1

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Cape Verde

There are no competitions from to display. Here you will find the main competitions that are still in play.

Premier League
Sat 20 Jan
Brighton Hove Alb.
13:30
Chelsea
Arsenal
16:00
Crystal Palace
Stoke City
16:00
Huddersfield Town
West Ham
16:00
AFC Bournemouth
Leicester
16:00
Watford
Everton
16:00
West Bromwich Alb.
Burnley
16:00
Man. Utd
Man. City
18:30
Newcastle
Κυ 21 Jan
Southampton
17:00
Tottenham Hotspur
Δε 22 Jan
Swansea City
21:00
Liverpool
Team / Points
1 Man. City MAC 62
2 Man. Utd MUD 50
3 Liverpool LIV 47
4 Chelsea CHL 47
5 Tottenham Hotspur TOT 44
6 Arsenal ARS 39
7 Burnley BUR 34
8 Leicester LEI 31
9 Everton EVE 27
10 Watford WAT 26
 
11 West Ham WHU 25
12 Crystal Palace CPF 25
13 AFC Bournemouth BOU 24
14 Huddersfield Town HUR 24
15 Newcastle NEW 23
16 Brighton & Hove Albion BHA 23
17 Southampton SOU 21
18 Stoke City STO 20
19 West Bromwich Albion WBA 19
20 Swansea City SWA 17
Primera Division
Πα 19 Jan
Getafe
1-2
Athletic
Sat 20 Jan
Espanyol
13:00
Sevilla
Atlético
16:15
Girona
Villarreal
18:30
Levante
Las Palmas
20:45
Valencia
Κυ 21 Jan
Alavés
12:00
Leganés
Real Madrid
16:15
Deportivo
R. Sociedad
18:30
Celta
Real Betis
20:45
Barcelona
Δε 22 Jan
Eibar
21:00
Málaga
Team / Points
1 Barcelona FCB 51
2 Atlético ATM 42
3 Valencia VCF 40
4 Real Madrid RMA 32
5 Villarreal VIL 31
6 Sevilla SEV 29
7 Athletic ATH 28
8 Real Betis BET 27
9 Eibar EIB 27
10 Getafe GET 26
 
11 Girona GIR 26
12 Celta CEL 25
13 Leganés LEG 24
14 Espanyol ESP 24
15 R. Sociedad RSO 23
16 Levante LEV 18
17 Alavés ALA 18
18 Deportivo DEP 16
19 Málaga MAL 11
20 Las Palmas UDL 11
Serie A
Κυ 21 Jan
Atalanta
12:30
Napoli
Bologna
15:00
Benevento
Udinese
15:00
SPAL
Sassuolo Calcio
15:00
Torino
Sampdoria
15:00
Fiorentina
Hellas Verona
15:00
Crotone
Lazio
15:00
Chievo
Cagliari
18:00
Milan
Inter
20:45
Roma
Δε 22 Jan
Juventus
20:45
Genoa
Team / Points
1 Napoli NAP 51
2 Juventus JUV 50
3 Inter INT 42
4 Lazio LAZ 40
5 Roma ROM 39
6 Atalanta ATL 30
7 Sampdoria SAM 30
8 Udinese UDI 28
9 Fiorentina FIO 28
10 Torino TOR 28
 
11 Milan ACM 28
12 Bologna BOL 24
13 Chievo CHI 22
14 Genoa GEN 21
15 Sassuolo Calcio SAS 21
16 Cagliari CAG 20
17 SPAL POL 15
18 Crotone CRO 15
19 Hellas Verona HLL 13
20 Benevento BEN 7
Bundesliga
Πα 19 Jan
Hertha BSC
1-1
B. Dortmund
Sat 20 Jan
SC Freiburg
15:30
RB Leipzig
Wolfsburg
15:30
Eintracht
Hoffenheim
15:30
B. Leverkusen
Borussia
15:30
FC Augsburg
Mainz 05
15:30
Stuttgart
Hamburger SV
18:30
Köln
Κυ 21 Jan
Bayern München
15:30
Werder Bremen
Schalke 04
18:00
Hannover 96
Team / Points
1 Bayern München BYM 44
2 RB Leipzig RBL 31
3 B. Dortmund BVB 30
4 Schalke 04 S04 30
5 B. Leverkusen LEV 28
6 Borussia Monchengladbach MON 28
7 Hoffenheim HOF 27
8 FC Augsburg AUG 27
9 Eintracht Frankfurt EIN 27
 
