We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
4

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Ουγγαρία

NB I
Σά 25 Φεβ
Diósgyőr VTK
15:30
MTK Budapest
Szombathelyi
15:30
Újpest FC
Budapest Honved
15:30
Debreceni VSC
Paksi SE
15:30
Mezőkövesd-Zsory
Budapesti Vasas
15:30
Gyirmot
Ferencvárosi
18:00
Videoton
εξοπλισμός / Points
1 Videoton VID 37
2 Budapest Honved BUD 37
3 Budapesti Vasas VAS 34
4 Ferencvárosi FTC 31
5 Mezőkövesd-Zsory MEZ 30
6 Újpest FC UJP 27
 
7 Szombathelyi Haladas SZO 26
8 Paksi SE PAK 24
9 Debreceni VSC DVS 21
10 Diósgyőr VTK DIO 21
11 MTK Budapest MTK 20
12 Gyirmot GYI 14
ομάδα 1
Σά 25 Φεβ
Kazincbarcika
14:00
Monori SE
FC Hatvan
14:00
BKV Előre
Nyírbátori FC
14:00
Salgótarján
Tallya KSE
14:00
Tiszaújváros
Hajdúböszörmén
14:00
Putnok VSE
Κυ 26 Φεβ
REAC
14:00
Újpest FC II
Rákosmenti KSK
14:00
Diósgyőr VTK II
Debrecen II
14:00
ESMTK
MTK Budapest II
14:00
Jászberényi
εξοπλισμός / Points
1 Kazincbarcika KAZ 43
2 Monori SE MON 40
3 Jászberényi Vasas JAS 36
4 Rákosmenti KSK RAK 30
5 Tiszaújváros TIS 30
6 REAC REA 30
7 MTK Budapest II MTK 29
8 Putnok VSE PUT 29
9 Diósgyőr VTK II DIO 28
 
10 Salgótarján SAL 27
11 Nyírbátori FC NYI 26
12 Debrecen II DEB 26
13 ESMTK ESM 23
14 Tallya KSE TAL 22
15 FC Hatvan FCH 21
16 BKV Előre BKV 21
17 Hajdúböszörményi HAJ 18
18 Újpest FC II UJP 0
ομάδα 2
Σά 25 Φεβ
Penzugyor
13:00
Dunaharaszti MTK
Szekszárd
14:00
Szentlőrinc SE
Budafoki
14:00
Komlói Bányász
Pécsi MFC
14:00
Méhkeréki
Gyulai Termál
14:00
Dabas-Gyón
Κυ 26 Φεβ
Bekescsaba B
11:00
Szigetszentmiklosi
Mórahalom
14:00
Ferencváros II
Dabas
14:00
Hódmezővásárhe
Paksi SE II
14:00
Dunaújváros
εξοπλισμός / Points
1 Szigetszentmiklosi SZI 49
2 Budafoki BUD 46
3 Dunaújváros DUN 39
4 Pécsi MFC PEC 38
5 Hódmezővásárhely HOD 32
6 Paksi SE II PAK 30
7 Penzugyor PEN 28
8 Ferencváros II FER 26
9 Szekszárd SZE 26
 
10 Szentlőrinc SE SZE 25
11 Dunaharaszti MTK DUN 23
12 Mórahalom MOR 21
13 Dabas-Gyón	DAB 21
14 Méhkeréki MEH 21
15 Dabas DAB 20
16 Gyulai Termál GYU 20
17 Bekescsaba B BEK 19
18 Komlói Bányász SK KOM 1
ομάδα 3
Σά 25 Φεβ
Komáromi FC
14:00
III. Kerületi
Diósdi TC
14:00
Héviz FC
Sárvári FC
14:00
Andráshida
Csepel FC
14:00
Kaposvari Rakoczi
FC Ajka
15:00
Veszprém
Györi ETO
15:00
Tatabánya
Κυ 26 Φεβ
Videoton II
11:00
Csornai SE
Gyirmót II
11:00
Erdi VSE
Puskás Akadémia
11:00
Honvéd II
εξοπλισμός / Points
1 Györi ETO GYO 45
2 Erdi VSE ERD 45
3 Kaposvari Rakoczi KAP 39
4 FC Ajka FCA 35
5 Csornai SE CSE 32
6 III. Kerületi TVE III 30
7 Puskás Akadémia II PUS 29
8 Honvéd II HON 28
9 Andráshida AND 27
 
