We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
5

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Σλοβενία

Ποδόσφαιρο Παρτιτούρες | Σλοβενία
1. SNL »
Sat 23 Σεπ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Triglav
1 - 3
Ankaran Hrvatini ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 23 Σεπ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Gorica
2 - 1
Krsko Posavje ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 23 Σεπ
20:20 Ολοκληρώθηκε
Celje
0 - 0
NK Olimpija 2005 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
2. SNL »
Sat 23 Σεπ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Krka
2 - 1
NK Dob ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 23 Σεπ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Tabor Sežana
0 - 2
Dekani ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 23 Σεπ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Fužinar
3 - 0
NK Verzej ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 23 Σεπ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Radomlje
1 - 0
NK Nafta Lendava ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 23 Σεπ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Ilirija
4 - 1
NK Rogaška ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tercera Eslovenia 3. SNL ομάδα 1 »
Sat 23 Σεπ
16:30
Brinje-Grosuplje
16:30
SIJ Acroni Jesenice
Sat 23 Σεπ
16:30
Zagorje
16:30
Šobec Lesce
Sat 23 Σεπ
16:30
Bohinj
16:30
Sava Kranj
Sat 23 Σεπ
16:30
Bled Hirter
16:30
Rudar Trbovlje
Sat 23 Σεπ
16:30
Kolpa
16:30
Šencur
Tercera Eslovenia 3. SNL ομάδα 2 »
Sat 23 Σεπ
16:00
Ljutomer
16:00
Odranci
Sat 23 Σεπ
16:00
Radgona
16:00
Črenšovci
Tercera Eslovenia 3. SNL ομάδα 3 »
Sat 23 Σεπ
18:00
Prevalje
18:00
NK Mons Claudius Rogatec
Sat 23 Σεπ
16:00
Zreče
16:00
SD Videm
Sat 23 Σεπ
16:00
Lenart
16:00
Bistrica iz Slovenske
Sat 23 Σεπ
16:00
Dravograd
16:00
NK Šentjur
Sat 23 Σεπ
16:00
Šmarje Jelšah
16:00
ND Dravinja Kostroj
Sat 23 Σεπ
16:00
NK Pesnica
16:00
Dobrovce
Tercera Eslovenia 3. SNL ομάδα 4 »
Sat 23 Σεπ
17:00
NK Tolmin
17:00
NK Primorje Ajdovscina
Sat 23 Σεπ
17:00
MNK Izola
17:00
Bilje
1. SNL
Πα 22 Σεπ
Aluminij
2-3
Maribor
Sat 23 Σεπ
Triglav
1-3
Ankaran Hrvatini
Gorica
2-1
Krsko Posavje
Celje
0-0
NK Olimpija 2005
Κυ 24 Σεπ
Domžale
18:45
Rudar Velenje
Team / Points
1 NK Olimpija 2005 OLI 24
2 Maribor MAR 24
3 Gorica GOR 16
4 Rudar Velenje RUD 13
5 Domžale DOM 12
 
6 Krsko Posavje KRS 12
7 Celje CEL 11
8 Aluminij ALU 10
9 Ankaran Hrvatini AHS 6
10 Triglav TRI 4
2. SNL
Sat 23 Σεπ
Krka
2-1
NK Dob
Tabor Sežana
0-2
Dekani
Fužinar
3-0
NK Verzej
Radomlje
1-0
NK Nafta Lendava
Ilirija
4-1
NK Rogaška
Κυ 24 Σεπ
NS Drava
16:00
ASK Bravo
Mura
16:00
Brda Dobrovo
Zarica Kranj
16:00
Brežice
Team / Points
1 Radomlje RAD 19
2 Dekani DEK 18
3 Mura NSM 17
4 NS Drava DRA 13
5 Ilirija ILI 12
6 Brežice BRE 12
7 Tabor Sežana TAS 11
8 NK Nafta Lendava NKN 11
 
9 ASK Bravo BRA 10
10 Krka KRK 8
11 Fužinar FUZ 7
12 Brda Dobrovo BRD 6
13 NK Dob NKD 5
14 Zarica Kranj KRA 5
15 NK Rogaška ROG 4
16 NK Verzej NKV 4
ομάδα 1
Sat 23 Σεπ
Brinje-Grosuplje
16:30
Acroni Jesenice
Zagorje
16:30
Šobec Lesce
Bohinj
16:30
Sava Kranj
Bled Hirter
16:30
Rudar Trbovlje
Kolpa
16:30
Šencur
Κυ 24 Σεπ
Komenda
16:30
Ivančna Gorica
Kočevje
16:30
Arne Tabor 69
Team / Points
1 Bled Hirter BHI 12
2 Zagorje ZAG 11
3 Arne Tabor 69 ARN 10
4 Ivančna Gorica IVA 9
5 Komenda KOM 8
6 Šencur SEN 7
7 Kolpa KOL 6
 
8 SIJ Acroni Jesenice SIJ 6
9 Sava Kranj SKR 6
10 Kočevje KOC 6
11 Rudar Trbovlje RUD 6
12 Brinje-Grosuplje BRI 3
13 Šobec Lesce SLE 1
14 Bohinj BOH 0
ομάδα 2
Sat 23 Σεπ
Ljutomer
16:00
Odranci
Radgona
16:00
Črenšovci
Κυ 24 Σεπ
Rakičan
10:30
Tromejnik
NK Grad
16:00
Turnišče
Bogojina
16:00
Slatina Radenci
Beltinci
16:00
Hotiza
Velika Polana
16:00
Čarda Martjanci
Team / Points
1 Velika Polana POL 15
2 Beltinci BEL 12
3 Odranci ODR 12
4 Ljutomer LJU 9
5 Hotiza HOT 9
6 NK Grad GRA 6
7 Tromejnik TRO 6
 
8 Bogojina BOG 6
9 Črenšovci CRE 4
10 Turnišče TUR 3
11 Radgona RAD 3
12 Slatina Radenci RAD 3
13 Čarda Martjanci CAR 1
14 Rakičan RAK 0
ομάδα 3
Sat 23 Σεπ
Zreče
16:00
SD Videm
Lenart
16:00
Bistrica Slovenske
Dravograd
16:00
NK Šentjur
Šmarje Jelšah
16:00
Dravinja Kostroj
NK Pesnica
16:00
Dobrovce
Prevalje
18:00
Mons Claudius Rog.
Κυ 24 Σεπ
Šampion Celje
16:00
NK Pohorje
Team / Points
1 ND Dravinja Kostroj TOL 11
2 Šampion Celje CEL 10
3 Bistrica iz Slovenske BIS 10
4 Dravograd DRA 10
5 SD Videm VID 10
6 Šmarje pri Jelšah SPJ 9
7 Zreče NKZ 7
 
8 NK Pesnica PES 6
9 NK Pohorje POH 4
10 Prevalje KOR 4
11 NK Šentjur NKS 3
12 Dobrovce DOB 3
13 NK Mons Claudius Rogatec MCR 1
14 Lenart LEN 0
ομάδα 4
Sat 23 Σεπ
NK Tolmin
17:00
Primorje
MNK Izola
17:00
Bilje
Κυ 24 Σεπ
Fama Vipava
17:00
Adria
Jadran
17:00
Ilirska Bistrica
Team / Points
1 NK Tolmin TOL 13
2 MNK Izola MNK 12
3 Adria ADR 10
4 Bilje BIL 9
 
5 Fama Vipava FVI 9
6 NK Primorje Ajdovscina NKP 1
7 Ilirska Bistrica BIS 0
8 Jadran Hrpelje-Kozina JAD 0

Follow BeSoccer on Facebook