10 Hannover 96 HAN 26
11 Hertha BSC HER 25
12 Wolfsburg WOL 20
13 Stuttgart STU 20
14 SC Freiburg SCF 20
15 Mainz 05 M05 17
16 Werder Bremen BRE 16
17 Hamburger SV HSV 15
18 Köln COL 9
Ligue 1
Πα 19 Jan
Caen
0-1
Olympique
Sat 20 Jan
Nantes
17:00
Girondins Bordeaux
Strasbourg
20:00
Dijon FCO
Rennes
20:00
Angers SCO
Amiens SC
20:00
Guingamp
Montpellier
20:00
Toulouse
Troyes
20:00
Lille
Κυ 21 Jan
Nice
15:00
Saint Etienne
Monaco
17:00
Metz
Olympique Lyonnais
21:00
PSG
Team / Points
1 PSG PSG 56
2 Olympique Marseille MAR 47
3 Olympique Lyonnais LYO 45
4 Monaco MON 43
5 Nantes NAN 34
6 Nice NIC 31
7 Guingamp GUI 29
8 Montpellier MPL 28
9 Rennes REN 28
10 Caen CAE 27
 
11 Dijon FCO DIJ 25
12 Strasbourg STR 24
13 Girondins Bordeaux GIR 23
14 Saint Etienne ASS 23
15 Angers SCO ANG 22
16 Amiens SC AMI 22
17 Lille LIL 22
18 Troyes TRO 21
19 Toulouse TFC 20
20 Metz MET 15
Primera Division
Wed 22 Νοέ
River Plate
2-0
Unión Santa Fe
Thu 23 Νοέ
Vélez Sarsfield
0-1
Godoy Cruz
Thu 30 Νοέ
San Lorenzo
2-0
Atl.Tucumán
Πα 08 Δεκ
Temperley
2-1
Tigre
Patronato
1-0
Olimpo
Sat 09 Δεκ
Belgrano
1-0
CA Huracán
Banfield
2-3
Argentinos Juniors
Κυ 10 Δεκ
Arsenal Sarandí
1-2
Independiente
Rosario Central
1-0
Newell's Old Boys
Racing Club
3-1
Gimnasia La Plata
Colón
0-2
Talleres Córdoba
Δε 11 Δεκ
Estudiantes Plata
0-1
Boca Juniors
Martín Juan
1-0
Defensa Justicia
Tue 12 Δεκ
Chacarita Juniors
3-0
Lanús
Team / Points
1 Boca Juniors BOC 30
2 San Lorenzo SLO 27
3 Unión Santa Fe UNI 22
4 Talleres Córdoba TAL 21
5 CA Huracán HUR 21
6 Independiente IND 21
7 Colón COL 20
8 San Martín San Juan SMA 20
9 Belgrano BEL 20
10 Defensa y Justicia DYJ 18
11 Argentinos Juniors ARG 17
12 Godoy Cruz GOD 17
13 Estudiantes La Plata EST 17
14 Racing Club RAC 16
 
15 Atl.Tucumán ATT 16
16 Banfield BAN 15
17 River Plate RIV 15
18 Patronato PAT 15
19 Vélez Sarsfield VEL 14
20 Gimnasia La Plata GLP 13
21 Rosario Central CEN 13
22 Lanús LAN 13
23 Temperley TEM 12
24 Newell's Old Boys NOB 10
25 Chacarita Juniors CHA 9
26 Olimpo OLI 9
27 Tigre TIG 8
28 Arsenal de Sarandí ARS 5
Liga MX Clausura
Sat 20 Jan
Puebla
02:00
Veracruz
Atlas Guadalajara
04:00
Toluca
Κυ 21 Jan
Querétaro
00:01
Tigres UANL
Cruz Azul
00:01
León
Monterrey
02:00
Tijuana
Pachuca
02:06
Lobos BUAP
Necaxa
04:00
Chivas Guadalajara
Pumas UNAM
19:00
América
Δε 22 Jan
Santos Laguna
01:00
Morelia
Team / Points
1 Pumas UNAM PUM 6
2 León LEO 6
3 Cruz Azul CAZ 4
4 Monterrey MON 4
5 América AME 4
6 Morelia MOR 4
7 Tijuana TIJ 4
8 Santos Laguna SAN 3
9 Querétaro QRO 3
 
