4

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Αυστραλία

FFA Cup »
Wed 25 Απρ
08:30 Ολοκληρώθηκε
Gwelup Croatia
1 - 0
Cockburn City ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 25 Απρ
08:30 Ολοκληρώθηκε
Balcatta
1 - 2
Armadale ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 25 Απρ
11:45
Sorrento
11:45
Perth SC
Wed 25 Απρ
11:30
ECU Joondalup
11:30
UWA Nedlands
Wed 25 Απρ
09:15 παιχνίδι οντας 63'
Joondalup United
0 - 2
Forrestfield United
Wed 25 Απρ
08:30 Ολοκληρώθηκε
Bayswater City
1 - 1
Floreat Athena ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 25 Απρ
08:30 Ολοκληρώθηκε
Swan United
1 - 3
Dianella White Eagles ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 25 Απρ
07:00 Ολοκληρώθηκε
Riverina Rhinos
0 - 1
Monaro Panthers ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 25 Απρ
09:15 παιχνίδι οντας 63'
Subiaco
0 - 0
Stirling Lions
Wed 25 Απρ
07:00 Ολοκληρώθηκε
Adelaide Blue Eag.
3 - 0
Noarlunga United ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 25 Απρ
07:00 Ολοκληρώθηκε
Croydon Kings
2 - 1
MetroStars ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 25 Απρ
07:00 Ολοκληρώθηκε
Adelaide
0 - 1
Cumberland United ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 25 Απρ
07:30 Ολοκληρώθηκε
West Adelaide
0 - 1
Adelaide Comets ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 25 Απρ
07:30 Ολοκληρώθηκε
Adelaide City
5 - 0
Ghan United ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 25 Απρ
07:30 Ολοκληρώθηκε
Gawler
0 - 3
Modbury Jets ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 25 Απρ
11:30
Seaford Rangers
11:30
Western Strikers
National Premier ομάδα 4 »
Wed 25 Απρ
07:00 Ολοκληρώθηκε
FNQ Heat
0 - 1
Magpies Crusaders FC ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
National Premier ομάδα 6 »
Wed 25 Απρ
07:00 Ολοκληρώθηκε
Hobart Zebras
3 - 1
Olympia Warriors ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
A-League
Πα 13 Απρ
Sydney
1-0
Melbourne Victory
Sat 14 Απρ
Wellington Phoenix
2-1
Melbourne City
Central Coast Mar.
2-8
Newcastle Jets
Perth Glory
2-3
Brisbane Roar
Κυ 15 Απρ
Western Sydney Wa.
2-3
Adelaide United
Team / Points
1 Sydney SYD 64
2 Newcastle Jets NEW 50
3 Melbourne City MCI 43
4 Melbourne Victory MEL 41
5 Adelaide United ADE 39
 
6 Brisbane Roar BRI 35
7 Western Sydney Wanderers WES 33
8 Perth Glory PER 32
9 Wellington Phoenix WPH 21
10 Central Coast Mariners CCM 20
ομάδα 1
Πα 27 Απρ
Adelaide Comets
12:30
South Adelaide Pa.
Sat 28 Απρ
West Adelaide
07:30
Adelaide United
MetroStars
07:30
Croydon Kings
Para Hills Knights
07:30
Adelaide City
Adelaide Olympic
11:30
West Torrens Birk.
Κυ 29 Απρ
Sturt Lions
07:30
Campbelltown City
Team / Points
1 MetroStars NEM 24
2 Adelaide City ADE 21
3 Campbelltown City CAM 19
4 Adelaide Comets ADE 17
5 West Adelaide WAD 16
6 Adelaide United Sub 21 ADE 13
 
