7

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Αυστρία

Bundesliga
Sat 17 Φεβ
Rapid Wien
1-1
Sturm Graz
Mattersburg
2-1
Austria Wien
Wolfsberger AC
1-3
Admira Wacker Mö.
LASK Linz
2-0
Rheindorf Altach
Κυ 18 Φεβ
Salzburg
4-0
St. Polten
Team / Points
1 Salzburg RBS 52
2 Sturm Graz STR 45
3 Admira Wacker Mödling AWM 37
4 Rapid Wien RAP 36
5 LASK Linz LAS 36
 
6 Mattersburg MAT 30
7 Austria Wien AUS 27
8 Rheindorf Altach ALT 26
9 Wolfsberger AC WOL 20
10 St. Polten SKN 7
1. Liga
Πα 23 Φεβ
Ried
18:30
Team für Wien
Austria Lustenau
18:30
Wiener Neustadt
Wattens
18:30
Kapfenberger SV
Blau-Weiß Linz
18:30
Liefering
Hartberg
18:30
Wacker Innsbruck
Team / Points
1 Ried RIE 38
2 Wiener Neustadt WIE 38
3 Wacker Innsbruck WIN 36
4 Liefering FCL 35
5 Hartberg HAR 35
 
6 Austria Lustenau SCA 23
7 Kapfenberger SV KAP 22
8 Wattens WAT 18
9 FAC Team für Wien FAC 18
10 Blau-Weiß Linz FCB 13
ομάδα 1
Πα 23 Φεβ
ASK Bruck/Leitha
19:00
Rapid Wien II
Austria Wien II
19:00
Schwechat
Neusiedl
19:00
Horn
Amstetten
19:30
Parndorf
Ebreichsdorf
19:30
Wiener SK
Mannsdorf
19:30
FCM Traiskirchen
Sat 24 Φεβ
Stadlau
14:00
Admira Wacker II
Κυ 25 Φεβ
St. Pölten II
16:15
Karabakh Wien
Team / Points
1 Horn SVH 39
2 Ebreichsdorf EBR 35
3 Austria Wien II AUS 35
4 Amstetten AMS 32
5 Rapid Wien II RAP 31
6 Karabakh Wien KAW 30
7 FCM Traiskirchen FCM 30
8 ASK Bruck/Leitha LEI 27
9 Mannsdorf MAN 27
 
10 St. Pölten II STP 21
11 Neusiedl NEU 19
12 Admira Wacker II ADM 18
13 First Vienna VIE 17
14 Parndorf PAR 15
15 Wiener SK WIE 10
16 Stadlau STA 8
17 Schwechat SCH 6
ομάδα 3
Sat 17 Μάρ
Hohenems
15:00
Hard
Grödig
17:00
Alberschwende
St. Johann
17:00
Rheindorf Altach
Kitzbühel
17:00
Anif Salzburg
Kufstein
17:00
Pinzgau Saalfelden
Seekirchen
17:00
Dornbirn
Wacker Innsbruck
17:00
Wörgl
Wals-Grünau
17:00
Schwaz
Team / Points
1 Anif / Salzburg II ANI 43
2 Grödig GRO 38
3 SC Rheindorf Altach II SCR 37
4 Schwaz SCH 32
5 Wals-Grünau WAL 29
6 Hohenems HOH 28
7 Dornbirn DOR 26
8 FC Wacker Innsbruck II FCW 24
 
9 Wörgl WOR 23
10 Kitzbühel KIT 22
11 St. Johann STJ 22
12 Seekirchen SEE 22
13 Kufstein KUF 18
14 Hard HAR 18
15 Pinzgau Saalfelden PIN 17
16 Alberschwende ALB 12
ομάδα 1
Sat 24 Μάρ
Maria Saal
14:30
Völkermarkt
Κυ 25 Μάρ
ATSV Wolfsberg
23:00
Bleiburg
Lendorf
23:00
KAC
Köttmannsdorf
23:00
ASKÖ Gmünd
St. Jakob
23:00
Annabichler
Ferlach
23:00
Kraig
SAK Klagenfurt
23:00
Spittal
Treibach
23:00
Feldkirchen
Team / Points
1 ATSV Wolfsberg WOL 30
2 Maria Saal MSA 27
3 SAK Klagenfurt KLA 26
4 Völkermarkt VOL 26
5 Feldkirchen FEL 25
6 Lendorf LEN 24
7 ASKÖ Gmünd GMD 24
8 St. Jakob SVJ 22
 
