9

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Βέλγιο

Ποδόσφαιρο Παρτιτούρες | Βέλγιο
Pro League »
Sat 24 Φεβ
20:00
KAS Eupen
20:00
Lokeren
Sat 24 Φεβ
18:00
Mechelen
18:00
Charleroi
Sat 24 Φεβ
20:00
KV Oostende
20:00
Sint-Truiden
Sat 24 Φεβ
20:30
Waasland-Beveren
20:30
KAA Gent
Second Division ομάδα 2 »
Sat 24 Φεβ
20:30
Tubize
20:30
Union Saint-Gilloise
Third Division ομάδα 1 »
Sat 24 Φεβ
20:00
Ciney
20:00
Sprimont-Comblain
Third Division ομάδα 2 »
Sat 24 Φεβ
19:30
Torhout
19:30
Gullegem
Sat 24 Φεβ
19:30
Izegem
19:30
SW Harelbeke
Sat 24 Φεβ
20:00
Gent-Zeehaven
20:00
Bornem
Sat 24 Φεβ
20:00
Olsa Brakel
20:00
Westhoek
Third Division ομάδα 3 »
Sat 24 Φεβ
19:30
Turnhout
19:30
Hoogstraten
Sat 24 Φεβ
19:30
Zwarte Leeuw
19:30
Cappellen
Sat 24 Φεβ
19:30
Sint-Lenaarts
19:30
Thes Sport
Sat 24 Φεβ
20:00
KSC City Pirates
20:00
Bocholt
Promotion ομάδα 1 »
Sat 24 Φεβ
20:00
Couvin-Mariembourg
20:00
Waterloo
Sat 24 Φεβ
19:30
Spy
19:30
Binche
Promotion ομάδα 2 »
Sat 24 Φεβ
20:00
Longlier
20:00
Herstal
Promotion ομάδα 3 »
Sat 24 Φεβ
19:30
Wetteren-Kwatrecht
19:30
KSKV
Sat 24 Φεβ
18:00
Eendracht Wervik
18:00
Mariekerke
Sat 24 Φεβ
20:00
Svelta Melsele
20:00
Grimbergen
Sat 24 Φεβ
19:30
Dikkelvenne
19:30
Wolvertem Merchtem
Promotion ομάδα 4 »
Sat 24 Φεβ
19:30
Esperanza Pelt
19:30
Diegem Sport
Sat 24 Φεβ
19:30
Leopoldsburg
19:30
Eendracht Termien
Sat 24 Φεβ
19:30
Diest
19:30
Sterrebeek
Sat 24 Φεβ
20:00
Heur Tongeren
20:00
KFC Houtvenne
Provincial ομάδα 2 »
Sat 24 Φεβ
20:00
Assesse
20:00
Condruzien
Provincial ομάδα 3 »
Sat 24 Φεβ
20:00
La Roche
20:00
Ethe Belmont
Sat 24 Φεβ
20:00
Nothomb-Post
20:00
Libramontois
Sat 24 Φεβ
20:00
Oppagne-Wéris
20:00
Lorraine Arlon
Sat 24 Φεβ
20:00
Wellin
20:00
Marloie Sport
Provincial ομάδα 4 »
Sat 24 Φεβ
20:00
GBA Kontich
20:00
KFC Lille
Sat 24 Φεβ
20:00
Racing Mechelen
20:00
Berlaar-Heikant
Sat 24 Φεβ
20:00
Lyra
20:00
Vorselaar
Provincial ομάδα 5 »
Sat 24 Φεβ
19:30
PAC Buzet
19:30
Montkainoise
Provincial ομάδα 6 »
Sat 24 Φεβ
20:30
Ixelles
20:30
Union Lasne-Ohain
Sat 24 Φεβ
19:30
Houtem-Oplinter
19:30
Borght
Sat 24 Φεβ
20:00
Betekom
20:00
Liedekerke
Sat 24 Φεβ
20:00
Stade Bierbeek
20:00
Veltem
Provincial ομάδα 7 »
Sat 24 Φεβ
19:30
Zonhoven
19:30
Herk
Sat 24 Φεβ
19:30
Bregel Sport
19:30
Beringen
Sat 24 Φεβ
20:00
Racing Peer
20:00
Eendracht Maasmechelen
Provincial ομάδα 8 »
Sat 24 Φεβ
19:30
Eendracht Aalter
19:30
Dendermonde
Sat 24 Φεβ
19:30
JV De Pinte
19:30
Lochristi
Provincial ομάδα 9 »
Sat 24 Φεβ
19:00
Voorwaarts
19:00
Oostkamp
Primera División Amateur Bélgica »
Sat 24 Φεβ
19:30
Dessel Sport
19:30
Châtelet
Sat 24 Φεβ
20:00
Geel-Meerhout
20:00
Oudenaarde
Sat 24 Φεβ
20:00
Oosterwijk
20:00
Dender
Sat 24 Φεβ
20:00
Deinze
20:00
Lommel United
Sat 24 Φεβ
20:00
Heist
20:00
RFC Seraing
Pro League
Πα 23 Φεβ
Genk
4-0
Antwerp
Sat 24 Φεβ
Mechelen
18:00
Charleroi
KAS Eupen
20:00
Lokeren
KV Oostende
20:00
Sint-Truiden
Waasland-Beveren
20:30
KAA Gent
Κυ 25 Φεβ
Anderlecht
14:30
Mouscron Peruwelz
Standard Liège
18:00
Club Brugge
Kortrijk
20:00
Zulte-Waregem
Team / Points
1 Club Brugge FCB 60
2 Charleroi CHA 49
3 Anderlecht AND 46
4 KAA Gent GEN 44
5 Genk GNK 41
6 Kortrijk KVK 39
7 Antwerp ANT 38
8 Standard de Liège SDL 37
 
