4

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Βοσνία και Ερζεγοβίνη

Ποδόσφαιρο Παρτιτούρες | Βοσνία και Ερζεγοβίνη
Premier League ομάδα 2 »
Κυ 20 May
17:00 Ολοκληρώθηκε
Radnik Bijeljina
3 - 3
Siroki Brijeg ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 20 May
17:00 Ολοκληρώθηκε
Zrinjski
4 - 0
Krupa na Vrbasu ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
1st League »
Κυ 20 May
17:30 Ολοκληρώθηκε
TOSK Tesanj
4 - 2
Slaven Živinice ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 20 May
17:30 Ολοκληρώθηκε
FK Sloga
1 - 2
Velež Mostar ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ομάδα 2
Sat 19 May
Željeznicar
2-1
Sarajevo
Κυ 20 May
Radnik Bijeljina
3-3
Siroki Brijeg
Zrinjski
4-0
Krupa na Vrbasu
Team / Points
1 Zrinjski ZRI 69
2 Željeznicar ZEL 63
3 Sarajevo SAR 56
 
4 Siroki Brijeg SIR 56
5 Radnik Bijeljina RAD 45
6 Krupa na Vrbasu KRU 40
ομάδα 3
Sat 19 May
Borac Banja Luka
2-0
Sloboda Tuzla
Mladost Doboj Kak.
0-3
Čelik
Vitez
1-2
GOŠK Gabela
Team / Points
1 GOŠK Gabela GOS 45
2 NK Mladost Doboj Kakanj MLA 42
3 Borac Banja Luka BBL 38
 
4 Sloboda Tuzla SLO 36
5 Čelik ČEL 28
6 Vitez VIT 15
1st League
Sat 19 May
Igman Konjic
3-0
Capljina
Bratstvo
4-0
Orasje
Olimpik Sarajevo
3-1
Travnik
Metalleghe-Bsi
3-2
Rudar Kakanj
Zvijezda
1-2
Iskra Bugojno
Jedinstvo Bi
2-1
Bosna Visoko
Κυ 20 May
TOSK Tesanj
4-2
Slaven Živinice
FK Sloga
1-2
Velež Mostar
Team / Points
1 FK Sloga SLO 57
2 Olimpik Sarajevo OSA 55
3 Velež Mostar VEL 50
4 Orasje ORA 46
5 Zvijezda ZVI 46
6 Metalleghe-Bsi Jajce MET 41
7 NK Bratstvo Gračanica BRA 39
8 Bosna Visoko BOS 37
 
9 Igman Konjic IGM 33
10 Rudar Kakanj RUD 33
11 Slaven Živinice SLA 33
12 Capljina ČAP 33
13 TOSK Tesanj TOS 29
14 Iskra Bugojno ISK 29
15 Jedinstvo Bi JED 28
16 Travnik TRA 20
ομάδα 2
Sat 19 May
Tekstilac Derventa
17:30
Rudar Prijedor
Slavija
17:30
Zvijezda 09
FK Podrinje
17:30
Drina Zvornik
Team / Points
1 Zvijezda 09 ZBE 15
2 Rudar Prijedor RUD 10
3 Drina Zvornik DRI 5
 
4 Slavija SLA 5
5 Tekstilac Derventa TEK 4
6 FK Podrinje FKP 2
ομάδα 3
Πα 18 May
Željezničar
17:30
Sutjeska Foča
Sat 19 May
Kozara Gradiška
17:30
Napredak Donji Se.
Sloboda Mrkonjic .
17:30
Sloga Doboj
Team / Points
1 FK Napredak Donji Sepak NAP 10
2 Kozara Gradiška KOZ 9
3 Sutjeska Foča SUT 9
 
4 Sloga Doboj SLO 7
5 Sloboda Mrkonjic Grad SLO 5
6 Željezničar Banja Luka ZEL 3
cookielang More info and settings. Accept

Follow BeSoccer on Facebook