610

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Ισπανία

Primera Division »
Sat 16 Δεκ
18:30
Eibar
18:30
Valencia
Sat 16 Δεκ
16:15 παιχνίδι οντας 78'
Athletic
0 - 0
R. Sociedad
Sat 16 Δεκ
20:45
Atlético
20:45
Alavés
Segunda Division »
Sat 16 Δεκ
20:30
Albacete
20:30
Real Zaragoza
Sat 16 Δεκ
18:00
Reus Deportiu
18:00
Granada
Sat 16 Δεκ
20:00
Almería
20:00
Córdoba
Sat 16 Δεκ
16:00 παιχνίδι οντας 90'
Osasuna
2 - 2
Numancia
Sat 16 Δεκ
18:00
Real Valladolid
18:00
Lorca
Segunda B ομάδα 1 »
Sat 16 Δεκ
16:30 παιχνίδι οντας 62'
Coruxo
1 - 1
Sanse
Segunda B ομάδα 2 »
Sat 16 Δεκ
19:00
Arenas de Getxo
19:00
Sporting B
Sat 16 Δεκ
15:45 Ολοκληρώθηκε
Lealtad
0 - 1
Barakaldo ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Segunda B ομάδα 3 »
Sat 16 Δεκ
16:00 παιχνίδι οντας 90'
Valencia Mestalla
0 - 0
Badalona
Sat 16 Δεκ
16:00 παιχνίδι οντας 90'
Llagostera
0 - 1
Hércules
Segunda B ομάδα 4 »
Sat 16 Δεκ
17:00 Ημίχρονο
Écija Balompié
0 - 1
Cartagena
Sat 16 Δεκ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Lorca Deportiva
1 - 4
CD Badajoz ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tercera Division ομάδα 2 »
Sat 16 Δεκ
16:30 παιχνίδι οντας 65'
L´Entregu CF
1 - 1
CD Tuilla
Sat 16 Δεκ
15:45 Ολοκληρώθηκε
Real Oviedo B
4 - 0
Llanes ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 16 Δεκ
19:00
Langreo
19:00
Atletico de Lugones
Tercera Division ομάδα 3 »
Sat 16 Δεκ
17:30 παιχνίδι οντας 20'
Atletico Albericia
0 - 0
Sámano
Sat 16 Δεκ
16:30 παιχνίδι οντας 65'
UM Escobedo
0 - 0
Selaya
Sat 16 Δεκ
15:30 Ολοκληρώθηκε
Racing B
5 - 1
CD Bezana ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 16 Δεκ
15:30 Ολοκληρώθηκε
Barreda Balompié
0 - 0
EDM Santillana ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tercera Division ομάδα 4 »
Sat 16 Δεκ
18:15
CD Lagun Onak
18:15
SD Beasain
Sat 16 Δεκ
18:00
Amurrio
18:00
CD Aurrera Vitoria
Sat 16 Δεκ
18:30
Balmaseda FC
18:30
Real Sociedad C
Sat 16 Δεκ
18:30
Sestao River
18:30
Santutxu
Sat 16 Δεκ
15:30 Ολοκληρώθηκε
SCD Durango
1 - 2
Alavés B ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tercera Division ομάδα 5 »
Sat 16 Δεκ
18:00
FC Santfeliuenc
18:00
FC Ascó
Sat 16 Δεκ
17:00 Ημίχρονο
L´Hospitalet
1 - 0
Palamós CF
Tercera Division ομάδα 6 »
Sat 16 Δεκ
20:00
Recambios Colón
20:00
Torre Levante
Sat 16 Δεκ
16:30 παιχνίδι οντας 65'
Alzira
1 - 0
Eldense
Sat 16 Δεκ
15:30 Ολοκληρώθηκε
Elche Ilicitano
1 - 0
Rayo Ibense ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 16 Δεκ
17:00 Ημίχρονο
Buñol
1 - 1
CD Roda
Tercera Division ομάδα 8 »
Sat 16 Δεκ
16:30 παιχνίδι οντας 65'
Atl. Astorga
1 - 0
Cristo Atlético
Tercera Division ομάδα 9 »
Sat 16 Δεκ
17:00 Ημίχρονο
CD Rincón
1 - 1
CD Huétor Tájar
Sat 16 Δεκ
18:30
El Palo
18:30
Maracena
Sat 16 Δεκ
11:00 Ολοκληρώθηκε
Melistar
2 - 1
J. Torremolinos ΡΕ
Tercera Division ομάδα 10 »
Sat 16 Δεκ
16:15 παιχνίδι οντας 80'
