5

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Ελλάδα

Ποδόσφαιρο Παρτιτούρες | Ελλάδα
Super League »
Κυ 25 Φεβ
16:15
Larissa FC
16:15
Platanias
Κυ 25 Φεβ
16:15
Panaitolikos
16:15
Kerkyra
Κυ 25 Φεβ
18:30
PAOK
18:30
Olympiakos Piraeus
Κυ 25 Φεβ
14:00
Xanthi
14:00
Apollon Smirnis
Football League »
Κυ 25 Φεβ
14:00 Postponed
Apollon Larissa
14:00
Acharnaikos
Κυ 25 Φεβ
14:00 Postponed
Apollon Kalamarias
14:00
Veria
Κυ 25 Φεβ
14:00
Aiginiakos
14:00
Aris Thessaloniki
Κυ 25 Φεβ
14:00
Panegialios
14:00
Sparti
Κυ 25 Φεβ
14:00
Anagennisi
14:00
Doxa Dramas
Κυ 25 Φεβ
14:00
OFI
14:00
Panserraikos FC
National Third Division ομάδα 1 »
Κυ 25 Φεβ
14:00
Alexandros
14:00
AE Didymoteicho
Κυ 25 Φεβ
14:00
Elpis Skoutari
14:00
Doxa Proskyniton
Κυ 25 Φεβ
14:00
Kavala
14:00
Aetos Orfani
Κυ 25 Φεβ
14:00
Alexandros Karperi
14:00
Apollon Paralimniou
Κυ 25 Φεβ
14:00
Sidirochori
14:00
Nestos Chrisoupolis
National Third Division ομάδα 2 »
Κυ 25 Φεβ
14:00
Palaiochori Fc
14:00
Kampaniakos Chalastra
Κυ 25 Φεβ
14:00
Almopos Aridaia
14:00
M. Alexandros Trikala
Κυ 25 Φεβ
14:00
Iraklis
14:00
Naoussa
Κυ 25 Φεβ
14:00
Pierikos
14:00
Agrotikos Asteras
Κυ 25 Φεβ
14:00
Langadas
14:00
Makedonikos
Κυ 25 Φεβ
14:00
Philippos
14:00
Kardias
Κυ 25 Φεβ
14:00
Kilkisiakos
14:00
Edessaikos
National Third Division ομάδα 3 »
Κυ 25 Φεβ
14:00
AEP Karagiannia
14:00
Thesprotos Igoumenitsa
Κυ 25 Φεβ
14:00
Tilikratis Lefkada
14:00
AE Lefkimmi
Κυ 25 Φεβ
14:00
Panamvrakakikos
14:00
Doxa Kranoula
Κυ 25 Φεβ
14:00
Ermis Amyntaio
14:00
Makedonikos Foufas
Κυ 25 Φεβ
14:00 Postponed
Skoufas Kompoti
14:00
Kastoria
Κυ 25 Φεβ
14:00
Asteras
14:00
Ethnikos Filippiada
National Third Division ομάδα 4 »
Κυ 25 Φεβ
14:00
Opountios
14:00
Asteras Itea
Κυ 25 Φεβ
14:00
APO Amvrysseas
14:00
Volos New Football
Κυ 25 Φεβ
14:00
Rigas Feraios
14:00
Digenis Neochori
Κυ 25 Φεβ
14:00
Olympiakos Volos
14:00
Niki Volos
Κυ 25 Φεβ
14:00
AO Sellana
14:00
Apok Velouchi
Κυ 25 Φεβ
14:00
Achilleas Farsalon
14:00
GS Almyros
National Third Division ομάδα 5 »
Κυ 25 Φεβ
14:00
Pylou Tsiklitiras
14:00
Leonidio
Κυ 25 Φεβ
12:00
Zakynthos
12:00
Kalamata FC
Κυ 25 Φεβ
14:00
Achaiki
14:00
Asteras Amaliadas
Κυ 25 Φεβ
13:30
Pallixouriakos
13:30
Asteras Vlachioti
Κυ 25 Φεβ
14:00
Paniliakos
14:00
Diagoras Vrachneika
Κυ 25 Φεβ
14:00
Panarkadikos
14:00
PAO Vardas
National Third Division ομάδα 6 »
Κυ 25 Φεβ
14:00
Proodeftiki FC
14:00
Keratsini
Κυ 25 Φεβ
14:00
Ialysos
14:00
Enosi Panaspropyrgiakos Dox
Κυ 25 Φεβ
13:30
Rodos
13:30
Pelopas Kiatou
Κυ 25 Φεβ
14:00
Loutraki
14:00
Ethnikos Piraeus
National Third Division ομάδα 7 »
Κυ 25 Φεβ
14:00
Aittitos Spata
14:00
Aiolikos Mytilene
Κυ 25 Φεβ
14:00
Ermionidas-Ermis
14:00
Tamyniakos
Κυ 25 Φεβ
14:00
Triglia Rafinas
14:00
Panargiakos Argos
Κυ 25 Φεβ
14:00
Chalkis
14:00
Panthiraikos AO
Κυ 25 Φεβ
14:00
Ermis Kiveri
14:00
Thyella D Rafina
National Third Division ομάδα 8 »
Κυ 25 Φεβ
14:00
Irodotos
14:00
Egaleo
Κυ 25 Φεβ
14:00
Fostiras
14:00
Palaiochora
Κυ 25 Φεβ
14:00
Kifisia
14:00
Ermis Zoniana
Κυ 25 Φεβ
14:00
Atsalenios
14:00
Agios Ierotheos
Κυ 25 Φεβ
14:00
AE Mylopotamos
14:00
Ilisiakos
Super League
Sat 24 Φεβ
PAS Giannina
0-0
Levadiakos
Panionios
0-0
Asteras Tripolis
Panathinaikos
2-0
Lamia
Κυ 25 Φεβ
Xanthi
14:00
Apollon Smirnis
Larissa FC
16:15
Platanias
Panaitolikos
16:15
Kerkyra
PAOK
18:30
Olympiakos Piraeus
Δε 26 Φεβ
Atromitos
18:30
AEK Athens
Team / Points
1 PAOK PAO 52
2 AEK Athens AEK 50
3 Olympiakos Piraeus OLP 46
4 Atromitos ATR 42
5 Panionios PAN 32
6 Panathinaikos PAN 30
7 PAS Giannina GIA 29
8 Asteras Tripolis TRI 29
 