9 Sint-Truiden STR 36
10 Waasland-Beveren WAA 35
11 Zulte-Waregem ZUL 31
12 KV Oostende OOS 30
13 Mouscron Peruwelz MOU 30
14 Lokeren LOK 28
15 Mechelen KVM 23
16 KAS Eupen EUP 21
ομάδα 2
Sat 24 Φεβ
Tubize
20:30
Union
Κυ 25 Φεβ
Beerschot-Wilrijk
16:00
Lierse SK
Cercle Brugge
16:00
KVC Westerlo
KSV Roeselare
16:00
OH Leuven
Team / Points
1 Cercle Brugge CER 26
2 Lierse SK LIE 21
3 OH Leuven LEU 20
4 Union Saint-Gilloise UNI 17
 
5 Beerschot-Wilrijk BEE 16
6 KVC Westerlo KVC 14
7 KSV Roeselare KSV 13
8 Tubize TUB 12
ομάδα 1
Sat 17 Φεβ
RWDM Brussels
4-1
Solières Sport
Meux
4-0
Rebecq
Sprimont-Comblain
1-3
Hamoir
Ciney
2-0
Acren
RES Durbuy
2-3
Olympic Charleroi
Κυ 18 Φεβ
La Calamine
1-4
Waremme
RFC Liège
3-0
Walhain
Louvière Centre
20:00
White Star Woluwé
Team / Points
1 RWDM Brussels RWD 58
2 RFC Liège LIE 48
3 Olympic Charleroi OLY 37
4 La Louvière Centre LAL 34
5 Hamoir HAM 31
6 Walhain WAL 29
7 RES Durbuy RES 28
8 Waremme WAR 25
 
9 Acren ACR 24
10 Rebecq REB 23
11 Ciney CIN 22
12 Solières Sport SOL 22
13 Meux MEU 22
14 Sprimont-Comblain SPR 14
15 La Calamine LAC 9
16 White Star Woluwé WSW 0
ομάδα 2
Sat 24 Φεβ
Torhout
19:30
Gullegem
Izegem
19:30
SW Harelbeke
Gent-Zeehaven
20:00
Bornem
Olsa Brakel
20:00
Westhoek
Κυ 25 Φεβ
Temse
15:00
Sint-Niklaas
Londerzeel
15:00
Ronse
Pepingen
15:00
Sparta Petegem
Rupel Boom
15:00
Sint-Eloois-Winkel
Team / Points
1 Sparta Petegem SPA 45
2 Sint-Eloois-Winkel SIN 40
3 Rupel Boom RUP 38
4 Izegem IZE 37
5 Westhoek WES 37
6 Temse TEM 33
7 Sint-Niklaas STN 33
8 SW Harelbeke SPO 32
 
9 Gullegem GUL 31
10 Ronse RON 30
11 Londerzeel LON 28
12 Olsa Brakel OLS 28
13 Gent-Zeehaven GEN 24
14 Torhout TOR 13
15 Pepingen PEP 12
16 Bornem BOR 11
ομάδα 3
Πα 23 Φεβ
Hasselt
20:30
Hades
Sat 24 Φεβ
Turnhout
19:30
Hoogstraten
Zwarte Leeuw
19:30
Cappellen
Sint-Lenaarts
19:30
Thes Sport
KSC City Pirates
20:00
Bocholt
Κυ 25 Φεβ
Tienen
15:00
Spouwen-Mopertinge
Vosselaar
15:00
Tempo Overijse
Olympia Wijgmaal
15:00
KFC Duffel
Team / Points
1 Thes Sport THE 42
2 Spouwen-Mopertingen SPO 39
3 Bocholt BOC 36
4 Vosselaar VOS 35
5 Olympia Wijgmaal OLY 33
6 KSC City Pirates KSC 33
7 Tempo Overijse TEM 32
8 Cappellen CAP 30
 