AD Ceuta FC
2 - 1
San Roque Lepe
Sat 16 Δεκ
18:00
Xerez
18:00
Cádiz B
Tercera Division ομάδα 11 »
Sat 16 Δεκ
19:00
Manacor
19:00
Santanyi
Sat 16 Δεκ
17:30
Santa Catalina At.
17:30
Alcudia
Sat 16 Δεκ
16:00
CD Son Cladera
16:00
Mercadal
Sat 16 Δεκ
16:00
Binissalem
16:00
Platges de Calvia
Sat 16 Δεκ
16:30 παιχνίδι οντας 65'
Poblense
1 - 0
Mallorca B
Sat 16 Δεκ
17:15
Collerense
17:15
Constància
Sat 16 Δεκ
12:00 Ολοκληρώθηκε
Felanitx
1 - 0
Esporles ΡΕ
Tercera Division ομάδα 12 »
Sat 16 Δεκ
18:00
Panaderia Pulido
18:00
Vera
Sat 16 Δεκ
18:00
Haría CF
18:00
Cd Buzanada
Sat 16 Δεκ
13:30 Ολοκληρώθηκε
El Cotillo
1 - 2
Ibarra ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 16 Δεκ
17:30
Cd Santa Úrsula
17:30
Villa Santa Brigida
Tercera Division ομάδα 13 »
Sat 16 Δεκ
16:30 παιχνίδι οντας 65'
Yeclano Deportivo
1 - 1
La Unión CF
Sat 16 Δεκ
16:30 παιχνίδι οντας 65'
Atl Pulpileño
1 - 0
UCAM CF B
Tercera Division ομάδα 14 »
Sat 16 Δεκ
16:30 παιχνίδι οντας 65'
Castuera
0 - 0
CD Diocesano
Sat 16 Δεκ
16:30 παιχνίδι οντας 65'
CD Coria
2 - 0
Trujillo
Tercera Division ομάδα 15 »
Sat 16 Δεκ
15:30 Ολοκληρώθηκε
Cantolagua
1 - 0
Burladés ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 16 Δεκ
15:30 Ολοκληρώθηκε
Subiza
6 - 1
Gares ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 16 Δεκ
16:30 παιχνίδι οντας 65'
San Juan
2 - 2
Baztán
Sat 16 Δεκ
15:45 Ολοκληρώθηκε
Cirbonero
3 - 1
Beti Kozkor KE ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 16 Δεκ
15:45 Ολοκληρώθηκε
Cortes
0 - 0
Huarte ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 16 Δεκ
15:45 Ολοκληρώθηκε
River Ega
2 - 3
Cd Ardoi ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 16 Δεκ
16:00 Postponed
Idoya
16:00
Corellano
Sat 16 Δεκ
16:30 παιχνίδι οντας 65'
Txantrea
1 - 0
Pamplona
Tercera Division ομάδα 16 »
Sat 16 Δεκ
15:30 Ολοκληρώθηκε
CD Berceo
0 - 1
Anguiano ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 16 Δεκ
15:45 Ολοκληρώθηκε
Casalarreina
1 - 3
UD Logroñes B ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 16 Δεκ
16:00 παιχνίδι οντας 90'
Agoncillo
0 - 0
Haro Deportivo
Sat 16 Δεκ
17:00 Ημίχρονο
Náxara
1 - 0
Yagüe
Tercera Division ομάδα 18 »
Sat 16 Δεκ
19:00
Mora
19:00
Almagro CF
Sat 16 Δεκ
18:00
Villarrubia
18:00
La Roda
Sat 16 Δεκ
17:00 Ημίχρονο
Manchego Ciudad R.
0 - 3
Azuqueca
Sat 16 Δεκ
16:30 παιχνίδι οντας 65'
Villacañas
1 - 1
Quintanar del Rey
Primera Division
Πα 15 Δεκ
Sevilla
0-0
Levante
Sat 16 Δεκ
Athletic
0-0
R. Sociedad
Eibar
18:30
Valencia
Atlético
20:45
Alavés
Κυ 17 Δεκ
Girona
12:00
Getafe
Celta
16:15
Villarreal
Las Palmas
18:30
Espanyol
Barcelona
20:45
Deportivo
Δε 18 Δεκ
Leganés
-
Real Madrid
Málaga
21:00
Real Betis
Team / Points
1 Barcelona FCB 39
2 Valencia VCF 34
3 Atlético ATM 33
4 Real Madrid RMA 31
5 Sevilla SEV 29
6 Villarreal VIL 21
7 Getafe GET 20
8 R. Sociedad RSO 20
9 Leganés LEG 20
10 Girona GIR 20
 