10 Tigres UANL UAN 3
11 Puebla PUE 3
12 Pachuca PAC 1
13 Necaxa NEC 1
14 Toluca TOL 1
15 Chivas Guadalajara CHI 1
16 Veracruz VER 1
17 Atlas Guadalajara ATS 0
18 Lobos BUAP LOB 0
Eredivisie
Πα 19 Jan
Utrecht
1-1
AZ Alkmaar
Sat 20 Jan
Roda JC
18:30
Twente 1965
PEC Zwolle
19:45
NAC Breda
ADO Den Haag
19:45
VVV Venlo
Vitesse
20:45
Heerenveen
Κυ 21 Jan
Sparta Rotterdam
12:30
Excelsior
Willem II
14:30
Groningen
Ajax
14:30
Feyenoord
Heracles
16:45
PSV
Team / Points
1 PSV PSV 46
2 Ajax AJA 41
3 AZ Alkmaar AZA 39
4 PEC Zwolle ZWO 33
5 Feyenoord FEY 32
6 Utrecht UTR 29
7 Vitesse VIT 27
8 ADO Den Haag ADO 26
9 Heerenveen SCH 23
 
10 VVV Venlo VVV 22
11 Heracles HER 22
12 Excelsior EXC 21
13 Groningen GRO 20
14 Willem II WIL 16
15 NAC Breda NAC 16
16 Twente 1965 TWE 15
17 Sparta Rotterdam SPA 11
18 Roda JC RJC 11
Primeira Liga
Πα 19 Jan
Vitória Setúbal
1-1
Sporting CP
Porto
0-0
Tondela
Sat 20 Jan
Marítimo
17:00
Belenenses
Benfica
19:15
Chaves
Portimonense
21:30
Sporting Braga
Κυ 21 Jan
Desportivo Aves
17:00
Paços Ferreira
Feirense
17:00
Moreirense
Rio Ave
19:00
Boavista
Vitória
21:15
Estoril
Team / Points
1 Sporting CP SCP 47
2 Porto FCP 46
3 Benfica SLB 43
4 Sporting Braga SPB 37
5 Rio Ave RIO 30
6 Marítimo MAR 28
7 Chaves CHA 26
8 Boavista BOA 24
9 Tondela TON 23
 