9 Treibach TRE 21
10 Ferlach FLC 21
11 Bleiburg BLE 21
12 Annabichler Austria ANB 20
13 Spittal SPI 19
14 Köttmannsdorf KMD 18
15 KAC KAC 16
16 Kraig SVK 13
ομάδα 2
Πα 09 Μάρ
Mettersdorf
19:00
TuS Heiligenkreuz
SC Fürstenfeld
19:00
SC Bruck
TSV Pöllau
19:00
Lebring
Leoben
19:00
SV Union Gnas
Wildon
19:00
Voitsberg
Sat 10 Μάρ
Trofaiach
14:00
St. Anna
Kapfenberger
15:00
Bad Radkersburg
Grazer AK
18:30
Liezen
Team / Points
1 St. Anna ANN 35
2 SC Fürstenfeld FUR 34
3 Grazer AK GRA 28
4 Bad Radkersburg RAD 27
5 Voitsberg VOI 26
6 SV Union Gnas GNA 25
7 Lebring LEB 25
8 SC Bruck SCB 24
 
9 TuS Heiligenkreuz HGK 23
10 Mettersdorf MET 20
11 Liezen LIE 19
12 Wildon SVW 12
13 Leoben LBN 11
14 Trofaiach FCT 10
15 Kapfenberger SV KM II KAP 7
16 TSV Pöllau POL 3
ομάδα 3
Sat 17 Μάρ
Röthis
-
FC Höchst
Fussach
-
Dornbirner SV
Blau-Weiß
-
Langenegg
Admira Dornbirn
-
Lauterach
Schwarzach
-
Rot-Weiß Rankweil
Bregenz
-
Andelsbuch
Austria Lustenau
-
Egg
Wolfurt
-
Nenzing
Team / Points
1 Bregenz BRE 28
2 Dornbirner SV DOR 27
3 Langenegg LAN 27
4 FC Höchst FCH 26
5 Röthis ROT 25
6 Egg EGG 23
7 Nenzing NEN 22
8 Lauterach LAU 22
 
9 Andelsbuch AND 21
10 Rot-Weiß Rankweil ROT 19
11 Wolfurt WOL 19
12 Admira Dornbirn ADM 17
13 Fussach SCF 17
14 Austria Lustenau II AUS 17
15 Blau-Weiß Feldkirch BLA 11
16 Schwarzach SCH 1
ομάδα 5
Sat 24 Μάρ
Golling
15:00
Bramberg
Bischofshofen
15:00
Bürmoos
Kuchl
15:00
USC Eugendorf
Straßwalchen
15:00
SK Strobl
Austria Salzburg
15:00
Salzburger AK
Union Hallein
15:00
TSV Neumarkt
Zell am See
15:00
Altenmarkt
Bergheim
15:00
Hallwang
Team / Points
1 Bischofshofen BIS 40
2 TSV Neumarkt TSV 34
3 USC Eugendorf USC 32
4 Bramberg BRA 26
5 SK Strobl SKS 25
6 Bürmoos BUR 25
7 SV Austria Salzburg SVA 23
8 Zell am See ZEL 23
 
