We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
4

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Η Κροατία

1. HNL
Πα 17 Φεβ
Istra 1961
1-0
Lokomotiva
Σά 18 Φεβ
Cibalia Vinkovci
1-1
Inter Zapresic
Dinamo Zagreb
1-0
NK Slaven Belupo
Κυ 19 Φεβ
Osijek
2-3
Rijeka
RNK Split
1-1
Hajduk Split
εξοπλισμός / Points
1 Rijeka RIJ 55
2 Dinamo Zagreb DZG 49
3 Hajduk Split HAJ 38
4 Osijek OSI 38
5 NK Slaven Belupo SLA 27
 
6 Istra 1961 IST 22
7 Inter Zapresic INT 21
8 Lokomotiva LOK 20
9 RNK Split SPL 9
10 HNK Cibalia Vinkovci HNK 9
2. HNL
Πα 03 Μάρ
HNK Gorica
15:00
HNK Sibenik
Σά 04 Μάρ
NK Dugopolje
15:00
Lučko
Imotski
15:00
Rudes
NK Radnik Sesvete
15:00
Dinamo Zagreb II
Zagreb
15:00
Hrvatski
Novigrad
15:00
Solin
εξοπλισμός / Points
1 Rudes RUD 36
2 Solin SOL 33
3 HNK Gorica HNK 31
4 NK Radnik Sesvete NKR 30
5 Novigrad NOV 29
6 NK Dugopolje NKD 28
 
7 Dinamo Zagreb II ZAG 26
8 HNK Sibenik HNK 23
9 Zagreb ZAG 22
10 Hrvatski Dragovoljac HDR 20
11 Lučko LUK 17
12 Imotski IMO 15
ομάδα 2
Σά 04 Μάρ
Primorac Biograd
15:00
Primorac Stobrec
Kamen Ivanbegovina
15:00
Hrvace
Orkan
15:00
Croacia Zmijavci
Neretva Metkovic
15:00
Neretvanac Opuzen
Zmaj Makarska
15:00
NK Omiš
NK Otok
15:00
GOŠK Dubrovnik
Val Kaštel Stari
15:00
Zadar
Κυ 05 Μάρ
Hajduk Split II
15:00
Junak
Zmaj Blato
15:00
Jadran LP
εξοπλισμός / Points
1 Hajduk Split II HAJ 35
2 Hrvace HRV 31
3 Neretvanac Opuzen NER 30
4 Croacia Zmijavci ZMI 27
5 Zadar ZAD 27
6 GOŠK Dubrovnik GOS 27
7 Primorac Biograd PRB 26
8 NK Otok OTO 26
9 Kamen Ivanbegovina KAM 26
 
10 Neretva Metkovic NER 25
11 Primorac Stobrec PRI 22
12 Val Kaštel Stari VAL 22
13 Junak JUN 20
14 NK Omiš OMI 18
15 Zmaj Blato ZMA 17
16 Orkan NKO 17
17 Jadran LP JAD 17
18 Zmaj Makarska MAK 12
ομάδα 3
Σά 04 Μάρ
Samobor
15:00
Vrapče Zagreb
Dubrava Zagreb
15:00
Maksimir Zagreb
Opatija
15:00
Zagorec
Stupnik
15:00
Vrbovec
NK Krk
15:00
Kustosija
Jadran Poreč
15:00
Segesta Sisak
Trnje
15:00
Vinogradar
Dugo Selo
15:00
NK Hask
εξοπλισμός / Points
1 Vinogradar VIN 32
2 NK Krk KRK 29
3 Trnje TRN 27
4 Kustosija KUS 26
5 Dubrava Zagreb DUB 23
6 Jadran Poreč JAP 22
7 NK Hask HAS 21
8 Maksimir Zagreb MAK 21
 
