1

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Malawi

UCL »
Wed 25 Απρ
20:45
Bayern München
20:45
Real Madrid
Ligue 1 »
Wed 25 Απρ
18:45
Caen
18:45
Toulouse
Copa Libertadores ομάδα 2 »
Wed 25 Απρ
02:30 Ολοκληρώθηκε
At. Nacional
4 - 1
Bolívar ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Copa Libertadores ομάδα 6 »
Wed 25 Απρ
02:30 Ολοκληρώθηκε
Santos FC
2 - 0
Estudiantes La Plata ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Copa Libertadores ομάδα 7 »
Wed 25 Απρ
00:15 Ολοκληρώθηκε
Deportivo Lara
2 - 1
Millonarios ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
FA Cup China »
Wed 25 Απρ
13:35
Sichuan Annapurna
13:35
Jiangsu Suning
Wed 25 Απρ
14:00
Shaanxi Chang'an
14:00
Shanghai SIPG
Wed 25 Απρ
09:30 Ημίχρονο
Hainan Boying Sea.
1 - 1
Beijing Renhe
Wed 25 Απρ
12:00
Shenxin Shanghai
12:00
Beijing Guoan
Wed 25 Απρ
09:30 Ημίχρονο
Wuhan Zall
1 - 0
Tianjin Teda
Wed 25 Απρ
09:30 Ημίχρονο
Heilongjiang Lava
0 - 1
Guizhou Hengfeng
Wed 25 Απρ
13:35
Yinchuan Helanshan
13:35
Guangzhou Evergrande
Wed 25 Απρ
08:00 Ολοκληρώθηκε
Yanbian Beiguo
0 - 6
Shandong Luneng ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 25 Απρ
13:35
Nantong Zhiyun
13:35
Shanghai Shenhua
Wed 25 Απρ
13:35
Anhui Hefei
13:35
Chongqing Lifan
Segunda B ομάδα 1 »
Wed 25 Απρ
18:15
Toledo
18:15
RM Castilla
Segunda B ομάδα 4 »
Wed 25 Απρ
20:00
UD Melilla
20:00
Córdoba B
J1 League »
Wed 25 Απρ
12:00
Consadole Sapporo
12:00
Yokohama F. Marinos
Wed 25 Απρ
12:00
Kashima Antlers
12:00
Vissel Kobe
Wed 25 Απρ
12:00
Kashiwa Reysol
12:00
Urawa Reds
Wed 25 Απρ
12:00
FC Tokyo
12:00
Sanfrecce Hiroshima
Wed 25 Απρ
12:00
Shonan Bellmare
12:00
Gamba Osaka
Wed 25 Απρ
12:00
Júbilo Iwata
12:00
V-Varen Nagasaki
Wed 25 Απρ
12:00
Nagoya Grampus
12:00
Shimizu S-Pulse
Wed 25 Απρ
12:00
Cerezo Osaka
12:00
Vegalta Sendai
Wed 25 Απρ
12:00
Sagan Tosu
12:00
Kawasaki Frontale
Cup »
Wed 25 Απρ
18:00
Zlin
18:00
Jablonec
Segunda Liga »
Wed 25 Απρ
17:00
Académica
17:00
Porto II
Primera B Colombia »
Wed 25 Απρ
02:45 Ολοκληρώθηκε
Atlético Fútbol
3 - 3
Deportes Quindío ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Eliteserien »
Wed 25 Απρ
18:30
Ranheim
18:30
SK Brann Bergen
Wed 25 Απρ
18:30
Stabaek IF
18:30
IK Start Kristiansand
Copa Lega Pro »
Wed 25 Απρ
14:30
Alessandria
14:30
Viterbese
Serie B Brazil »
Wed 25 Απρ
02:30 Ολοκληρώθηκε
Fortaleza EC
3 - 1
CRB ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 25 Απρ
00:15 Ολοκληρώθηκε
Atlético GO
3 - 2
Guaraní Campinas ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
PSL »
Wed 25 Απρ