9 Altenmarkt ALT 21
10 Kuchl KUC 20
11 Hallwang HAL 20
12 Straßwalchen STR 19
13 Bergheim BER 19
14 Salzburger AK SAL 17
15 Union Hallein UNI 16
16 Golling GOL 15
UCL »
Tue 20 Φεβ
20:45
Chelsea
20:45
Barcelona
Tue 20 Φεβ
20:45
Bayern München
20:45
Beşiktaş
Ligue 1 »
Tue 20 Φεβ
18:30
Troyes
18:30
Dijon FCO
Uefa Youth League »
Tue 20 Φεβ
18:00
Man. City Sub19
18:00
Internazionale Sub19
Tue 20 Φεβ
16:00 παιχνίδι οντας 26'
PSG Sub19
0 - 0
Barcelona Sub19
Primera Division »
Tue 20 Φεβ
01:15 Ολοκληρώθηκε
Colón
1 - 0
Gimnasia La Plata ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Championship »
Tue 20 Φεβ
20:45
Aston Villa
20:45
Preston North End
Tue 20 Φεβ
20:45
Barnsley
20:45
Burton Albion
Tue 20 Φεβ
20:45
Brentford
20:45
Birmingham City
Tue 20 Φεβ
20:45
Middlesbrough
20:45
Hull City
Tue 20 Φεβ
20:45
Millwall
20:45
Sheffield Wednesday
Tue 20 Φεβ
20:45
Nottingham Forest
20:45
Reading
Tue 20 Φεβ
20:45
Sheffield United
20:45
Queens Park Rangers
Tue 20 Φεβ
21:00
Bolton Wanderers
21:00
Sunderland
Copa Sudamericana »
Tue 20 Φεβ
23:15
Sport Rosario
23:15
Cerro CA
Friendly »
Tue 20 Φεβ
15:00 παιχνίδι οντας 73'
Arsenal Tula
0 - 0
Kairat Almaty
Tue 20 Φεβ
16:00 παιχνίδι οντας 22'
Kristiansund BK
1 - 0
FK Krasnodar
Tue 20 Φεβ
15:00 παιχνίδι οντας 72'
Tosno
1 - 0
Avangard Kursk
Paulista A1 »
Tue 20 Φεβ
00:00 Ολοκληρώθηκε
RB Brasil
1 - 1
Corinthians ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
00:00 Ολοκληρώθηκε
Linense CA
2 - 3
Novorizontino ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
League One »
Tue 20 Φεβ
20:45
Fleetwood Town
20:45
Portsmouth
Tue 20 Φεβ
20:45
Shrewsbury Town
20:45
Gillingham
Confederation Cup »
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Gendarmerie
0 - 1
Simba SC ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Green Buffaloes
2 - 1
Al-Masry ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
15:30 παιχνίδι οντας 45'
CS La Mancha
0 - 0
Tanda
Tue 20 Φεβ
16:00 παιχνίδι οντας 27'
Deportivo Niefang
0 - 0
New Star
Tue 20 Φεβ
12:15 Ολοκληρώθηκε
ASPL 2000
4 - 1
Ngazi Club ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
14:30 παιχνίδι οντας 90'
Anse Reunion
1 - 1
APR FC
Tue 20 Φεβ
18:30
Cape Town City FC
18:30
Young Buffaloes
Tue 20 Φεβ
13:30 Ολοκληρώθηκε
Masters Security
0 - 0
Petro de Luanda ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
17:30
Hafia FC
17:30
Energie
Tue 20 Φεβ
17:00
CR Belouizdad
17:00
Onze Créateurs
Primera B Nacional »
Tue 20 Φεβ
01:05 Ολοκληρώθηκε
Aldosivi
1 - 0
Atlético Mitre SdE ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
League Two »
Tue 20 Φεβ
21:00
Barnet
21:00
Carlisle United
Tue 20 Φεβ
20:45
Crewe Alexandra
20:45
Exeter City
Tue 20 Φεβ
20:45
Cambridge United
20:45
Notts County
PSL »
Tue 20 Φεβ
18:30
Platinum Stars
18:30
SuperSport United
Primera B Colombia »
Tue 20 Φεβ
00:00 Ολοκληρώθηκε
Deportivo Pereira
2 - 1
Real Santander ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
02:00 Ολοκληρώθηκε
Barranquilla
1 - 1
Cúcuta Deportivo ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
First Division »
Tue 20 Φεβ
20:45
Dumbarton
20:45
Greenock Morton FC
1. Lig »
Tue 20 Φεβ
17:00
Gaziantepspor
17:00
Altinordu
