5

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Ελλάδα

Ποδόσφαιρο Παρτιτούρες | Ελλάδα
Football League »
Κυ 20 May
16:00 Ολοκληρώθηκε
Kissamikos
7 - 0
Apollon Larissa ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 20 May
16:00 Ολοκληρώθηκε
Kallithea
0 - 1
Trikala ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 20 May
16:00 Ολοκληρώθηκε
Karaiskakis
2 - 1
Apollon Kalamarias ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 20 May
16:00 Ολοκληρώθηκε
Ergotelis
5 - 1
Aiginiakos ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 20 May
16:00 Ολοκληρώθηκε
Panachaiki
4 - 1
Anagennisi Karditsas ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 20 May
16:00 Ολοκληρώθηκε
Aris Thessaloniki
2 - 0
Panserraikos FC ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 20 May
16:00 Ολοκληρώθηκε
Doxa Dramas
7 - 0
Sparti ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Super League
Sat 05 May
Larissa FC
1-1
Lamia
Atromitos
4-0
Kerkyra
PAOK
3-0
Platanias
Apollon Smirnis
0-1
AEK Athens
Κυ 06 May
PAS Giannina
3-0
Olympiakos Piraeus
Panaitolikos
0-2
Asteras Tripolis
Panionios
2-0
Levadiakos
Δε 07 May
Panathinaikos
1-2
Xanthi
Team / Points
1 AEK Athens AEK 70
2 PAOK PAO 64
3 Olympiakos Piraeus OLP 57
4 Atromitos ATR 56
5 Asteras Tripolis TRI 45
6 Xanthi XAN 45
7 Panionios PAN 40
8 Panaitolikos PGE 35
 
9 PAS Giannina GIA 34
10 Levadiakos LEV 34
11 Panathinaikos PAN 32
12 Larissa FC LAR 31
13 Lamia LAM 30
14 Apollon Smirnis APS 29
15 Kerkyra KER 22
16 Platanias PLA 10
Football League
Tue 15 May
Doxa Dramas
3-0
Veria
Wed 16 May
Trikala
2-1
Kissamikos
Apollon Kalamarias
1-0
Apollon Larissa
Aiginiakos
2-0
Kallithea
Panegialios
0-0
Karaiskakis
Anagennisi
2-1
Ergotelis
Panserraikos FC
1-1
Panachaiki
Sparti
0-3
Aris Thessaloniki
OFI
3-0
Acharnaikos
Team / Points
1 OFI OFI 80
2 Aris Thessaloniki ARI 79
3 Panachaiki PAN 67
4 Kissamikos KIS 58
5 Doxa Dramas DOX 57
6 Trikala TRI 55
7 Apollon Kalamarias APO 50
8 Apollon Larissa APL 46
9 Karaiskakis KAR 45
 
10 Ergotelis ERG 40
11 Anagennisi Karditsas ANA 40
12 Sparti SPA 40
13 Aiginiakos AIG 40
14 Panserraikos FC PAN 33
15 Kallithea KAL 27
16 Panegialios PAN 25
17 Veria VER 5
18 Acharnaikos ACH 0
ομάδα 1
Κυ 01 Απρ
AE Didymoteicho
1-0
Apollon
Aetos Orfani
1-0
Nestos
Aris Avato
0-3
Sidirochori
Doxa Proskyniton
3-1
Alexandros Karperi
Alexandros
0-2
Kavala
Elpis Skoutari
0-1
Orfeas Xanthi
Team / Points
1 Apollon Paralimniou APP 48
2 Aetos Orfani AEO 42
3 Kavala AOK 41
4 Elpis Skoutari ESK 39
5 Nestos Chrisoupolis NES 32
6 Orfeas Xanthi OPX 32
 
7 Aris Avato ARA 32
8 AE Didymoteicho AED 31
9 M. Alexandros Xiropotamos MAX 21
10 Doxa Proskyniton DOP 20
11 D. Neo Sidirochori DNS 19
12 M. Alexandros Karperi MAK 10
ομάδα 2
Κυ 01 Απρ
Langadas
9-0
Philippos
Pierikos
0-0
Kilkisiakos
Iraklis
3-1
Edessaikos
Almopos Aridaia
0-1
Kardias
Kampaniakos
3-2
AE Karitsa
Alexandros Trikala
0-1
Makedonikos
Naoussa
1-1
Agrotikos Asteras
Team / Points
1 Iraklis IRA 65
2 Palaiochori Fc ARP 61
3 Makedonikos MAK 47
4 Almopos Aridaia ALA 42
5 Edessaikos EDE 41
6 Agrotikos Asteras AGR 40
7 Pierikos PIE 40
8 Langadas LAN 39
 