19:30
Polokwane City
19:30
Cape Town City FC
Wed 25 Απρ
19:30
SuperSport United
19:30
Free State Stars
Wed 25 Απρ
19:30
Maritzburg United
19:30
Mamelodi Sundowns
Wed 25 Απρ
19:30
Platinum Stars
19:30
AmaZulu
Wed 25 Απρ
19:30
Orlando Pirates
19:30
Bidvest Wits
Cup »
Wed 25 Απρ
17:30
Levski Sofia
17:30
CSKA Sofia
Football League »
Wed 25 Απρ
14:00
Anagennisi
14:00
Kissamikos
Wed 25 Απρ
14:00
Panserraikos FC
14:00
Aiginiakos
Wed 25 Απρ
16:00
Doxa Dramas
16:00
Apollon Kalamarias
Wed 25 Απρ
16:00
Sparti
16:00
Trikala
Wed 25 Απρ
16:00
Aris Thessaloniki
16:00
Apollon Larissa
Wed 25 Απρ
16:00
Panachaiki
16:00
Karaiskakis
Veikkausliiga »
Wed 25 Απρ
17:30
RoPS Rovaniemi
17:30
FC Lahti
Wed 25 Απρ
17:30
VPS Vaasa
17:30
Ilves
Wed 25 Απρ
17:30
Inter Turku
17:30
HJK Helsinki
Wed 25 Απρ
18:00
IFK Mariehamn
18:00
KuPS Kuopio
Cup »
Wed 25 Απρ
17:30
Fredericia
17:30
Silkeborg IF
Premier de Ascenso - Clausura »
Wed 25 Απρ
17:00
Guadalajara
17:00
Atlas Premier
Conference North »
Wed 25 Απρ
20:45
Brackley Town
20:45
Chorley
Wed 25 Απρ
20:45
Darlington FC
20:45
Southport
Conference South »
Wed 25 Απρ
20:45
Havant
20:45
East Thurrock United FC
Clausura Guatemala »
Wed 25 Απρ
20:00
Marquense
20:00
Antigua GFC
Regionalliga ομάδα 1 »
Wed 25 Απρ
18:30
Schweinfurt
18:30
Bayreuth SpVgg
Regionalliga ομάδα 2 »
Regionalliga ομάδα 3 »
Wed 25 Απρ
19:00
Verl
19:00
Wuppertaler SV
Wed 25 Απρ
19:00
Borussia
19:00
KFC Uerdingen 05
Wed 25 Απρ
19:00
Borussia Dortmund
19:00
Viktoria Köln
Regionalliga ομάδα 4 »
Wed 25 Απρ
19:00
Babelsberg
19:00
1. FC Lokomotive Leipzig
Wed 25 Απρ
18:00
Oberlausitz
18:00
Germania Halberstadt
Wed 25 Απρ
18:30
Altglienicke
18:30
Hertha BSC II
Wed 25 Απρ
18:30
Union
18:30
Wacker Nordhausen
Wed 25 Απρ
18:30
Meuselwitz
18:30
Auerbach
Wed 25 Απρ
19:00
BFC Dynamo
19:00
Energie Cottbus
Wed 25 Απρ
18:00
Berliner AK 07
18:00
Neustrelitz
CFA ομάδα 4 »
Wed 25 Απρ
17:00
Le Havre II
17:00
Lorient II
FNL »
Wed 25 Απρ
17:00
Pardubice
17:00
MAS Táborsko
Wed 25 Απρ
17:00
Frýdek-Místek
17:00
Pribram
Wed 25 Απρ
18:00
SFC Opava
18:00
Viktoria Žižkov
Wed 25 Απρ
17:00
Baník Sokolov
17:00
Varnsdorf
Wed 25 Απρ
18:00
Ústí nad Labem
18:00
Vlašim
Wed 25 Απρ
17:00
Vitkovice
17:00
České Budějovice
Wed 25 Απρ
17:00
Znojmo
17:00
Třinec
First League »
Wed 25 Απρ
16:00
Shkupi
16:00
Pobeda Junior
Wed 25 Απρ
16:00
Renova
16:00
FK Skopje
Wed 25 Απρ
16:00
Akademija Pandev
16:00
Šhkëndija 79
Wed 25 Απρ
16:00
Pelister
16:00
Sileks
Wed 25 Απρ
16:00
Vardar Skopje
16:00
Rabotnički
cookielang More info and settings. Accept

Follow BeSoccer on Facebook