9 Xanthi XAN 29
10 Panaitolikos PGE 26
11 Levadiakos LEV 26
12 Larissa FC LAR 22
13 Lamia LAM 20
14 Kerkyra KER 18
15 Apollon Smirnis APS 16
16 Platanias PLA 10
Football League
Sat 24 Φεβ
Trikala
0-1
Panachaiki
Κυ 25 Φεβ
Apollon Larissa
14:00
Acharnaikos
Apollon Kalamarias
14:00
Veria
Aiginiakos
14:00
Aris Thessaloniki
Panegialios
14:00
Sparti
Anagennisi
14:00
Doxa Dramas
OFI
14:00
Panserraikos FC
Δε 26 Φεβ
Karaiskakis
14:00
Kissamikos
Kallithea
14:00
Ergotelis
Team / Points
1 Aris Thessaloniki ARI 45
2 Panachaiki PAN 40
3 OFI OFI 39
4 Kissamikos KIS 30
5 Trikala TRI 30
6 Doxa Dramas DOX 27
7 Karaiskakis KAR 25
8 Sparti SPA 25
9 Apollon Larissa APL 25
 
10 Aiginiakos AIG 22
11 Apollon Kalamarias APO 22
12 Anagennisi Karditsas ANA 21
13 Veria VER 17
14 Ergotelis ERG 16
15 Kallithea KAL 13
16 Panegialios PAN 13
17 Panserraikos FC PAN 13
18 Acharnaikos ACH 0
ομάδα 1
Sat 24 Φεβ
Orfeas Xanthi
1-0
Aris Avato
Κυ 25 Φεβ
Alexandros
14:00
AE Didymoteicho
Elpis Skoutari
14:00
Doxa Proskyniton
Kavala
14:00
Aetos Orfani
Alexandros Karperi
14:00
Apollon
Sidirochori
14:00
Nestos
Team / Points
1 Apollon Paralimniou APP 39
2 Elpis Skoutari ESK 34
3 Kavala AOK 33
4 Aetos Orfani AEO 33
5 Orfeas Xanthi OPX 25
6 Aris Avato ARA 25
 