9 Kardias KAR 39
10 Naoussa NAO 39
11 Kilkisiakos KIL 37
12 AE Karitsa AEK 28
13 M. Alexandros Trikala MAT 25
14 Philippos Alexandreia PHA 18
15 Kampaniakos Chalastra KAM 16
ομάδα 3
Κυ 01 Απρ
Skoufas Kompoti
3-0
Asteras
Ermis Amyntaio
3-0
Ethnikos
Panamvrakakikos
2-2
Panlefkadios
Tilikratis Lefkada
15:00
Kastoria
Thesprotos
3-0
Makedonikos Foufas
Doxa Kranoula
1-0
AE Lefkimmi
Team / Points
1 Tilikratis Lefkada TIL 48
2 Panamvrakakikos A-M PAM 47
3 Makedonikos Foufas MAF 46
4 Ermis Amyntaio EMA 45
5 Thesprotos Igoumenitsa THE 42
6 AE Lefkimmi AEL 41
7 Doxa Kranoula DOX 37
 
8 Ethnikos Filippiada ETH 27
9 AEP Karagiannia AEK 27
10 Panlefkadios PAN 21
11 Skoufas Kompoti SKK 21
12 Asteras Parapotamos ASP 14
13 Kastoria KAS 9
ομάδα 4
Κυ 01 Απρ
AO Sellana
1-0
Achilleas Farsalon
Olympiakos Volos
2-0
GS Almyros
Rigas Feraios
0-0
AO Thiva
APO Amvrysseas
3-1
Apok Velouchi
Asteras Itea
0-1
Niki Volos
Digenis Neochori
0-4
Volos Football
Team / Points
1 Volos New Football VNF 63
2 Niki Volos NIK 46
3 Asteras Itea ASI 41
4 GS Almyros GSA 40
5 Olympiakos Volos OLY 39
6 APO Amvrysseas AAM 37
7 AO Sellana AOS 35
 
8 Rigas Feraios RIG 35
9 AO Thiva AOT 34
10 Digenis Neochori DGN 24
11 Achilleas Farsalon ACF 20
12 Opountios OPO 16
13 Apok Velouchi APV 6
ομάδα 5
Κυ 01 Απρ
Pylou Tsiklitiras
0-3
Panarkadikos
Paniliakos
2-3
PAO Vardas
Pallixouriakos
1-4
Diagoras
Achaiki
15:00
Asteras Vlachioti
Zakynthos
0-2
Asteras Amaliadas
Leonidio
1-1
Kalamata FC
Team / Points
1 Asteras Amaliadas AST 52
2 Asteras Vlachioti AST 44
3 Paniliakos PAN 39
4 Panarkadikos PAN 36
5 Kalamata FC KAL 34
6 Diagoras Vrachneika AOD 33
 
7 PAO Vardas PAO 33
8 Achaiki ACH 28
9 Zakynthos ZAK 25
10 Pylou AO Tsiklitiras PAT 21
11 Pallixouriakos PLK 13
12 Leonidio LEO 3
ομάδα 6
Wed 28 Μάρ
Loutraki
0-2
Diagoras
Κυ 01 Απρ
Ialysos
12:00
Pelopas Kiatou
Zevgolateio
1-2
Ionikos Nikea
Rodos
0-1
Ethnikos Piraeus
Keratsini
1-2
Enosi
Team / Points
1 Ethnikos Piraeus ETH 43
2 Proodeftiki FC PRO 41
3 Diagoras DIA 37
4 Ialysos IAL 33
5 Keratsini KER 32
6 Ionikos Nikea ION 29
 
7 Rodos ROD 28
8 Enosi Panaspropyrgiakos Dox EPD 28
9 Loutraki LOU 19
10 Pelopas Kiatou PEL 9
11 Zevgolateio ZEV 3
ομάδα 8
Κυ 01 Απρ
AE Mylopotamos
0-3
OF Ierapetra
Atsalenios
1-0
Ilysiakos AO
Kifisia
2-2
Agios Ierotheos
Fostiras
2-1
Ermis Zoniana
Egaleo
3-0
Palaiochora
Team / Points
1 Irodotos IRO 44
2 Egaleo EGA 36
3 OF Ierapetra OFL 30
4 Ilysiakos AO ILI 27
5 Atsalenios ATS 27
6 Agios Ierotheos AGI 26
 
7 Palaiochora PFC 26
8 Fostiras FOS 22
9 Kifisia KIF 21
10 AE Mylopotamos AEM 19
11 Ermis Zoniana ZON 18
cookielang More info and settings. Accept

Follow BeSoccer on Facebook