11 Celta CEL 18
12 Athletic ATH 18
13 Real Betis BET 18
14 Eibar EIB 18
15 Levante LEV 17
16 Espanyol ESP 16
17 Deportivo DEP 15
18 Alavés ALA 12
19 Málaga MAL 11
20 Las Palmas UDL 10
Segunda Division
Πα 15 Δεκ
Cádiz
3-1
Barcelona B
Sat 16 Δεκ
Osasuna
2-2
Numancia
Real Valladolid
18:00
Lorca
Reus Deportiu
18:00
Granada
Almería
20:00
Córdoba
Albacete
20:30
Real Zaragoza
Κυ 17 Δεκ
Sevilla At.
12:00
Real Oviedo
Huesca
16:00
Lugo
Cultural Leonesa
18:00
Gimnàstic
Real Sporting
18:00
Tenerife
Rayo Vallecano
20:00
Alcorcón
Team / Points
1 Cádiz CAD 35
2 Huesca HUE 33
3 Lugo LUG 33
4 Numancia NUM 32
5 Granada GRA 30
6 Rayo Vallecano RAY 29
7 Real Oviedo ROV 29
8 Osasuna OSA 26
9 Tenerife CDT 25
10 Real Sporting SPO 24
11 Reus Deportiu REU 24
 
12 Real Valladolid VAD 23
13 Real Zaragoza ZAR 22
14 Alcorcón ALC 22
15 Gimnàstic Tarragona GIM 21
16 Albacete ALB 21
17 Barcelona B FCB 20
18 Almería ALM 19
19 Cultural Leonesa CUL 19
20 Lorca LOR 16
21 Sevilla At. SEV 13
22 Córdoba CCF 13
ομάδα 1
Πα 15 Δεκ
RM Castilla
4-1
Valladolid B
Sat 16 Δεκ
Coruxo
1-1
Sanse
Κυ 17 Δεκ
Rayo Majadahonda
12:00
Racing Ferrol
Deportivo Fabril
12:00
Toledo
Navalcarnero
12:00
Rápido de Bouzas
Talavera Reina
17:00
CCD Cerceda
Ponferradina
17:00
Fuenlabrada
Guijuelo
17:00
Celta B
Pontevedra
17:00
Atlético B
Gimnástica
17:00
Unión Adarve
Team / Points
1 Fuenlabrada FUE 41
2 Deportivo Fabril DEP 36
3 Rayo Majadahonda MAJ 34
4 Celta B CEL 32
5 Navalcarnero NAV 29
6 RM Castilla RMC 28
7 Rápido de Bouzas BOU 28
8 Sanse SSR 26
9 Atlético B ATB 24
10 Talavera de la Reina CFT 24
 
