We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
Superliga
Πα 17 Φεβ
Nordsjaelland
0-1
Lyngby BK
Esbjerg
3-0
SonderjyskE
Σά 18 Φεβ
Silkeborg IF
1-0
AC Horsens
Κυ 19 Φεβ
Kobenhavn
0-0
Brøndby IF
AGF Aarhus
1-2
Aalborg BK
Midtjylland
0-0
Viborg FF
Δε 20 Φεβ
Odense BK
3-0
Randers
εξοπλισμός / Points
1 Kobenhavn FCK 54
2 Brøndby IF BIF 43
3 Lyngby BK LYN 34
4 Midtjylland MID 33
5 Randers RAN 32
6 SonderjyskE SON 30
7 Aalborg BK AAL 29
 
8 Silkeborg IF SIF 27
9 AC Horsens HOR 27
10 Nordsjaelland FCN 25
11 AGF Aarhus AGF 23
12 Esbjerg ESB 22
13 Odense BK ODE 21
14 Viborg FF VFF 18
1st Division
Κυ 05 Μάρ
Akademisk Boldklub
13:45
Roskilde
Fredericia
13:45
Næstved
Nykøbing FC
13:45
HB Køge
Hobro
13:45
FC Helsingør
Vendsyssel
13:45
Fremad Amager
Vejle BK
13:45
Skive
εξοπλισμός / Points
1 Vendsyssel VEN 31
2 Hobro HOB 30
3 Roskilde ROS 30
4 Fremad Amager BFR 29
5 HB Køge HBK 27
6 Nykøbing FC LFA 27
 
7 Skive SKI 26
8 FC Helsingør FCH 24
9 Vejle BK VEJ 22
10 Fredericia FRE 22
11 Næstved NAE 21
12 Akademisk Boldklub AKA 11
ομάδα 1
Πα 24 Μάρ
Herlev
18:30
Stenløse BK
Σά 25 Μάρ
Jægersborg
13:00
Hillerød
Kastrup
13:00
Virum S.
Vanløse
13:00
Kalundborg
Taastrup FC
14:00
KFUM Roskilde
εξοπλισμός / Points
1 Hillerød HIL 30
2 KFUM Roskilde KFU 26
3 Herlev HER 25
4 Virum S. VIR 25
5 Kastrup KAS 21
 
6 Taastrup FC TAA 20
7 Jægersborg JAG 18
8 Vanløse VAN 15
9 Stenløse BK STE 15
10 Kalundborg KAL 0
ομάδα 2
Σά 25 Μάρ
Herlufsholm
12:00
LSF
GVI
13:00
Karlslunde
B 1908
13:00
Skovshoved
AB Tårnby
15:00
Fremad Valby
Rishøj
15:30
Avedøre
εξοπλισμός / Points
1 AB Tårnby ABT 32
2 Skovshoved SKO 27
3 GVI GVI 26
4 LSF LSF 24
5 Fremad Valby FRE 16
 
6 Rishøj RIS 16
7 Avedøre AVE 15
8 Karlslunde KAR 12
9 B 1908 B19 10
10 Herlufsholm HER 8
ομάδα 3
Πα 24 Μάρ
Kolding B
18:30
Højfyn
Σά 25 Μάρ
Tarup-Paarup
13:00
Esbjerg II
B 1913
13:00
Oure
Varde
15:00
Fredericia FF
Κυ 26 Μάρ
Ringkøbing
13:30
Sønderborg
εξοπλισμός / Points
1 Ringkøbing RIN 30
2 Tarup-Paarup TAR 28
3 Oure OFA 24
4 Kolding B KOL 22
5 Varde VAR 22
 
6 B 1913 BOL 22
7 Højfyn HOJ 18
8 Esbjerg II ESB 14
9 Fredericia FF FRE 11
10 Sønderborg SON 7
ομάδα 4
Σά 25 Μάρ
Lystrup
13:00
Holstebro
Randers Freja
13:00
Vatanspor
Aalborg BK II
13:00
IF Lyseng
Skanderborg
13:00
Aarhus Fremad II
Κυ 26 Μάρ
VSK Aarhus II
13:15
Skjold Sæby
εξοπλισμός / Points
1 IF Lyseng IFL 34
2 Holstebro HOL 26
3 Vatanspor VAT 23
4 Aarhus Fremad II AAR 22
5 Aalborg BK II AAL 20
 