9 Opatija OPA 21
10 Vrapče Zagreb VRA 20
11 Vrbovec VRB 18
12 Segesta Sisak SEG 17
13 Stupnik STU 16
14 Samobor SAM 15
15 Zagorec ZAG 12
16 Dugo Selo DUG 11
UCL »
Τε 22 Φεβ
20:45
Porto
20:45
Juventus
Τε 22 Φεβ
20:45
Sevilla
20:45
Leicester
Primera Division »
Τε 22 Φεβ
18:45
Valencia
18:45
Real Madrid
Europa League »
Τε 22 Φεβ
18:00
Saint Etienne
18:00
Man. Utd
Τε 22 Φεβ
18:00
Fenerbahçe
18:00
FK Krasnodar
Τε 22 Φεβ
18:00
Schalke 04
18:00
PAOK
Uefa Youth League »
Championship »
Τε 22 Φεβ
21:00
Bristol City
21:00
Fulham
Copa MX Clausura ομάδα 1 »
Τε 22 Φεβ
04:00
Correcaminos UAT
04:00
Tijuana
Copa MX Clausura ομάδα 5 »
Τε 22 Φεβ
02:00 παιχνίδι οντας 32'
UAEM Potros
0 - 2
Necaxa
Copa MX Clausura ομάδα 6 »
Τε 22 Φεβ
02:00 παιχνίδι οντας 33'
Atlante FC
1 - 0
Chivas Guadalajara
Copa MX Clausura ομάδα 7 »
Τε 22 Φεβ
04:00
Dorados
04:00
Monterrey
Copa MX Clausura ομάδα 8 »
Τε 22 Φεβ
02:00 παιχνίδι οντας 32'
Celaya
0 - 0
Veracruz
Apertura Colombia »
Τε 22 Φεβ
22:00 Postponed
At. Nacional
22:00
Junior
Τε 22 Φεβ
21:15
Atlético Huila
21:15
Atlético Bucaramanga
Τε 22 Φεβ
02:00 παιχνίδι οντας 32'
Cortuluá
1 - 1
Independiente Medellin
Τε 22 Φεβ
00:01 Ολοκληρώθηκε
Deportivo Pasto
5 - 0
Patriotas Boyacá ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Friendly »
Τε 22 Φεβ
18:00
Molde FK
18:00
Hødd
Τε 22 Φεβ
12:00
Vicenza
12:00
Terek Groznyi
Τε 22 Φεβ
15:30
CSKA Moskva
15:30
Ufa
Τε 22 Φεβ
16:00
Lokomotiv Moskva
16:00
Stromsgodset IF
Τε 22 Φεβ
17:00
Odd Grenland
17:00
Notodden
International Friendly »
Τε 22 Φεβ
18:30
Σαν
18:30
Ανδόρα
Copa Argentina »
Τε 22 Φεβ
Postponed
Bella Vista Bahia
-
Kimberley Mar del Plata
Τε 22 Φεβ
01:00
Ben Hur
01:00
Camioneros Bs As
Copa do Brasil »
Τε 22 Φεβ
23:30
Portuguesa
23:30
Boavista SC
Τε 22 Φεβ
23:30
Criciuma EC
23:30
Altos
Τε 22 Φεβ
20:00
Joinville
20:00
Sao Raimundo EC
Τε 22 Φεβ
20:00
Murici
20:00
América Mineiro
Τε 22 Φεβ
23:30
Vitória
23:30
Bragantino
Paulista A1 »
Τε 22 Φεβ
00:30 Ολοκληρώθηκε
São Paulo FC
3 - 2
São Bento ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Τε 22 Φεβ
21:00
RB Brasil
21:00
Novorizontino
Τε 22 Φεβ
23:30
Ferroviária
23:30
Santo André
Τε 22 Φεβ
23:30
Botafogo SP
23:30
Audax São Paulo
Τε 22 Φεβ
01:30 Ημίχρονο
Ituano
0 - 0
Santos FC
Τε 22 Φεβ
21:00
São Bernardo FC
21:00
Mirassol
Τε 22 Φεβ
23:30
Linense CA
23:30
Ponte Preta
Copa Escocia »
Τε 22 Φεβ
20:45
Hibernian FC
20:45
Heart of Midlothian
Segunda Liga »
Τε 22 Φεβ
16:00
SP. Covilhã
16:00
Portimonense
CONCACAF Champions »
Τε 22 Φεβ
03:00
Deportivo Saprissa
03:00
Pachuca
Copa Lega Pro »
Τε 22 Φεβ
20:30
Calcio Padova 2015
20:30
Venezia
PSL »
Τε 22 Φεβ
18:30
SuperSport United
18:30
Maritzburg United
Τε 22 Φεβ
18:30
Bidvest Wits
18:30
Baroka
Football League »
Τε 22 Φεβ
14:00
Kallithea
14:00
Chania
Τε 22 Φεβ
14:00
Sparti
14:00
Aris Thessaloniki
Τε 22 Φεβ
14:00
Panegialios
14:00
Trikala
Τε 22 Φεβ
14:00
Agrotikos Asteras
14:00
Panelefsiniakos
Τε 22 Φεβ
14:00
Aiginiakos
14:00
OFI
Τε 22 Φεβ
14:00
Panserraikos FC
14:00
Kalloni
Τε 22 Φεβ
14:00
Kissamikos
14:00
Acharnaikos
Τε 22 Φεβ
14:00 Postponed
Panthrakikos
14:00
Sparti
Premier de Ascenso - Clausura ομάδα 1 »
Regionalliga ομάδα 2 »
Τε 22 Φεβ
19:30
Siegen
19:30
Borussia Dortmund II
AFC Champions ομάδα 7 »
Τε 22 Φεβ
11:00
Kawasaki Frontale
11:00
Suwon Bluewings
Τε 22 Φεβ
13:00
Guangzhou
13:00
Eastern Football Team
AFC Champions ομάδα 8 »
Τε 22 Φεβ
10:00
Adelaide United
10:00
Gamba Osaka
Τε 22 Φεβ
12:00
Jeju United
12:00
Jiangsu Suning
Non League Premier ομάδα 1 »
Τε 22 Φεβ
20:45
Leatherhead
20:45
AFC Sudbury
Botola Pro »
Τε 22 Φεβ
18:00
FUS Rabat
18:00
Chabab Rif Hoceima
Τε 22 Φεβ
20:00
Ittihad Tanger
20:00
KAC Kenitra
Tercera Division ομάδα 11 »
Tercera Division ομάδα 17 »
Τε 22 Φεβ
19:30
Sabiñánigo
19:30
Utebo
Carioca 1 ομάδα 3 »
Τε 22 Φεβ
20:30
Bonsucesso
20:30
Cabofriense
Τε 22 Φεβ
20:30
Tigres do Brasil
20:30
Campos

Follow BeSoccer on Facebook