9 Hades HAD 30
10 KFC Duffel DUF 27
11 Hasselt SPO 25
12 Turnhout TUR 24
13 Zwarte Leeuw ZWA 22
14 Hoogstraten HOO 18
15 Tienen TIE 18
16 Sint-Lenaarts SIN 16
ομάδα 1
Κυ 25 Φεβ
Union Flémalloise
15:00
Espoir Minerois
Xhoffraix
15:00
Warnant
Aubel
15:00
Beaufays
UCE Liège
15:00
Ougrée
Houtain-Milanello
15:00
Amay
Stade Disonais
15:00
Wanze / Bas-Oha
Banneux
15:00
Mélen-Micheroux
JS Fizoise
15:00
Amblève
Warsage
15:00
Raeren
Team / Points
1 Warnant WAR 46
2 Banneux BAN 38
3 UCE Liège LIE 37
4 Raeren RAE 37
5 Stade Disonais STA 36
6 Amblève AMB 32
7 Xhoffraix XHO 32
8 JS Fizoise JSF 30
9 Aubel RAU 30
 
10 Wanze / Bas-Oha WAN 29
11 Ougrée OUG 28
12 Beaufays BEA 25
13 Espoir Minerois ESP 23
14 Warsage WAR 21
15 Mélen-Micheroux MEL 21
16 Amay AMA 14
17 Houtain-Milanello HOM 12
18 Union Flémalloise FLE 10
ομάδα 2
Sat 24 Φεβ
Assesse
20:00
Condruzien
Κυ 25 Φεβ
Loyers
15:00
Wépion
Ligny
15:00
Rhisnes
Profondeville
15:00
Nismes
Naninne
15:00
Andennais
Grand-Leez
15:00
Fosses
Moligneé
15:00
Flavion Sport
Pesche
15:00
Rochefort
Team / Points
1 Fosses FOS 48
2 Grand-Leez GRA 44
3 Condruzien CON 41
4 Es de la Moligneé MOL 40
5 Wépion WEP 40
6 Loyers LOY 37
7 Ligny LIG 28
8 Profondeville PRO 26
 
9 Nismes NIS 26
10 Pesche PES 23
11 Rochefort ROC 20
12 Flavion Sport FLA 20
13 Rhisnes RHI 20
14 Andennais AND 17
15 Naninne NAN 15
16 Assesse ASS 5
ομάδα 3
Sat 24 Φεβ
La Roche
20:00
Ethe Belmont
Nothomb-Post
20:00
Libramontois
Oppagne-Wéris
20:00
Lorraine Arlon
Wellin
20:00
Marloie Sport
Κυ 25 Φεβ
Saint-Louis-Saint-
15:00
Érezée
Rossignol
15:00
Chaumont
Meix-Devant-Virton
16:00
Champlon
Team / Points
1 Meix-Devant-Virton MEI 29
2 Ethe Belmont EBE 24
3 Marloie Sport MAR 23
4 Chaumont CHA 23
5 Oppagne-Wéris OPP 22
6 Libramontois LIB 20
7 Rossignol ROS 20
 
8 La Roche LAR 19
9 Champlon CHA 19
10 Saint-Louis-Saint-Léger SAI 17
11 Érezée ERE 14
12 Wellin WEL 10
13 Lorraine Arlon LOR 10
14 Nothomb-Post NOP 8
ομάδα 4
Sat 24 Φεβ
GBA Kontich
20:00
KFC Lille
Racing Mechelen
20:00
Berlaar-Heikant
Lyra
20:00
Vorselaar
Κυ 25 Φεβ
Retie Branddonk
15:00
Witgoor Sport
Sint-Job
15:00
Antonia
Berg en Dal
15:00
Groen Rood Kateli.
Merksplas
15:00
Oppuurs
KSV Schriek
15:00
Rapid Leest
Team / Points
1 Racing Mechelen RAC 51
2 Lyra LYR 48
3 KFC Lille LIL 47
4 Berg en Dal BED 36
5 GBA Kontich GBA 35
6 Berlaar-Heikant BER 34
7 Witgoor Sport WIT 31
8 Oppuurs OPP 30
 
9 Sint-Job SIN 30
10 KSV Schriek SCH 28
11 Retie Branddonk REB 26
12 Antonia ANT 25
13 Merksplas MER 22
14 Vorselaar VOR 20
15 Rapid Leest RLE 16
16 Groen Rood Katelijne GRK 10
ομάδα 5
Sat 24 Φεβ
PAC Buzet
19:30
Montkainoise
Κυ 25 Φεβ
Le Roeulx
15:00
Albert Quévy-Mons
SC Paturages
15:00
Belœil
Gosselies Sports
15:00
Houdeng
RAS Monceau
15:00
Soignies Sports
Ransart
15:00
Antoing
Peruwelz
15:00
Rapid Symphorinois
Ostiches
15:00
SG-Tertre-Hautrage
Team / Points
1 Ostiches OST 43
2 Antoing ANT 40
3 Houdeng HOU 37
4 Rapid Symphorinois RAP 37
5 PAC Buzet PAC 37
6 Gosselies Sports GOS 35
7 Soignies Sports SOI 33
8 SG-Tertre-Hautrage SGT 31
 
9 RAS Monceau RMO 31
10 SC Paturages SCP 29
11 Peruwelz PER 26
12 Belœil BEL 22
13 Le Roeulx LER 22
14 Albert Quévy-Mons II RAQ 17
15 Ransart RAN 15
16 Montkainoise MON 13

Follow BeSoccer on Facebook