG
Caen
0-0
Guingamp
Strasbourg
2-1
Toulouse
Troyes
1-0
Amiens SC
Montpellier
1-3
Metz
Dijon FCO
3-0
Lille
Κυ 17 Δεκ
Nantes
1-0
Angers SCO
Nice
1-0
Girondins Bordeaux
Olympique Lyonnais
2-0
Olympique
Team / Points
1 PSG PSG 47
2 Monaco MON 38
3 Olympique Lyonnais LYO 38
4 Olympique Marseille MAR 35
5 Nantes NAN 30
6 Nice NIC 26
7 Rennes REN 25
8 Dijon FCO DIJ 24
9 Strasbourg STR 24
10 Caen CAE 24
 
11 Montpellier MPL 23
12 Guingamp GUI 23
13 Amiens SC AMI 21
14 Troyes TRO 21
15 Girondins Bordeaux GIR 20
16 Saint Etienne ASS 20
17 Toulouse TFC 19
18 Lille LIL 18
19 Angers SCO ANG 15
20 Metz MET 8
Primera Division
Wed 22 Νοέ
River Plate
2-0
Unión Santa Fe
Thu 23 Νοέ
Vélez Sarsfield
0-1
Godoy Cruz
Thu 30 Νοέ
San Lorenzo
2-0
Atl.Tucumán
Πα 08 Δεκ
Temperley
2-1
Tigre
Patronato
1-0
Olimpo
Sat 09 Δεκ
Belgrano
1-0
CA Huracán
Banfield
2-3
Argentinos Juniors
Κυ 10 Δεκ
Arsenal Sarandí
1-2
Independiente
Rosario Central
1-0
Newell's Old Boys
Racing Club
3-1
Gimnasia La Plata
Colón
0-2
Talleres Córdoba
Δε 11 Δεκ
Estudiantes Plata
0-1
Boca Juniors
Martín Juan
1-0
Defensa Justicia
Tue 12 Δεκ
Chacarita Juniors
3-0
Lanús
Team / Points
1 Boca Juniors BOC 30
2 San Lorenzo SLO 27
3 Unión Santa Fe UNI 22
4 Talleres Córdoba TAL 21
5 CA Huracán HUR 21
6 Independiente IND 21
7 Colón COL 20
8 San Martín San Juan SMA 20
9 Belgrano BEL 20
10 Defensa y Justicia DYJ 18
11 Argentinos Juniors ARG 17
12 Godoy Cruz GOD 17
13 Estudiantes La Plata EST 17
14 Racing Club RAC 16
 
15 Atl.Tucumán ATT 16
16 Banfield BAN 15
17 River Plate RIV 15
18 Patronato PAT 15
19 Vélez Sarsfield VEL 14
20 Gimnasia La Plata GLP 13
21 Rosario Central CEN 13
22 Lanús LAN 13
23 Temperley TEM 12
24 Newell's Old Boys NOB 10
25 Chacarita Juniors CHA 9
26 Olimpo OLI 9
27 Tigre TIG 8
28 Arsenal de Sarandí ARS 5
Liga MX Clausura
Sat 06 Jan
Puebla
02:00
Tigres UANL
Atlas Guadalajara
04:00
León
Κυ 07 Jan
Cruz Azul
00:01
Tijuana
Monterrey
02:00
Morelia
Pachuca
02:06
Pumas UNAM
Necaxa
04:00
Veracruz
Toluca
19:00
Chivas Guadalajara
Δε 08 Jan
Querétaro
01:00
América
Santos Laguna
01:00
Lobos BUAP
Team / Points
1 Puebla PUE 0
2 Pumas UNAM PUM 0
3 Chivas Guadalajara CHI 0
4 América AME 0
5 León LEO 0
6 Tigres UANL UAN 0
7 Lobos BUAP LOB 0
8 Tijuana TIJ 0
9 Morelia MOR 0
 
10 Santos Laguna SAN 0
11 Querétaro QRO 0
12 Toluca TOL 0
13 Necaxa NEC 0
14 Pachuca PAC 0
15 Monterrey MON 0
16 Cruz Azul CAZ 0
17 Atlas Guadalajara ATS 0
18 Veracruz VER 0
Liga MX Apertura
Sat 18 Νοέ
Puebla
0-1
Lobos BUAP
Atlas Guadalajara
1-1
Pachuca
Κυ 19 Νοέ
Cruz Azul
1-0
Veracruz
Querétaro
1-1
Pumas UNAM
Monterrey
2-0
Tigres UANL
León
0-2
Chivas Guadalajara
Necaxa
1-2
Morelia
Toluca
3-1
Tijuana
Δε 20 Νοέ
Santos Laguna
0-1
América
Team / Points
1 Monterrey MON 37
2 Tigres UANL UAN 32
3 América AME 30
4 Morelia MOR 29
5 Toluca TOL 29
6 Cruz Azul CAZ 27
7 León LEO 26
8 Atlas Guadalajara ATS 25
9 Necaxa NEC 24
 