7 Adelaide Olympic ADO 11
8 Croydon Kings CRO 9
9 Para Hills Knights PAR 9
10 South Adelaide Panthers SAP 9
11 West Torrens Birkalla WES 6
12 Sturt Lions SLF 4
ομάδα 4
Πα 27 Απρ
Redlands United
11:00
Western Pride
Sat 28 Απρ
SWQ Thunder
09:00
Gold Coast City
Brisbane Strikers
10:00
Northern Fury
Brisbane City
10:30
Magpies Crusaders
Sunshine Coast
11:00
Olympic FC
Brisbane Roar
11:00
Lions FC
Κυ 29 Απρ
FNQ Heat
07:00
Moreton United
Team / Points
1 Western Pride WES 27
2 Olympic FC OLY 26
3 Lions FC QUE 24
4 Brisbane Strikers BRI 22
5 Moreton Bay United MOR 20
6 Brisbane Roar Sub 21 BRR 19
7 Brisbane City BRI 13
 
8 Redlands United RED 10
9 FNQ Heat FNQ 10
10 Gold Coast City PAL 10
11 Magpies Crusaders FC MAG 9
12 Northern Fury NOF 9
13 SWQ Thunder SWQ 9
14 Sunshine Coast SUN 4
ομάδα 6
Sat 21 Απρ
Clarence United
1-1
Kingborough Lions
Launceston City
0-0
South Hobart
Northern Rangers
2-3
Devonport City
Wed 25 Απρ
Hobart Zebras
3-1
Olympia Warriors
Team / Points
1 Hobart Zebras HOB 12
2 Launceston City LAU 11
3 Devonport City DEV 10
4 Olympia Warriors OLY 7
 
5 Kingborough Lions KIN 5
6 South Hobart SOU 5
7 Northern Rangers NOR 4
8 Clarence United CLA 1
ομάδα 7
Sat 21 Απρ
Newcastle Jets
0-1
Maitland
Hamilton Olympic
2-3
Edgeworth Eagles
Κυ 22 Απρ
Valentine Phoenix
0-0
Lambton Jaffas FC
Charlestown City .
2-1
Weston Bears
Adamstown Rosebuds
0-4
Broadmeadow Magic
Team / Points
1 Charlestown City Blues CHA 15
2 Edgeworth Eagles EDG 12
3 Broadmeadow Magic BRO 10
4 Maitland MAI 10
5 Lambton Jaffas FC LAM 9
6 Newcastle Jets Sub 21 NEW 7
 
7 Lake Macquarie LAK 6
8 Weston Bears WBE 6
9 Hamilton Olympic HAM 4
10 Valentine Phoenix VAL 3
11 Adamstown Rosebuds ADR 2
ομάδα 8
Sat 28 Απρ
Canberra FC
07:00
Riverina Rhinos
Woden Weston
07:00
Gungahlin
Κυ 29 Απρ
Tuggeranong United
07:00
O. Canberra
Cooma Tigers
07:00
Monaro Panthers
Team / Points
1 Tuggeranong United TUG 12
2 Canberra FC CAN 6
3 Riverina Rhinos RIR 6
4 O. Canberra CAN 6
5 Woden Weston WWF 6
 
6 Belconnen United BEL 3
7 Monaro Panthers MON 3
8 Cooma Tigers COO 0
9 Gungahlin GUN 0
Brisbane
Πα 27 Απρ
Centenary Stormers
12:30
Brisbane Knights
Sat 28 Απρ
Taringa Rovers
09:00
The Gap
Univ. Queensland
09:00
Acacia Ridge
Bayside United
10:00
Grange Thistle
Mount Gravatt Haw.
10:00
Albany Creek
Κυ 29 Απρ
Virginia United
09:30
North Pine
Team / Points
1 Grange Thistle GRA 20
2 Albany Creek ALB 19
3 North Pine NPI 12
4 Univ. Queensland UNI 10
5 The Gap GAP 9
6 Centenary Stormers STO 8
 
7 Acacia Ridge ACA 7
8 Brisbane Knights BRK 7
9 Virginia United VIR 7
10 Taringa Rovers TAR 6
11 Bayside United BAY 6
12 Mount Gravatt Hawks SC MGH 5
cookielang More info and settings. Accept

Follow BeSoccer on Facebook