10 Vitória Guimarães VIT 23
11 Belenenses BEL 19
12 Portimonense POR 18
13 Feirense FEI 17
14 Moreirense MOR 15
15 Paços de Ferreira PAÇ 15
16 Desportivo Aves AVE 14
17 Vitória Setúbal VST 14
18 Estoril EST 12
Primera Division »
Πα 19 Jan
21:00 παιχνίδι οντας 56'
Getafe
1 - 2
Athletic
Bundesliga »
Πα 19 Jan
20:30 παιχνίδι οντας 82'
Hertha BSC
1 - 1
B. Dortmund
Ligue 1 »
Πα 19 Jan
20:45 παιχνίδι οντας 67'
Caen
0 - 1
Olympique Marseille
Eredivisie »
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Utrecht
1 - 1
AZ Alkmaar ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Primeira Liga »
Πα 19 Jan
22:00 παιχνίδι οντας 12'
Porto
0 - 0
Tondela
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Vitória Setúbal
1 - 1
Sporting CP ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Championship »
Πα 19 Jan
20:45 παιχνίδι οντας 70'
Derby County
0 - 0
Bristol City
Segunda Division »
Πα 19 Jan
21:00 παιχνίδι οντας 56'
Granada
2 - 1
Real Zaragoza
Süper Lig »
Πα 19 Jan
18:00 Ολοκληρώθηκε
Kasimpasa
3 - 2
Alanyaspor ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Copa Argentina »
Friendly »
Πα 19 Jan
13:00 Ολοκληρώθηκε
Stabaek IF
7 - 1
Kongsvinger ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
14:00 Ολοκληρώθηκε
Lillestrom SK
4 - 0
Strømmen ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
13:00 Ολοκληρώθηκε
SonderjyskE
2 - 3
Fredericia ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
15:00 Ολοκληρώθηκε
Thun
4 - 1
Schaffhausen ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
13:00 Ολοκληρώθηκε
Midtjylland
2 - 2
Hobro ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
16:30 Ολοκληρώθηκε
Dinamo Kiev
0 - 2
St. Gallen ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
14:00 Ολοκληρώθηκε
Liefering
1 - 5
Jahn Regensburg ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
13:00 Ολοκληρώθηκε
Nykøbing FC
1 - 2
Odense BK ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
19:00 Ολοκληρώθηκε
Orebro SK
6 - 2
Linköping City ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
16:30 Ολοκληρώθηκε
Mattersburg
1 - 1
Servette ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
11:00 Ολοκληρώθηκε
Rubin Kazán
0 - 0
FK Lokomotiv Tashkent ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
15:00 Ολοκληρώθηκε
Notodden
1 - 2
Sandefjord Fotball ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
18:00 Ολοκληρώθηκε
FK Bodo Glimt
3 - 0
Mjølner ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
15:00 Ολοκληρώθηκε
Aris Limassol
0 - 5
Dinamo Bucureşti ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
11:00 Ολοκληρώθηκε
Ruzomberok
3 - 0
Lokomotíva Košice ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
14:00 Ολοκληρώθηκε
Ruzomberok
3 - 2
Vitkovice ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
19:30 Ολοκληρώθηκε
RW Essen
2 - 0
Arminia Bielefeld ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
10:00 Ολοκληρώθηκε
Spartak Moskva II
3 - 3
Chertanovo ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
11:30 Ολοκληρώθηκε
Hamburger SV II
2 - 0
Borussia Dortmund II ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
12:00 Ολοκληρώθηκε
Zirə
1 - 2
Keşlə ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
12:30 Ολοκληρώθηκε
Sandecja Nowy Sacz
1 - 1
Zemplin Michalovce ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
14:00 Ολοκληρώθηκε
Heidenheim
1 - 0
Austria Lustenau ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
14:00 Ολοκληρώθηκε
Lech Poznań
3 - 1
Zorya Luhansk ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
14:00 Ολοκληρώθηκε
Dynamo Dresden
1 - 4
Mladá Boleslav ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
16:00 Ολοκληρώθηκε
Seoul
0 - 1
FC Vaduz ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
18:00 Ολοκληρώθηκε
Kapfenberger SV
0 - 0
Voitsberg ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
19:00 Ολοκληρώθηκε
F91 Dudelange
3 - 2
SV Eintracht Trier ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
19:30 Ολοκληρώθηκε
Rödinghausen
3 - 2
Germania Egestorf ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
19:45 Ολοκληρώθηκε
Horn
5 - 1
Zwettl ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Levanger
6 - 0
Namsos ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 20 Jan
12:00
Oppsal
12:00
Ørn Horten
Πα 19 Jan
13:55 Ολοκληρώθηκε
Arsenal Sarandí
0 - 0
Atl.Tucumán ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
17:00 Ολοκληρώθηκε
Start Kristiansand
1 - 2
Flekkeroy ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Pro League »