10 Lobos BUAP LOB 23
11 Tijuana TIJ 21
12 Pachuca PAC 19
13 Chivas Guadalajara CHI 18
14 Santos Laguna SAN 18
15 Puebla PUE 16
16 Querétaro QRO 16
17 Veracruz VER 14
18 Pumas UNAM PUM 13
Eredivisie
Πα 08 Δεκ
Willem II
1-1
NAC Breda
Sat 09 Δεκ
Heerenveen
2-2
VVV Venlo
AZ Alkmaar
5-0
Heracles
Excelsior
1-2
PEC Zwolle
Twente 1965
2-3
ADO Den Haag
Κυ 10 Δεκ
Roda JC
2-2
Groningen
Ajax
3-0
PSV
Tue 16 Jan
Sparta Rotterdam
20:00
Vitesse
Wed 24 Jan
Utrecht
20:00
Feyenoord
Team / Points
1 PSV PSV 39
2 AZ Alkmaar AZA 34
3 Ajax AJA 32
4 PEC Zwolle ZWO 29
5 Feyenoord FEY 25
6 Utrecht UTR 24
7 Vitesse VIT 22
8 ADO Den Haag ADO 20
9 Heerenveen SCH 19
 
10 Heracles HER 18
11 Excelsior EXC 17
12 Groningen GRO 16
13 VVV Venlo VVV 16
14 Willem II WIL 15
15 NAC Breda NAC 13
16 Sparta Rotterdam SPA 11
17 Roda JC RJC 11
18 Twente 1965 TWE 10
Premier League »
Δε 18 Δεκ
21:00
Everton
21:00
Swansea City
Primera Division »
Δε 18 Δεκ
21:00
Málaga
21:00
Real Betis
Primeira Liga »
Δε 18 Δεκ
20:00
Moreirense
20:00
Vitória Guimarães
Δε 18 Δεκ
22:00
Porto
22:00
Marítimo
Clausura Playoffs »
Δε 18 Δεκ
01:00 Ολοκληρώθηκε
Santa Fe
2 - 2
Millonarios ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Super League »
Δε 18 Δεκ
18:30
Levadiakos
18:30
Panionios
Süper Lig »
Δε 18 Δεκ
18:00
Goztepe
18:00
Konyaspor
Δε 18 Δεκ
18:00
Fenerbahçe
18:00
Karabukspor
Clausura Uruguay ομάδα 3 »
Δε 18 Δεκ
00:00 Ολοκληρώθηκε
Sud América
(2)1-1(4)
El Tanque Sisley ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
2. Liga »
Δε 18 Δεκ
20:30
FC St. Pauli
20:30
Bochum
Liga I »
Δε 18 Δεκ
19:00
Poli Timişoara
19:00
Dinamo Bucureşti
Δε 18 Δεκ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Voluntari
29 - 0
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Ligue 2 »
Δε 18 Δεκ
20:45
Lens
20:45
Tours
Ekstraklasa »
Δε 18 Δεκ
18:00
KS Górnik Zabrze
18:00
Cracovia Krakow
Lega Pro ομάδα 1 »
Δε 18 Δεκ
20:45
Livorno
20:45
Piacenza
1. Lig »
Δε 18 Δεκ
16:00
Adanaspor
16:00
Istanbulspor AS
Non League Premier ομάδα 3 »
Δε 18 Δεκ
20:45
Dorchester Town
20:45
Farnborough
Ligat Ha'al »
Δε 18 Δεκ
20:00
Beitar Jerusalem
20:00
Maccabi Tel Aviv
Botola Pro »
Δε 18 Δεκ
16:00
Wydad Casablanca
16:00
Ittihad Tanger
1 Division »
Δε 18 Δεκ
18:00
Alki Oroklini
18:00
Paphos
Premier League »
Δε 18 Δεκ
16:00
Al Nasr
16:00
Al-Masry
Δε 18 Δεκ
18:30
El Dakhleya
18:30
ENPPI
3. Lig ομάδα 3 »
Δε 18 Δεκ
11:00
Elazig
11:00
Kizilcabolukspor
Liga Leumit »
Premier Division »
Δε 18 Δεκ
00:00
Empire
00:00
Parham
I League »
Δε 18 Δεκ
09:30 παιχνίδι οντας 32'
Aizawl
0 - 0
Shillong Lajong
Δε 18 Δεκ
15:30
Minerva
15:30
Pailan Arrows
Premier League »
Δε 18 Δεκ
19:00
Gzira United
19:00
Lija
Liga Reservas Belga »
Copa Irán »
Δε 18 Δεκ
13:50
FC Esteghlal
13:50
Iranjavan Bushehr
Δε 18 Δεκ
11:15
Khouneh
11:15
Gostaresh Foulad
Tercera Israel ομάδα 1 »

Follow BeSoccer on Facebook