6

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Φινλανδία

Ποδόσφαιρο Παρτιτούρες | Φινλανδία
Kakkonen ομάδα 1 »
Κυ 20 May
17:30 Ολοκληρώθηκε
Mikkelin Kissat
3 - 0
NJS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 20 May
17:30 Ολοκληρώθηκε
PEPO
2 - 0
PKKU ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Kakkonen ομάδα 2 »
Κυ 20 May
17:30 Ολοκληρώθηκε
Honka Akatemia
2 - 1
HIFK 2 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Kakkonen ομάδα 3 »
Κυ 20 May
17:30 Ολοκληρώθηκε
TPV Tampere
3 - 0
JBK ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 20 May
17:30 Ολοκληρώθηκε
PK-37
3 - 1
TP-47 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 20 May
17:30 Ολοκληρώθηκε
Närpes Kraft
1 - 2
Kerho 07 (SJK II) ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Veikkausliiga
Δε 14 May
VPS Vaasa
1-1
FC Honka Espoo
Πα 18 May
Ilves
0-0
VPS Vaasa
TPS Turku
0-1
HJK Helsinki
FC Honka Espoo
2-1
PS Kemi
KuPS Kuopio
2-1
IFK Mariehamn
FC Lahti
0-0
RoPS Rovaniemi
Team / Points
1 RoPS Rovaniemi ROP 20
2 HJK Helsinki HJK 19
3 KuPS Kuopio KUO 17
4 FC Lahti FCL 15
5 VPS Vaasa VAA 13
6 Ilves ILV 12
 
7 FC Honka Espoo HON 11
8 IFK Mariehamn IFK 11
9 Seinäjoen JK SEI 7
10 TPS Turku TPS 5
11 Inter Turku INT 5
12 PS Kemi PSK 4
Ykkonen
Sat 28 Απρ
Klubi-04
0-2
Jaro Pietarsaari
AC Kajaani
2-1
AC Oulu
Haka Valkeakoski
1-2
HIFK
Tue 26 Ιούν
JJK Jyväskylä
0-0
KPV
Ekenäs IF
1-0
KTP Kotkan
Team / Points
1 FF Jaro Pietarsaari FFJ 3
2 HIFK HIF 3
3 AC Kajaani ACK 3
4 Ekenäs IF EKE 3
5 JJK Jyväskylä JJK 1
 
6 KPV KPV 1
7 FC Haka Valkeakoski HAK 0
8 AC Oulu OUL 0
9 KTP Kotkan KOO 0
10 Klubi-04 KLU 0
ομάδα 1
Πα 18 May
Vaajakoski
1-2
MYPA
LPS
1-9
Viikingit
Sat 19 May
JaPS
0-3
Mikkelin P.
Jippo
1-2
Gnistan
Κυ 20 May
Mikkelin Kissat
3-0
NJS
PEPO
2-0
PKKU
Team / Points
1 Gnistan GNI 15
2 PEPO PEP 11
3 Viikingit VII 10
4 Vaajakoski FCV 8
5 Jippo JIP 8
6 NJS NJS 8
 
7 Mikkelin P. MIK 7
8 Mikkelin Kissat MIK 6
9 JaPS JAP 6
10 MYPA MYP 4
11 PKKU PKK 1
12 LPS LPS 0
ομάδα 2
Thu 17 May
SalPa
1-0
Musan Salama
Sat 19 May
KaaPo
1-0
BK-46
FC Jazz
3-2
FC Espoo
HJS Akatemia
0-1
Kiffen
Κυ 20 May
Honka Akatemia
2-1
HIFK 2
Δε 21 May
GrIFK Grankulla
17:30
KaPa
Team / Points
1 KaaPo KAK 9
2 FC Jazz FCJ 8
3 Kiffen FCK 8
4 Honka Akatemia HOA 7
5 SalPa SAL 7
6 GrIFK Grankulla GRI 7
 
7 Musan Salama MUS 7
8 KaPa KAP 3
9 FC Espoo FCE 3
10 BK-46 BK4 3
11 HIFK 2 HIF 2
12 HJS Akatemia HJS 0
ομάδα 3
Sat 19 May
Oulun Luistinseura
2-1
Tampere United
GBK
0-3
JS Hercules
Κυ 20 May
TPV Tampere
3-0
JBK
PK-37
3-1
TP-47
Närpes Kraft
1-2
Kerho 07 (SJK II)
Δε 21 May
VIFK
17:30
KuFu-98
Team / Points
1 TPV Tampere TPV 12
2 Kerho 07 (SJK II) KER 12
3 JS Hercules HER 9
4 GBK GBK 9
5 KuFu-98 KUF 9
6 VIFK VIF 7
 
7 PK-37 PK3 7
8 Tampere United TAM 6
9 Oulun Luistinseura OLS 6
10 JBK JBK 3
11 Närpes Kraft NAR 3
12 TP-47 TP4 0
cookielang More info and settings. Accept

Follow BeSoccer on Facebook