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Rizespor
3 - 0
Balikesirspor ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Samsunspor
1 - 1
Ankaragucu ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Football League »
Tue 20 Φεβ
14:30 Ολοκληρώθηκε
Kissamikos
2 - 0
Kallithea ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Magyar Kupa »
Tue 20 Φεβ
17:00
Debreceni VSC
17:00
Dorogi FC
Tue 20 Φεβ
18:00
Diósgyőr VTK
18:00
Samsung Vác FC
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Nagykanizsai
1 - 3
Békéscsaba ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
18:00
Újpest FC
18:00
Paksi SE
Tue 20 Φεβ
16:00 παιχνίδι οντας 26'
Zalaegerszegi TE
0 - 0
Puskás Akadémia
Conference »
Tue 20 Φεβ
20:45
Barrow
20:45
Gateshead
Tue 20 Φεβ
20:45
Boreham Wood
20:45
Maidstone United
Tue 20 Φεβ
20:45
Chester
20:45
Leyton Orient
Tue 20 Φεβ
20:45
Dover Athletic
20:45
Dagenham & Redbridge
Tue 20 Φεβ
20:45
Aldershot Town
20:45
Bromley
Tue 20 Φεβ
20:45
Ebbsfleet United
20:45
Woking
Tue 20 Φεβ
20:45
Tranmere Rovers
20:45
Macclesfield Town
Tue 20 Φεβ
20:45
FC Halifax Town
20:45
Hartlepool United
Tue 20 Φεβ
20:45
Guiseley
20:45
Fylde
Tue 20 Φεβ
20:45
Maidenhead United
20:45
Eastleigh
Tue 20 Φεβ
20:45
Solihull Moors
20:45
Wrexham
Tue 20 Φεβ
20:45
Torquay United
20:45
Sutton United
Conference South »
Conference North »
Primera B Metro. »
Tue 20 Φεβ
01:00 Ολοκληρώθηκε
Atlanta
2 - 0
CA San Miguel ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Premier de Ascenso - Clausura ομάδα 2 »
Tue 20 Φεβ
22:00
Ciervos
22:00
Cuatetes de Acapulco
Tue 20 Φεβ
00:00 Ολοκληρώθηκε
Cuautla
1 - 1
Orizaba ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
AFC Champions ομάδα 3 »
Tue 20 Φεβ
16:30
Al Sadd
16:30
Persepolis
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Nasaf
1 - 0
Al-Wasl ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
AFC Champions ομάδα 4 »
Tue 20 Φεβ
16:30
FC Esteghlal
16:30
Al Hilal Riyadh
Tue 20 Φεβ
16:10 παιχνίδι οντας 17'
Al Ain
1 - 0
Al Rayyan
AFC Champions ομάδα 5 »
Tue 20 Φεβ
11:30 Ολοκληρώθηκε
Kashiwa Reysol
1 - 1
Tianjin Quanjian ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
13:00 Ολοκληρώθηκε
Kitchee FC
0 - 6
Jeonbuk Motors ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
AFC Champions ομάδα 6 »
Tue 20 Φεβ
11:00 Ολοκληρώθηκε
Ulsan Hyundai
2 - 1
Kawasaki Frontale ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
13:00 Ολοκληρώθηκε
Shanghai SIPG
4 - 1
Melbourne Victory ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Regionalliga ομάδα 5 »
Non League Premier ομάδα 1 »
Tue 20 Φεβ
20:45
Needham Market
20:45
Burgess Hill Town
Tue 20 Φεβ
20:45
Staines Town
20:45
Hendon
Tue 20 Φεβ
20:45
Leiston
20:45
Margate
Non League Premier ομάδα 2 »
Tue 20 Φεβ
20:45
Whitby Town
20:45
Grantham Town
Tue 20 Φεβ
20:45
Rushall Olympic
20:45
Stafford Rangers
Non League Premier ομάδα 3 »
Tue 20 Φεβ
20:45
Tiverton Town
20:45
Kettering Town
Tue 20 Φεβ
20:45
Basingstoke Town
20:45
Stratford Town
Tue 20 Φεβ
20:45
Kings Langley
20:45
Royston Town
Tue 20 Φεβ
20:45
Redditch United
20:45
Gosport Borough
Tue 20 Φεβ
20:45
Hereford
20:45
St. Neots Town

Follow BeSoccer on Facebook