11 Coruxo COX 22
12 Unión Adarve ADA 21
13 Guijuelo CDG 20
14 Toledo CDT 19
15 Pontevedra PON 19
16 Ponferradina PON 19
17 Gimnástica Segoviana SEG 17
18 Racing Ferrol RCF 16
19 CCD Cerceda CER 16
20 Valladolid B VAL 15
ομάδα 2
Sat 16 Δεκ
Lealtad
0-1
Barakaldo
Arenas de Getxo
19:00
Sporting B
Κυ 17 Δεκ
Burgos
12:00
Leioa
Osasuna B
12:00
CD Vitoria
Tudelano
12:00
Bilbao Ath.
UD Logroñés
17:00
Izarra
Real Unión Irún
17:00
Racing
Caudal Deportivo
17:00
Amorebieta
SD Gernika
17:00
Mirandés
R. Sociedad B
18:00
Peña Sport
Team / Points
1 Mirandés MIR 42
2 Sporting B SPB 36
3 Racing RAC 34
4 R. Sociedad B RSO 31
5 SD Gernika GER 30
6 Bilbao Ath. ATH 29
7 Burgos BUR 29
8 Tudelano TUD 28
9 Barakaldo BAR 28
10 UD Logroñés UDL 26
 
11 Amorebieta SDA 24
12 Leioa LEI 21
13 Izarra IZA 21
14 Arenas de Getxo ARE 20
15 Real Unión de Irún RUN 20
16 CD Vitoria CDV 17
17 Osasuna B CAO 14
18 Lealtad Villaviciosa LEA 14
19 Peña Sport PEÑ 12
20 Caudal Deportivo CAU 11
ομάδα 3
Sat 16 Δεκ
Llagostera
0-1
Hércules
Valencia Mestalla
0-0
Badalona
Κυ 17 Δεκ
Villarreal B
11:30
Peña Deportiva
Alcoyano
11:45
Ontinyent CF
Mallorca
12:00
Deportivo Aragón
SD Formentera
12:00
Peralada-Girona
CD Ebro
12:00
At. Baleares
Lleida Esportiu
17:00
Sabadell
Elche
17:00
Olot
Cornellà
20:00
Atl Saguntino
Team / Points
1 Mallorca MLL 42
2 Villarreal B VIL 33
3 Cornellà COR 32
4 Ontinyent CF ONT 30
5 Hércules HER 29
6 Elche ELC 28
7 Atl Saguntino SAG 26
8 Valencia Mestalla VAL 24
9 Sabadell SAB 24
10 Badalona BAD 24
 
11 Alcoyano ALC 23
12 Lleida Esportiu LLE 23
13 SD Formentera SDF 22
14 CD Ebro CDE 21
15 Llagostera LLA 19
16 At. Baleares ATL 18
17 CF Peralada-Girona B PER 17
18 Olot OLO 15
19 Peña Deportiva PXD 12
20 Deportivo Aragón ZAR 11
ομάδα 1
Κυ 17 Δεκ
Laracha
12:00
Racing Villalbés
Silva Sd
12:15
Barbadas
Ourense CF
16:15
Céltiga CF
Villalonga FC
16:15
Somozas
Arenteiro
16:30
Cultural Areas
Negreira
16:30
Barco
Alondras CF
16:30
Bergantiños CF
Choco
17:00
Compostela
Ribadumia
17:00
Boiro
Noia
17:00
Arosa
Team / Points
1 Compostela COM 39
2 Bergantiños CF BER 38
3 Barco BAR 34
4 Silva Sd SIL 34
5 Racing C. Villalbés RCV 33
6 Boiro BOI 33
7 Somozas SOM 32
8 Choco CHO 31
9 Alondras CF ALO 30
10 Arosa ARO 27
 
