• Copa Sudamericana
  • 2018
Tue 13 Φεβ
23:15 Ολοκληρώθηκε
UTC Cajamarca
2-0
Rampla Juniors ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 13 Φεβ
23:15 Ολοκληρώθηκε
Sportivo Luqueño
2-0
Deportivo Cuenca ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 14 Φεβ
01:30 Ολοκληρώθηκε
Zamora FC
0-2
Colón ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Thu 15 Φεβ
23:15 Ολοκληρώθηκε
Nacional Asunción
0-0
Mineros Guayana ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 16 Φεβ
01:30 Ολοκληρώθηκε
Unión Española
0-0
Sport Huancayo ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 16 Φεβ
01:30 Ολοκληρώθηκε
Defensa Justicia
0-1
América de Cali ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
23:15 Ολοκληρώθηκε
Sport Rosario
0-0
Cerro CA ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 21 Φεβ
01:30 Ολοκληρώθηκε
Barcelona
0-0
General Díaz ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 21 Φεβ
23:15 Ολοκληρώθηκε
Lanús
4-2
Spt. Cristal Lima ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Thu 22 Φεβ
23:15
CD El Nacional
23:15
San José Oruro
Πα 23 Φεβ
01:30
Everton Viña
01:30
Caracas
Tue 06 Μάρ
23:15
San José Oruro
23:15
CD El Nacional
Wed 07 Μάρ
01:30
Caracas
01:30
Everton Viña
Wed 07 Μάρ
01:30
Colón
01:30
Zamora FC
Wed 07 Μάρ
23:15
Cerro CA
23:15
Sport Rosario
Wed 07 Μάρ
23:15
General Díaz
23:15
Barcelona
Thu 08 Μάρ
01:30
Spt. Cristal Lima
01:30
Lanús
Thu 08 Μάρ
01:30
Deportivo Cuenca
01:30
Sportivo Luqueño
Thu 08 Μάρ
23:15
Rampla Juniors
23:15
UTC Cajamarca
Thu 08 Μάρ
23:15
Mineros Guayana
23:15
Nacional Asunción
Πα 09 Μάρ
01:30
América de Cali
01:30
Defensa Justicia
Πα 09 Μάρ
01:30
Sport Huancayo
01:30
Unión Española
Wed 11 Απρ
00:15
Jaguares FC
00:15
Boston River
Wed 11 Απρ
00:15
Liga de Quito
00:15
Guabirá Santa Cr.
Wed 11 Απρ
02:30
Estudiantes
02:30
Deportes Temuco
Wed 11 Απρ
02:30
Deportivo Cali
02:30
Danubio
Thu 12 Απρ
00:15
San Lorenzo
00:15
Atl. Mineiro
Thu 12 Απρ
02:45
Fluminense Janeiro
02:45
Nacional Potosí
Thu 12 Απρ
02:45
Blooming
02:45
Bahía
Πα 13 Απρ
00:15
Audax Italiano
00:15
Botafogo
Πα 13 Απρ
00:15
Atletico PR
00:15
Newell's Old Boys
Πα 13 Απρ
02:30
Sol de América
02:30
Independiente
Πα 13 Απρ
02:30
Rosario Central
02:30
São Paulo
Wed 09 May
00:15
Bahía
00:15
Blooming
Wed 09 May
00:15
Guabirá Santa Cr.
00:15
Liga de Quito
Wed 09 May
02:30
Danubio
02:30
Deportivo Cali
Wed 09 May
02:30
Atl. Mineiro
02:30
San Lorenzo
Thu 10 May
00:15
Deportes Temuco
00:15
Estudiantes
Thu 10 May
02:45
Botafogo
02:45
Audax Italiano
Thu 10 May
02:45
São Paulo
02:45
Rosario Central
Πα 11 May
00:15
Boston River
00:15
Jaguares FC
Πα 11 May
00:15
Newell's Old Boys
00:15
Atletico PR
Πα 11 May
02:30
Independiente
02:30
Sol de América
Πα 11 May
02:30
Nacional Potosí
02:30
Fluminense Janeiro
Ονομασία θέση κοκκινη καρτα team
M. Banguera Τερ 1 Barcelona Guayaquil
R. Colombo Αμυ 1 Sport Huancayo
D. Benítez Επι 1 Rampla Juniors
Ονομασία θέση Αγώνες που παίχτηκαν team

Γενικά στατιστικά

Σύνολο γκολ
13 1.44 ανά παιχνίδι
Σχόλια
1.578 176 ανά παιχνίδι
νίκες
5 55.6% σύνολο
ισοπαλίες
4 44.4% σύνολο
Yellow cards
42 4.67 ανά παιχνίδι
κοκκινη καρτα
1 0.11 ανά παιχνίδι
Οι περισσότεροι στόχοι
4-2 6 γκολ
Νίκες Εντός
3 60% σύνολο
Νίκες Εκτός
2 40% σύνολο
Γκολ σπίτι
8 0.89 ανά παιχνίδι
εκτός έδρας γκολ
5 0.56 ανά παιχνίδι
Παίκτες
1.315
Σύνολο εξοπλισμός
44
αντικατάσταση
53 5.89 ανά παιχνίδι
θέση
4 0.44 ανά παιχνίδι
6

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε South American competitions

Follow BeSoccer on Facebook