10 Gyirmót II GYI 26
11 Tatabánya TAT 25
12 Csepel FC CSE 24
13 Videoton II VID 23
14 Héviz FC HEV 22
15 Veszprém VES 15
16 Diósdi TC DIO 14
17 Sárvári FC SAR 11
18 Komáromi FC KOM 9
Primera Division »
Πα 24 Φεβ
20:45
Las Palmas
20:45
R. Sociedad
Bundesliga »
Πα 24 Φεβ
20:30
Wolfsburg
20:30
Werder Bremen
Ligue 1 »
Πα 24 Φεβ
20:45
Nice
20:45
Montpellier
Πα 24 Φεβ
19:00
Nantes
19:00
Dijon FCO
Copa Libertadores »
Πα 24 Φεβ
01:00 Ολοκληρώθηκε
The Strongest
5 - 0
Unión Española ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ Βίντεο
Eredivisie »
Πα 24 Φεβ
20:00
ADO Den Haag
20:00
Twente 1965
Primeira Liga »
Πα 24 Φεβ
22:00
Benfica
22:00
Chaves
Πα 24 Φεβ
20:00
Vitória
20:00
Moreirense
Championship »
Πα 24 Φεβ
20:45
Burton Albion
20:45
Blackburn Rovers
Πα 24 Φεβ
20:45
Wolverhampton
20:45
Birmingham City
Clausura Chile »
Apertura Colombia »
Πα 24 Φεβ
02:00 Ολοκληρώθηκε
América de Cali
0 - 2
Jaguares FC ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 24 Φεβ
00:01 Ολοκληρώθηκε
Once Caldas
0 - 0
Santa Fe ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Friendly »
Πα 24 Φεβ
11:00
Start Kristiansand
11:00
Rubin Kazán
Πα 24 Φεβ
17:00
Haugesund
17:00
Viking Stavanger
Πα 24 Φεβ
18:30 Postponed
FK Bodo Glimt
18:30
Krylia Sovetov
Πα 24 Φεβ
12:00
Gazovik Orenburg
12:00
Altyn Asyr
Πα 24 Φεβ
16:00
Valerenga IF Oslo
16:00
Hebei China Fortune
Πα 24 Φεβ
12:00
Lanús
12:00
Vélez Sarsfield
Πα 24 Φεβ
13:00
Arsenal Sarandí
13:00
Defensa y Justicia
Πα 24 Φεβ
13:00
Varnsdorf
13:00
MAS Táborsko
Πα 24 Φεβ
14:00
Jerv
14:00
Kongsvinger
Πα 24 Φεβ
15:00
Bayern München
15:00
Schwaz
Πα 24 Φεβ
16:00
Paide
16:00
Trans
Πα 24 Φεβ
16:00
Ull Kisa
16:00
Elverum
Πα 24 Φεβ
18:00
České
18:00
Vlašim
Πα 24 Φεβ
18:00
Jiskra Domažlice
18:00
Karlovy Vary
Πα 24 Φεβ
18:00
KS Górnik Zabrze
18:00
Třinec
Πα 24 Φεβ
18:00
Tromsdalen
18:00
Finnsnes
Πα 24 Φεβ
18:30
Parndorf
18:30
Langenrohr
Πα 24 Φεβ
18:45
Strømmen
18:45
Levanger
Πα 24 Φεβ
19:00
Ängelholm
19:00
IFK Hässleholm
Segunda Division »
Πα 24 Φεβ
20:00
Reus Deportiu
20:00
Real Oviedo
Premiership »
Πα 24 Φεβ
20:45
Inverness CT
20:45
Glasgow Rangers
Copa do Brasil »
Πα 24 Φεβ
01:30 Ολοκληρώθηκε
Coritiba FBC
0 - 2
ASA Arapiraquense ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Süper Lig »
Πα 24 Φεβ
18:00
Kasimpasa
18:00
Bursaspor
Πα 24 Φεβ
17:00
Rizespor
17:00
Kayserispor
Serie B »
Πα 24 Φεβ
21:00
Benevento
21:00