11 Arenteiro ARE 25
12 Ourense CF PON 24
13 Ribadumia RIB 21
14 Céltiga CF CEL 19
15 Laracha LAR 15
16 Villalonga FC VIL 14
17 Barbadas BAR 14
18 Cultural Areas CUL 14
19 Negreira NEG 12
20 Noia NOI 11
ομάδα 2
Wed 06 Δεκ
Real Avilés
1-0
Ud Llanera
EI San Martín
0-0
Real Oviedo B
Condal
1-2
UC Ceares
Πα 08 Δεκ
CD Colunga
2-3
Mosconia
Wed 20 Δεκ
Gijón Industrial
19:45
CD Covadonga
Marino Luanco
19:45
CD Praviano
Llanes
20:00
CD Roces
Atletico Lugones
20:00
L´Entregu CF
Sat 23 Δεκ
CD Tuilla
18:00
Club Siero
Sat 30 Δεκ
Valdesoto
12:30
Langreo
Team / Points
1 Marino Luanco MAR 41
2 Real Oviedo B ROB 40
3 Llanes LLA 35
4 Langreo UPL 33
5 CD Tuilla TUI 30
6 CD Covadonga COV 30
7 UC Ceares CEA 27
8 CD Praviano PRA 26
9 Mosconia MOS 26
10 L´Entregu CF L'E 25
 
11 EI San Martín ESM 22
12 CD Colunga COL 21
13 Atletico de Lugones ATL 18
14 Ud Llanera UDL 17
15 Real Avilés AVI 17
16 Condal CON 17
17 UD Gijón Industrial GIN 16
18 Valdesoto VAL 16
19 Club Siero SIE 13
20 CD Roces ROC 11
ομάδα 3
Πα 15 Δεκ
Medio Cudeyo
0-1
Gimnástica
Sat 16 Δεκ
Barreda Balompié
0-0
EDM Santillana
Racing B
5-1
CD Bezana
UM Escobedo
0-0
Selaya
Atletico Albericia
0-0
Sámano
Κυ 17 Δεκ
Siete Villas
11:46
Laredo
Castro
17:00
CD Cayón
S.D. Textil Escudo
17:00
Velarde Camargo
CF Vimenor
17:00
Cultural Deportiva
Tropezón
17:00
Deportivo Rayo Ca.
Team / Points
1 Laredo LAR 45
2 Racing B RAC 40
3 Gimnástica Torrelavega GIM 40
4 UM Escobedo ESC 39
5 Tropezón TRO 38
6 CD Cayón CAY 34
7 Sámano SAM 31
8 Deportivo Rayo Cantabria RAY 25
9 S.D. Textil Escudo DTE 23
10 SD Barreda Balompié BAR 23
 
11 Medio Cudeyo MED 20
12 Atletico Albericia ALB 20
13 CF Vimenor MAR 19
14 Siete Villas SIE 18
15 Velarde Camargo VEL 18
16 Selaya SEL 18
17 CD Bezana BEZ 17
18 Castro CAS 14
19 Cultural Deportiva Guarnizo CUL 12
20 EDM Santillana SAN 12
ομάδα 4
Sat 16 Δεκ
SCD Durango
1-2
Alavés B
Amurrio
18:00
Aurrera Vitoria
CD Lagun Onak
18:15
SD Beasain
Balmaseda FC
18:30
Real Sociedad C
Sestao River
18:30
Santutxu
Κυ 17 Δεκ
Santurtzi
11:15
Portugalete
SD Zamudio
17:00
Club Bermeo
Sodupe
17:00
CD Basconia
CD Getxo
17:00
Anaitasuna FT
JD Somorrostro
17:30
Deusto
Team / Points
1 SD Beasain BEA 34
2 Santurtzi SNT 30
3 Real Sociedad C BER 30
4 SCD Durango CDU 30
5 Portugalete POR 27
6 Sodupe SOD 27
7 SD Zamudio ZAM 26
8 CD Lagun Onak LON 26
9 Santutxu SFC 26
10 Alavés B ALA 24
 
11 Balmaseda FC BFC 24
12 JD Somorrostro JUV 23
13 Sestao River SES 23
14 Amurrio AMU 22
15 Deusto DEU 20
16 Club Bermeo CLU 20
17 CD Basconia BAS 15
18 Anaitasuna FT AFT 13
19 CD Getxo CDG 10
20 CD Aurrera Vitoria AUR 7

Follow BeSoccer on Facebook