We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
7

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Πολωνία

Ekstraklasa »
Sat 21 Οκτ
20:30 Ημίχρονο
Lechia Gdansk
2 - 1
Lech Poznań Βίντεο
Sat 21 Οκτ
18:00 Ολοκληρώθηκε
Pogon Szczecin
2 - 3
Termalica Bruk-Bet Nieciecz ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ Βίντεο
Sat 21 Οκτ
15:30 Ολοκληρώθηκε
Sandecja Nowy Sacz
1 - 1
Cracovia Krakow ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
I Liga »
Sat 21 Οκτ
17:00 Ολοκληρώθηκε
Chojniczanka
0 - 2
Pogon Siedlce ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
18:00 Ολοκληρώθηκε
Miedz Legnica
0 - 0
Górnik Łęczna ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Odra Opole
2 - 2
Podbeskidzie ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
12:30 Ολοκληρώθηκε
Raków
2 - 2
GKS Tychy 71 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
18:00 Ολοκληρώθηκε
Stal Mielec
3 - 0
Chrobry Głogów ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
17:00 Ολοκληρώθηκε
Wigry Suwalki
2 - 2
Bytovia Bytow ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
II Liga »
Sat 21 Οκτ
13:00 Ολοκληρώθηκε
Stargard
2 - 2
Energetyk ROW Rybnik ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Olimpia Elblag
1 - 2
Radomiak Radom ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Jastrzębie
3 - 1
Rozwoj Katowice ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Gryf Wejherowo
1 - 2
Gwardia Koszalin ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
LKS Lódz
1 - 0
Garbarnia Kraków ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Stal Stalowa Wola
1 - 0
KS Legionovia Legionowo ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Warta Poznan
3 - 1
Wisla Pulawy ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
3. Liga Polonia ομάδα 1 »
Sat 21 Οκτ
18:00 Ολοκληρώθηκε
Victoria
3 - 2
Lechia T. Mazowiecki ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
17:00 Ολοκληρώθηκε
Swit Nowy Dwor
1 - 1
LKS Łomża ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Warta Sieradz
1 - 1
Polonia Warszawa ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
18:00 Ολοκληρώθηκε
Widzew Łódź
2 - 1
Pelikan Lowicz ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
MKS Ełk
0 - 0
Wikielec ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
13:00 Ολοκληρώθηκε
Legia Warszawa II
1 - 1
Tur Bielsk Podlaski ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Olimpia Zambrow
1 - 3
Drwęca Nowe Miasto L ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Huragan Morąg
1 - 0
Ursus Warszawa ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
3. Liga Polonia ομάδα 2 »
Sat 21 Οκτ
13:00 Ολοκληρώθηκε
Świt Skolwin
1 - 1
Sokół Kleczew ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Górnik Konin
1 - 2
TKP Elana Torun ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Unia Solec Kujaws.
0 - 2
Polonia Środa ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Wda Świecie
3 - 2
Przodkowo ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Centra Ostrów
3 - 0
Lech Poznań II ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Starogard Gdański
1 - 1
Jarota Jarocin ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Wierzyca Pelplin
0 - 1
Kalisz ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
18:00 Ολοκληρώθηκε
Kotwica Kołobrzeg
3 - 1
Bałtyk Gdynia ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
3. Liga Polonia ομάδα 3 »
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Stilon Gorzów
4 - 1
Ruch Zdzieszowice ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
17:00
SKRA Częstochowa
17:00
Unia Turza Śląska
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Polonia Głubczyce
2 - 5
Ślęza Wrocław ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
13:00 Ολοκληρώθηκε
Stal Bielsko Bia.
2 - 0
Zagłębie Lubin II ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Rekord Bielsko Bi.
2 - 3
Gwarek Tarnowskie Góry ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Polkowice
3 - 0
Falubaz Zielona ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Stal Brzeg
5 - 2
Pawłowice Śląskie ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
15:30 Ολοκληρώθηκε
Lechia
3 - 0
Górnik Zabrze II ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
3. Liga Polonia ομάδα 4 »
Sat 21 Οκτ
18:00 Ολοκληρώθηκε
KSZO Ostrowiec
2 - 1
Stal Rzeszow ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
14:00 Ολοκληρώθηκε
NKP Podhale
1 - 1
Avia Świdnik ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Podlasie Biała P.
1 - 1
Orlęta Radzyń Podlaski ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Resovia Rzeszów
0 - 0
Wólczanka W. Pełkińska ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
17:00 Ολοκληρώθηκε
Motor Lublin
1 - 0
Chełminianka Chełmno ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Karpaty Krosno
3 - 2
Wisła Sandomierz ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Unia Tarnów
2 - 0
Wiślanie Jaśkowice ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 21 Οκτ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Jarosław
0 - 1
Soła Oświęcim ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Ekstraklasa
Πα 20 Οκτ
Zaglebie Lubin
2-2
Piast Gliwice
KS Górnik Zabrze
3-3
Korona Kielce
Sat 21 Οκτ
Sandecja Nowy Sacz
1-1
Cracovia Krakow
Pogon Szczecin
2-3
Termalica Bruk-Bet
Lechia Gdansk
2-1
Lech Poznań
Κυ 22 Οκτ
Arka Gdynia
15:30
Jagiellonia
Wisla Kraków
18:00
Legia Warszawa
Δε 23 Οκτ
Plock
18:00
Śląsk Wrocław
Team / Points
1 Lech Poznań LPO 23
2 KS Górnik Zabrze GÓR 23
3 Zaglebie Lubin ZAL 23
4 Jagiellonia Bialystok JAG 20
5 Wisla Kraków WIS 20
6 Korona Kielce KOR 19
7 Legia Warszawa WAR 19
8 Śląsk Wrocław SLA 17
 
9 Sandecja Nowy Sacz SAN 17
10 Plock PLO 17
11 Arka Gdynia ARK 16
12 Lechia Gdansk GDA 14
13 Termalica Bruk-Bet Nieciecz TER 12
14 Cracovia Krakow CRA 11
15 Piast Gliwice PGL 10
16 Pogon Szczecin POG 9

Follow BeSoccer on Facebook