7 Nestos Chrisoupolis NES 24
8 M. Alexandros Xiropotamos MAX 21
9 AE Didymoteicho AED 18
10 Doxa Proskyniton DOP 15
11 D. Neo Sidirochori DNS 10
12 M. Alexandros Karperi MAK 9
ομάδα 2
Κυ 25 Φεβ
Palaiochori Fc
14:00
Kampaniakos
Almopos Aridaia
14:00
Alexandros Trikala
Iraklis
14:00
Naoussa
Pierikos
14:00
Agrotikos Asteras
Langadas
14:00
Makedonikos
Philippos
14:00
Kardias
Kilkisiakos
14:00
Edessaikos
Team / Points
1 Palaiochori Fc ARP 51
2 Iraklis IRA 49
3 Almopos Aridaia ALA 39
4 Makedonikos MAK 37
5 Edessaikos EDE 33
6 Agrotikos Asteras AGR 33
7 Naoussa NAO 30
8 Pierikos PIE 30
 
9 Langadas LAN 28
10 Kardias KAR 27
11 Kilkisiakos KIL 25
12 M. Alexandros Trikala MAT 25
13 AE Karitsa AEK 24
14 Philippos Alexandreia PHA 18
15 Kampaniakos Chalastra KAM 10
ομάδα 5
Κυ 25 Φεβ
Zakynthos
12:00
Kalamata FC
Pallixouriakos
13:30
Asteras Vlachioti
Pylou Tsiklitiras
14:00
Leonidio
Achaiki
14:00
Asteras Amaliadas
Paniliakos
14:00
Diagoras
Panarkadikos
14:00
PAO Vardas
Team / Points
1 Asteras Vlachioti AST 37
2 Asteras Amaliadas AST 34
3 Paniliakos PAN 27
4 Kalamata FC KAL 27
5 Panarkadikos PAN 27
6 PAO Vardas PAO 26
 
7 Diagoras Vrachneika AOD 20
8 Achaiki ACH 19
9 Pylou AO Tsiklitiras PAT 18
10 Zakynthos ZAK 15
11 Pallixouriakos PLK 10
12 Leonidio LEO 2
ομάδα 6
Sat 24 Φεβ
Zevgolateio
0-3
Diagoras
Κυ 25 Φεβ
Rodos
13:30
Pelopas Kiatou
Proodeftiki FC
14:00
Keratsini
Ialysos
14:00
Enosi
Loutraki
14:00
Ethnikos Piraeus
Team / Points
1 Ethnikos Piraeus ETH 32
2 Proodeftiki FC PRO 29
3 Diagoras DIA 25
4 Keratsini KER 25
5 Ialysos IAL 24
6 Rodos ROD 21
 
7 Ionikos Nikea ION 19
8 Loutraki LOU 18
9 Enosi Panaspropyrgiakos Dox EPD 18
10 Pelopas Kiatou PEL 6
11 Zevgolateio ZEV 3
ομάδα 8
Κυ 25 Φεβ
Irodotos
14:00
Egaleo
Fostiras
14:00
Palaiochora
Kifisia
14:00
Ermis Zoniana
Atsalenios
14:00
Agios Ierotheos
AE Mylopotamos
14:00
Ilisiakos
Team / Points
1 Irodotos IRO 29
2 Egaleo EGA 29
3 Palaiochora PFC 23
4 Ilisiakos ILI 22
5 OF Ierapetra OFL 19
6 Atsalenios ATS 18
 
7 Agios Ierotheos AGI 16
8 Fostiras FOS 15
9 Kifisia KIF 14
10 Ermis Zoniana ZON 14
11 AE Mylopotamos AEM 12

Follow BeSoccer on Facebook