6 VSK Aarhus II AAR 17
7 Lystrup LYS 16
8 Skanderborg SKA 13
9 Randers Freja RAN 11
10 Skjold Sæby SKJ 10
Liga Danesa Sub 19
Σά 04 Μάρ
Silkeborg Sub 19
13:00
Brøndby Sub 19
Odense Sub 19
13:00
AGF Sub 19
Lyngby Sub 19
13:00
Vejle Sub 19
Aalborg Sub 19
13:00
København Sub 19
Nordsjælland
13:00
Randers Freja
Midtjylland Sub19
13:00
Esbjerg Sub 19
εξοπλισμός / Points
1 København Sub 19 KOB 22
2 Midtjylland Sub19 MID 22
3 Esbjerg Sub 19 ESB 21
4 Randers Freja Sub 19 RAN 18
5 Odense Sub 19 ODE 17
6 Lyngby Sub 19 LYN 14
 
7 Silkeborg Sub 19 SIL 13
8 Brøndby Sub 19 BRO 13
9 Aalborg Sub 19 AAL 12
10 Nordsjælland Sub 19 NOR 10
11 Vejle Sub 19 VEJ 7
12 AGF Sub 19 AGF 5
UCL »
Τε 22 Φεβ
20:45
Porto
20:45
Juventus
Τε 22 Φεβ
20:45
Sevilla
20:45
Leicester
Primera Division »
Τε 22 Φεβ
18:45
Valencia
18:45
Real Madrid
Europa League »
Τε 22 Φεβ
18:00
Saint Etienne
18:00
Man. Utd
Τε 22 Φεβ
18:00
Fenerbahçe
18:00
FK Krasnodar
Τε 22 Φεβ
18:00
Schalke 04
18:00
PAOK
Uefa Youth League »
Championship »
Τε 22 Φεβ
21:00
Bristol City
21:00
Fulham
Copa MX Clausura ομάδα 1 »
Τε 22 Φεβ
04:00
Correcaminos UAT
04:00
Tijuana
Copa MX Clausura ομάδα 5 »
Τε 22 Φεβ
02:00 παιχνίδι οντας 37'
UAEM Potros
0 - 2
Necaxa
Copa MX Clausura ομάδα 6 »
Τε 22 Φεβ
02:00 παιχνίδι οντας 38'
Atlante FC
1 - 0
Chivas Guadalajara
Copa MX Clausura ομάδα 7 »
Τε 22 Φεβ
04:00
Dorados
04:00
Monterrey
Copa MX Clausura ομάδα 8 »
Τε 22 Φεβ
02:00 παιχνίδι οντας 37'
Celaya
0 - 0
Veracruz
Apertura Colombia »
Τε 22 Φεβ
22:00 Postponed
At. Nacional
22:00
Junior
Τε 22 Φεβ
21:15
Atlético Huila
21:15
Atlético Bucaramanga
Τε 22 Φεβ
02:00 παιχνίδι οντας 37'
Cortuluá
1 - 1
Independiente Medellin
Τε 22 Φεβ
00:01 Ολοκληρώθηκε
Deportivo Pasto
5 - 0
Patriotas Boyacá ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Friendly »
Τε 22 Φεβ
18:00
Molde FK
18:00
Hødd
Τε 22 Φεβ
12:00
Vicenza
12:00
Terek Groznyi
Τε 22 Φεβ
15:30
CSKA Moskva
15:30
Ufa
Τε 22 Φεβ
16:00
Lokomotiv Moskva
16:00
Stromsgodset IF
Τε 22 Φεβ
17:00
Odd Grenland
17:00
Notodden
International Friendly »
Τε 22 Φεβ
18:30
Σαν
18:30
Ανδόρα
Copa Argentina »
Τε 22 Φεβ
Postponed
Bella Vista Bahia
-
Kimberley Mar del Plata
Τε 22 Φεβ
01:00
Ben Hur
01:00
Camioneros Bs As
