7

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Δημοκρατία της Τσεχίας

Czech Liga
Sat 17 Φεβ
Jablonec
15:00
Teplice
Mladá Boleslav
15:00
Karviná
Baník Ostrava
15:00
Slovácko
Zlin
15:00
FK Dukla Praha
Vysocina Jihlava
16:30
Slavia Praha
Bohemians 1905
18:30
Zbrojovka Brno
Κυ 18 Φεβ
Sigma Olomouc
16:00
Viktoria Plzeň
Sparta Praha
18:00
Slovan Liberec
Team / Points
1 Viktoria Plzeň VKP 46
2 Slavia Praha SLP 32
3 Sigma Olomouc SIG 32
4 Slovan Liberec SLI 30
5 Sparta Praha SPA 28
6 Teplice TEP 23
7 Bohemians 1905 BOH 22
8 Jablonec JAB 21
 
9 Zlin ZLI 20
10 FK Dukla Praha DUK 19
11 Mladá Boleslav MBO 17
12 Zbrojovka Brno ZBR 15
13 Karviná KAR 14
14 Slovácko SLO 12
15 Baník Ostrava BAN 11
16 Vysocina Jihlava VJI 10
FNL
Πα 02 Μάρ
Znojmo
19:30
Vitkovice
Sat 03 Μάρ
Pardubice
10:15
Hradec Králové
České
17:00
Varnsdorf
MAS Táborsko
17:00
Baník Sokolov
Třinec
17:00
Frýdek-Místek
SFC Opava
18:00
Ústí nad Labem
Κυ 04 Μάρ
Viktoria Žižkov
10:15
Olympia Hradec Kr.
Vlašim
14:30
Pribram
Team / Points
1 SFC Opava OPA 31
2 Třinec TRI 30
3 Pribram PRI 29
4 České Budějovice ESK 28
5 Pardubice PAR 28
6 Znojmo ZNO 25
7 Baník Sokolov SOK 24
8 Vlašim FCV 23
 
9 Olympia Hradec Králové OLY 23
10 Hradec Králové HRA 22
11 MAS Táborsko FKM 18
12 Varnsdorf SLO 18
13 Viktoria Žižkov VIZ 16
14 Vitkovice VIT 13
15 Ústí nad Labem UST 12
16 Frýdek-Místek FRY 11
ομάδα 2
Πα 27 Οκτ
Kromeriz
3-2
Viktoria
Sat 28 Οκτ
Hodonín-Šardice
1-2
Hlučín
Líšeň
2-1
Jiskra Rýmařov
Mohelnice
6-1
HFK Olomouc
Odra Petřkovice
0-2
Uničov
Vyškov
4-0
Uherský Brod
Κυ 29 Οκτ
Velké
1-2
Prostějov
Κυ 03 Ιούν
Valašské
17:00
Spartak Hulín
Team / Points
1 Velké Meziříčí VEL 32
2 Prostějov PRO 27
3 Kromeriz KFK 27
4 Vyškov VYS 26
5 Líšeň LIS 22
6 Valašské Meziříčí VAL 21
7 Hlučín HLU 20
8 Spartak Hulín SPA 17
 
9 Uničov UNI 16
10 Jiskra Rýmařov JIS 15
11 Hodonín-Šardice HOD 15
12 Uherský Brod UHE 15
13 Viktoria Otrokovice VIK 11
14 Odra Petřkovice ODR 10
15 Mohelnice MOH 9
16 HFK Olomouc HFK 7
ομάδα 1
Πα 17 Νοέ
Aritma Praha
2-1
Klatovy
Malše Roudné
1-1
Mariánské
Cesky Krumlov
3-1
Hořovicko
Sat 18 Νοέ
Přeštice
1-0
Rakovník
Petrin Plzen
3-0
SK Jankov
Olympie Brezova
4-2
Tatran Sedlčany
Spartak Sobeslav
1-2
Dobris
Doubravka
3-3
Karlovy Vary
Team / Points
1 Karlovy Vary KAR 35
2 Dobris DFK 25
3 Rakovník RAK 24
4 Mariánské Lázně MAR 24
5 Olympie Brezova OLY 24
6 Aritma Praha ARI 23
7 Tatran Sedlčany TAT 22
8 Spartak Sobeslav SOB 19
 