Πα 19 Jan
20:30 παιχνίδι οντας 85'
Charleroi
2 - 0
Mouscron Peruwelz
Ligue 2 »
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Bourg-Péronnas
0 - 2
Stade de Reims ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Stade Brestois
1 - 1
Lens ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Lorient
1 - 1
Clermont ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Orléans
2 - 3
Auxerre ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Quevilly
0 - 2
Gazélec Ajaccio ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Sochaux
1 - 0
Nancy ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Tours
2 - 1
Niort ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Valenciennes
1 - 1
Le Havre ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Lega Pro ομάδα 1 »
Πα 19 Jan
20:45 παιχνίδι οντας 70'
Carrarese
0 - 1
Viterbese
Eerste Divisie »
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Dordrecht
3 - 0
Fortuna Sittard ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Go Ahead Eagles
3 - 1
MVV Maastricht ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
De Graafschap
2 - 3
Jong PSV ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
FC Oss
2 - 0
Jong Utrecht ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Almere City
3 - 2
NEC Nijmegen ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
SC Telstar
4 - 1
FC Eindhoven ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Helmond Sport
1 - 4
FC Volendam ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Emmen
2 - 1
RKC Waalwijk ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Segunda Liga »
Πα 19 Jan
20:30 παιχνίδι οντας 86'
UD Oliveirense
1 - 2
Vitória Guimarães B
League Two »
Πα 19 Jan
20:45 παιχνίδι οντας 69'
Newport County
2 - 1
Crawley Town
PSL »
Πα 19 Jan
19:00 Ολοκληρώθηκε
Bidvest Wits
1 - 0
Bloemfontein Celtic ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
National »
Πα 19 Jan
20:00
Avranches
20:00
Creteil
Πα 19 Jan
20:00 Postponed
Cholet
20:00
Pau FC
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Grenoble
1 - 2
Boulogne ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Béziers
0 - 0
Sannois Gratien ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Consolat Marseille
2 - 2
Red Star ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Lyon-Duchère
1 - 2
Les Herbiers ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Chambly
0 - 2
Concarneau ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Campeonato Africano de Naciones ομάδα 3 »
Πα 19 Jan
17:30 Ολοκληρώθηκε
Libia
0 - 1
Νιγηρία ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
20:30 παιχνίδι οντας 85'
Ruanda
1 - 0
Ισημερινή
Copa Finlandia Transición »
Πα 19 Jan
18:00 Ολοκληρώθηκε
KuPS Kuopio
5 - 2
Musan Salama ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
18:00 Ολοκληρώθηκε
KPV
0 - 0
TPV Tampere ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
18:00 Ολοκληρώθηκε
Inter Turku
3 - 0
Ekenäs IF ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
18:00 Ολοκληρώθηκε
HIFK
1 - 1
Gnistan ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Second Division ομάδα 2 »
Πα 19 Jan
20:30 παιχνίδι οντας 83'
Cercle Brugge
4 - 1
Lierse SK
Premier de Ascenso - Clausura ομάδα 1 »
Premier de Ascenso - Clausura ομάδα 2 »
CFA ομάδα 2 »
Πα 19 Jan
19:30 Ολοκληρώθηκε
Belfort
1 - 0
Épinal ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Torneo de Verano »
Πα 19 Jan
03:00 Ολοκληρώθηκε
Pérez Zeledón
4 - 1
LD Alajuelense ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tercera Division ομάδα 4 »
Πα 19 Jan
20:00 Ολοκληρώθηκε
Real Sociedad C
0 - 0
CD Getxo ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Super League India »
Πα 19 Jan
15:30 Ολοκληρώθηκε
NorthEast United
3 - 1
Chennai City FC ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
A-League »
Πα 19 Jan
09:50 Ολοκληρώθηκε
Western Sydney Wa.
0 - 3
Melbourne Victory ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Premier League »
Πα 19 Jan
13:30 Ολοκληρώθηκε
Tanta
1 - 0
Smouha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Ligue 1 »
Πα 19 Jan
16:00 Ολοκληρώθηκε
JS Kabylie
1 - 1
USM Blida ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
16:00 Ολοκληρώθηκε
CR Belouizdad
0 - 1
USM El Harrach ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 19 Jan
15:00 Ολοκληρώθηκε
Biskra
1 - 0
JS Saoura ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Premier League »
Πα 19 Jan
14:25
Al Jahra
14:25
Al Nasar
Πα 19 Jan
16:55
Al Qadsia
16:55
Al Arabi

Follow BeSoccer on Facebook