AS Bari
Πα 24 Φεβ
19:00
Brescia
19:00
Cittadella
Pro League »
Πα 24 Φεβ
20:30
Club Brugge
20:30
Zulte-Waregem
2. Liga »
Πα 24 Φεβ
18:30
Sandhausen
18:30
Braunschweig
Πα 24 Φεβ
18:30
Würzburger
18:30
Greuther Fürth
Πα 24 Φεβ
18:30
Union Berlin
18:30
1860 München
Ligue 2 »
Πα 24 Φεβ
20:00
Ajaccio
20:00
Sochaux
Πα 24 Φεβ
20:00
Amiens SC
20:00
Orléans
Πα 24 Φεβ
20:00
Stade Lavallois
20:00
Bourg-Péronnas
Πα 24 Φεβ
20:00
Le Havre
20:00
Auxerre
Πα 24 Φεβ
20:00
Nîmes
20:00
Gazélec Ajaccio
Πα 24 Φεβ
20:00
Niort
20:00
Red Star
Πα 24 Φεβ
20:00
Strasbourg
20:00
Clermont
Πα 24 Φεβ
20:00
Tours
20:00
Troyes
Czech Liga »
Πα 24 Φεβ
18:00
Vysocina Jihlava
18:00
Hradec Králové
Liga I »
Πα 24 Φεβ
19:30
Tîrgu Mures
19:30
Voluntari
A PFG »
Πα 24 Φεβ
16:30
Botev Plovdiv
16:30
Dunav 2010 Ruse
Superliga »
Πα 24 Φεβ
18:00
Lyngby BK
18:00
Esbjerg
Πα 24 Φεβ
20:15
Randers
20:15
Midtjylland
1. HNL »
Πα 24 Φεβ
18:00
Hajduk Split
18:00
Istra 1961
Ekstraklasa »
Πα 24 Φεβ
18:00
Arka Gdynia
18:00
Korona Kielce
Πα 24 Φεβ
20:30
Pogon Szczecin
20:30
Lech Poznań
Eerste Divisie »
Πα 24 Φεβ
20:00
Almere City
20:00
FC Oss
Πα 24 Φεβ
20:00
Cambuur
20:00
MVV Maastricht
Πα 24 Φεβ
20:00
Jong Ajax
20:00
FC Eindhoven
Πα 24 Φεβ
20:00
Emmen
20:00
Fortuna Sittard
Πα 24 Φεβ
20:00
Helmond Sport
20:00
Jong Utrecht
Πα 24 Φεβ
20:00
NAC Breda
20:00
FC Volendam
Πα 24 Φεβ
20:00
Jong PSV
20:00
RKC Waalwijk
Πα 24 Φεβ
20:00
VVV Venlo
20:00
Achilles 29
Πα 24 Φεβ
20:00
SC Telstar
20:00
Den Bosch
Πα 24 Φεβ
20:00
Dordrecht
20:00
De Graafschap
CONCACAF Champions »
Πα 24 Φεβ
02:00 Ολοκληρώθηκε
FC Dallas
4 - 0
Árabe Unido ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
3. Liga »
Πα 24 Φεβ
19:00
Paderborn
19:00
Wehen Wiesbaden
Πα 24 Φεβ
19:00
VfL Osnabrück
19:00
Werder Bremen II
Πα 24 Φεβ
18:30
MSV Duisburg
18:30
Magdeburg
PSL »
Πα 24 Φεβ
19:00
Chippa United
19:00
Golden Arrows
National »
Πα 24 Φεβ
20:00
Chateauroux
20:00
Avranches
Πα 24 Φεβ
20:00
Chambly
20:00
Sedan
Πα 24 Φεβ
20:00
Épinal
20:00
Creteil
Πα 24 Φεβ
20:00
Dunkerque
20:00
Paris FC
Πα 24 Φεβ
20:00
Pau FC
20:00
CA Bastia
Πα 24 Φεβ
20:00
Béziers
20:00
Consolat Marseille
Πα 24 Φεβ
20:00
Lyon-Duchère
20:00
Belfort
Πα 24 Φεβ
20:00
Les Herbiers
20:00
Boulogne
1. Lig »
Πα 24 Φεβ
16:00
Giresunspor
16:00
Elazigspor
Torneo de Transición Bolivia »
Πα 24 Φεβ
01:30 Postponed
Oriente Petrolero
01:30
The Strongest

Follow BeSoccer on Facebook