9 SK Jankov SKJ 19
10 Hořovicko HOO 19
11 Cesky Krumlov SLA 19
12 Malše Roudné MAL 19
13 Klatovy KLA 18
14 Doubravka DOU 17
15 Petrin Plzen SPP 16
16 Přeštice PRE 16
ομάδα 5
Κυ 18 Μάρ
Nové Sady
15:00
Frýdlant
Šternberk
15:00
Brumov
Lokomotiva
15:00
Havířov
FC Vsetín
15:00
Sokol Ústí
Bohumin Bospor
15:00
Jeseník
Hranice
15:00
Dolní Benešov
Opava II
15:00
Nový Jičín
Slavičín
15:00
Kozlovice
Team / Points
1 Sokol Ústí SOK 31
2 Dolní Benešov DOL 29
3 Kozlovice KOZ 27
4 Slavičín SLA 27
5 Havířov HAV 25
6 Opava II OPA 22
7 Nový Jičín NOV 22
8 Bohumin Bospor BOS 21
 
9 Frýdlant FRY 21
10 Nové Sady NSO 20
11 Jeseník JES 20
12 FC Vsetín VSE 17
13 Brumov BRU 15
14 Hranice HRA 13
15 Šternberk STE 12
16 Lokomotiva Petrovice LOK 8
Primera Division »
Πα 19 Jan
21:00
Getafe
21:00
Athletic
Bundesliga »
Πα 19 Jan
20:30
Hertha BSC
20:30
B. Dortmund
Ligue 1 »
Πα 19 Jan
20:45
Caen
20:45
Olympique Marseille
Eredivisie »
Πα 19 Jan
20:00
Utrecht
20:00
AZ Alkmaar
Primeira Liga »
Πα 19 Jan
22:00
Porto
22:00
Tondela
Πα 19 Jan
20:00
Vitória Setúbal
20:00
Sporting CP
Championship »
Πα 19 Jan
20:45
Derby County
20:45
Bristol City
Segunda Division »
Πα 19 Jan
21:00
Granada
21:00
Real Zaragoza
Süper Lig »
Πα 19 Jan
18:00
Kasimpasa
18:00
Alanyaspor
Copa Argentina »
Friendly »
Πα 19 Jan
13:00
Stabaek IF
13:00
Kongsvinger
Πα 19 Jan
14:00
Lillestrom SK
14:00
Strømmen
Πα 19 Jan
13:00
SonderjyskE
13:00
Fredericia
Πα 19 Jan
15:00
Thun
15:00
Schaffhausen
Πα 19 Jan
13:00
Midtjylland
13:00
Hobro
Πα 19 Jan
16:30
Dinamo Kiev
16:30
St. Gallen
Πα 19 Jan
14:00
Liefering
14:00
Jahn Regensburg
Πα 19 Jan
13:00
Nykøbing FC
13:00
Odense BK
Πα 19 Jan
19:00
Orebro SK
19:00
Linköping City
Πα 19 Jan
16:30
Mattersburg
16:30
Servette
Πα 19 Jan
11:00
Rubin Kazán
11:00
FK Lokomotiv Tashkent
Πα 19 Jan
15:00
Notodden
15:00
Sandefjord Fotball
Πα 19 Jan
18:00
FK Bodo Glimt
18:00
Mjølner
Πα 19 Jan
15:00
Aris Limassol
15:00
Dinamo Bucureşti
Πα 19 Jan
11:00
Ruzomberok
11:00
Lokomotíva Košice
Πα 19 Jan
14:00
Ruzomberok
14:00
Vitkovice
Πα 19 Jan
19:30
RW Essen
19:30
Arminia Bielefeld
Πα 19 Jan
10:00 παιχνίδι οντας 33'
Spartak Moskva II
1 - 1
Chertanovo
Πα 19 Jan
11:30
Hamburger SV II
11:30
Borussia Dortmund II
Πα 19 Jan
12:00
Zirə
12:00
Keşlə
Πα 19 Jan
12:30
Sandecja Nowy Sacz
12:30
Zemplin Michalovce
Πα 19 Jan
14:00
Heidenheim
14:00
Austria Lustenau
Πα 19 Jan
14:00
Lech Poznań
14:00
Zorya Luhansk
Πα 19 Jan
14:00
Dynamo Dresden
14:00
Mladá Boleslav
Πα 19 Jan
16:00
Seoul
16:00
FC Vaduz
Πα 19 Jan
18:00
Kapfenberger SV
18:00
Voitsberg
Πα 19 Jan
19:00
F91 Dudelange
19:00
SV Eintracht Trier