Copa do Brasil »
Τε 22 Φεβ
23:30
Portuguesa
23:30
Boavista SC
Τε 22 Φεβ
23:30
Criciuma EC
23:30
Altos
Τε 22 Φεβ
20:00
Joinville
20:00
Sao Raimundo EC
Τε 22 Φεβ
20:00
Murici
20:00
América Mineiro
Τε 22 Φεβ
23:30
Vitória
23:30
Bragantino
Paulista A1 »
Τε 22 Φεβ
00:30 Ολοκληρώθηκε
São Paulo FC
3 - 2
São Bento ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Τε 22 Φεβ
21:00
RB Brasil
21:00
Novorizontino
Τε 22 Φεβ
23:30
Ferroviária
23:30
Santo André
Τε 22 Φεβ
23:30
Botafogo SP
23:30
Audax São Paulo
Τε 22 Φεβ
01:30 παιχνίδι οντας 49'
Ituano
0 - 0
Santos FC
Τε 22 Φεβ
21:00
São Bernardo FC
21:00
Mirassol
Τε 22 Φεβ
23:30
Linense CA
23:30
Ponte Preta
Copa Escocia »
Τε 22 Φεβ
20:45
Hibernian FC
20:45
Heart of Midlothian
Segunda Liga »
Τε 22 Φεβ
16:00
SP. Covilhã
16:00
Portimonense
CONCACAF Champions »
Τε 22 Φεβ
03:00
Deportivo Saprissa
03:00
Pachuca
Copa Lega Pro »
Τε 22 Φεβ
20:30
Calcio Padova 2015
20:30
Venezia
PSL »
Τε 22 Φεβ
18:30
SuperSport United
18:30
Maritzburg United
Τε 22 Φεβ
18:30
Bidvest Wits
18:30
Baroka
Football League »
Τε 22 Φεβ
14:00
Kallithea
14:00
Chania
Τε 22 Φεβ
14:00
Sparti
14:00
Aris Thessaloniki
Τε 22 Φεβ
14:00
Panegialios
14:00
Trikala
Τε 22 Φεβ
14:00
Agrotikos Asteras
14:00
Panelefsiniakos
Τε 22 Φεβ
14:00
Aiginiakos
14:00
OFI
Τε 22 Φεβ
14:00
Panserraikos FC
14:00
Kalloni
Τε 22 Φεβ
14:00
Kissamikos
14:00
Acharnaikos
Τε 22 Φεβ
14:00 Postponed
Panthrakikos
14:00
Sparti
Premier de Ascenso - Clausura ομάδα 1 »
Regionalliga ομάδα 2 »
Τε 22 Φεβ
19:30
Siegen
19:30
Borussia Dortmund II
AFC Champions ομάδα 7 »
Τε 22 Φεβ
11:00
Kawasaki Frontale
11:00
Suwon Bluewings
Τε 22 Φεβ
13:00
Guangzhou
13:00
Eastern Football Team
AFC Champions ομάδα 8 »
Τε 22 Φεβ
10:00
Adelaide United
10:00
Gamba Osaka
Τε 22 Φεβ
12:00
Jeju United
12:00
Jiangsu Suning
Non League Premier ομάδα 1 »
Τε 22 Φεβ
20:45
Leatherhead
20:45
AFC Sudbury
Botola Pro »
Τε 22 Φεβ
18:00
FUS Rabat
18:00
Chabab Rif Hoceima
Τε 22 Φεβ
20:00
Ittihad Tanger
20:00
KAC Kenitra
Tercera Division ομάδα 11 »
Tercera Division ομάδα 17 »
Τε 22 Φεβ
19:30
Sabiñánigo
19:30
Utebo
Carioca 1 ομάδα 3 »
Τε 22 Φεβ
20:30
Bonsucesso
20:30
Cabofriense
Τε 22 Φεβ
20:30
Tigres do Brasil
20:30
Campos

Follow BeSoccer on Facebook