Πα 19 Jan
19:30
Rödinghausen
19:30
Germania Egestorf
Πα 19 Jan
19:45
Horn
19:45
Zwettl
Πα 19 Jan
20:00
Levanger
20:00
Namsos
Πα 19 Jan
20:00
Oppsal
20:00
Ørn Horten
Πα 19 Jan
21:00
Arsenal Sarandí
21:00
Atl.Tucumán
Πα 19 Jan
17:00
Start Kristiansand
17:00
Flekkeroy
Pro League »
Πα 19 Jan
20:30
Charleroi
20:30
Mouscron Peruwelz
Copa Escocia »
Ligue 2 »
Πα 19 Jan
20:00
Bourg-Péronnas
20:00
Stade de Reims
Πα 19 Jan
20:00
Stade Brestois
20:00
Lens
Πα 19 Jan
20:00
Lorient
20:00
Clermont
Πα 19 Jan
20:00
Orléans
20:00
Auxerre
Πα 19 Jan
20:00
Quevilly
20:00
Gazélec Ajaccio
Πα 19 Jan
20:00
Sochaux
20:00
Nancy
Πα 19 Jan
20:00
Tours
20:00
Niort
Πα 19 Jan
20:00
Valenciennes
20:00
Le Havre
Lega Pro ομάδα 1 »
Πα 19 Jan
20:45
Carrarese
20:45
Viterbese
Segunda Liga »
Eerste Divisie »
Πα 19 Jan
20:00
Dordrecht
20:00
Fortuna Sittard
Πα 19 Jan
20:00
Go Ahead Eagles
20:00
MVV Maastricht
Πα 19 Jan
20:00
De Graafschap
20:00
Jong PSV
Πα 19 Jan
20:00
FC Oss
20:00
Jong Utrecht
Πα 19 Jan
20:00
Almere City
20:00
NEC Nijmegen
Πα 19 Jan
20:00
SC Telstar
20:00
FC Eindhoven
Πα 19 Jan
20:00
Helmond Sport
20:00
FC Volendam
Πα 19 Jan
20:00
Emmen
20:00
RKC Waalwijk
League Two »
Πα 19 Jan
20:45
Newport County
20:45
Crawley Town
PSL »
National »
Πα 19 Jan
20:00
Avranches
20:00
Creteil
Πα 19 Jan
20:00 Postponed
Cholet
20:00
Pau FC
Πα 19 Jan
20:00
Grenoble
20:00
Boulogne
Πα 19 Jan
20:00
Béziers
20:00
Sannois Gratien
Πα 19 Jan
20:00
Consolat Marseille
20:00
Red Star
Πα 19 Jan
20:00
Lyon-Duchère
20:00
Les Herbiers
Πα 19 Jan
20:00
Chambly
20:00
Concarneau
Campeonato Africano de Naciones ομάδα 3 »
Πα 19 Jan
17:30
Libia
17:30
Νιγηρία
Πα 19 Jan
20:30
Ruanda
20:30
Ισημερινή
Copa Finlandia Transición »
Πα 19 Jan
18:00
KuPS Kuopio
18:00
Musan Salama
Πα 19 Jan
18:00
KPV
18:00
TPV Tampere
Πα 19 Jan
18:00
Inter Turku
18:00
Ekenäs IF
Second Division ομάδα 2 »
Πα 19 Jan
20:30
Cercle Brugge
20:30
Lierse SK
Premier de Ascenso - Clausura ομάδα 1 »
Premier de Ascenso - Clausura ομάδα 2 »
CFA ομάδα 2 »
Πα 19 Jan
19:30
Belfort
19:30
Épinal
Torneo de Verano »
Πα 19 Jan
03:00 Ολοκληρώθηκε
Pérez Zeledón
4 - 1
LD Alajuelense ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tercera Division ομάδα 4 »
Πα 19 Jan
20:00
Real Sociedad C
20:00
CD Getxo
Super League India »
A-League »
Πα 19 Jan
09:50 παιχνίδι οντας 39'
Western Sydney Wa.
0 - 1
Melbourne Victory
Ligue 1 »
Πα 19 Jan
16:00
JS Kabylie
16:00
USM Blida
Πα 19 Jan
16:00
CR Belouizdad
16:00
USM El Harrach
Πα 19 Jan
15:00
Biskra
15:00
JS Saoura
Premier League »
Πα 19 Jan
13:30
Tanta
13:30
Smouha

Follow BeSoccer on Facebook