6

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Μολδαβία

Liga Moldavia Transición
Κυ 26 Νοέ
Spicul
0-2
Milsami Orhei
Sheriff
0-1
Speranţa
Sfintul Gheorghe
2-1
Zaria Balti
Dinamo-Auto
3-2
Dacia Chişinău
Petrocub
4-1
Zimbru Chişinău
Team / Points
1 Sheriff SHF 45
2 Milsami Orhei MIL 40
3 Petrocub PET 26
4 Dacia Chişinău DAC 26
5 Zaria Balti ZAR 24
 
6 Speranţa Nisporeni SPE 21
7 FC Sfintul Gheorghe FCS 20
8 Zimbru Chişinău ZIM 19
9 Dinamo-Auto Cioburciu DIN 15
10 Spicul Chișcăreni SPI 14
ομάδα 1
Sat 25 Νοέ
Bogzesti
3-1
Steaua 57
Anina-ŞS
0-3
CSF Cricova
Sireți
2-0
Fulger
Sinteza Căuşeni
0-3
FC Tighina
Codru Călărași
1-0
Boldureşti
Team / Points
1 Sireți SIR 47
2 FC Tighina TIG 47
3 Steaua 57 CSS 38
4 Bogzesti BOS 34
5 Fulger CSF 32
 
6 Codru Călărași II COD 21
7 CSF Cricova CSF 18
8 Sinteza Căuşeni SIN 13
9 Boldureşti BOL 7
10 Anina-ŞS ANI 6
ομάδα 2
Sat 25 Νοέ
Cruiz
1-2
Zaria II
Intersport
0-0
Floreşti
Maiak Cioropcani
2-3
FCM Ungheni
CF Riscani
3-0
Flacăra Făleşti
Speranța Drochia
2-1
Dava Soroca
Team / Points
1 Floreşti FLO 44
2 Dava Soroca DAV 39
3 Intersport Sănătăuca INT 37
4 FCM Ungheni UNG 36
5 Speranța Drochia FCS 29
 
6 Maiak Cioropcani FCM 21
7 Zaria II ZAR 21
8 CF Riscani CFR 19
9 Cruiz CRU 10
10 Flacăra Făleşti FLA 4
ομάδα 3
Sat 25 Νοέ
Fortuna Pleseni
7-1
Maiak Chirsova
Saxan Ceadir-Lunga
12:00
Olimp Comrat
Prut Leova
1-2
Fîrlădeni
FC Slobozia Mare
1-1
Congaz
CS Sparta
3-2
Socol Copceac
Team / Points
1 CS Sparta CSC 42
2 Fortuna Pleseni FOP 32
3 Fîrlădeni CFF 28
4 Olimp Comrat FCO 26
5 Maiak Chirsova MAI 22
 
6 Congaz CON 21
7 FC Slobozia Mare FCS 17
8 Prut Leova PRU 11
9 Socol Copceac FSC 6
10 Saxan Ceadir-Lunga SAX 0
Primera Division »
Πα 19 Jan
21:00
Getafe
21:00
Athletic
Bundesliga »
Πα 19 Jan
20:30
Hertha BSC
20:30
B. Dortmund
Ligue 1 »
Πα 19 Jan
20:45
Caen
20:45
Olympique Marseille
Eredivisie »
Πα 19 Jan
20:00
Utrecht
20:00
AZ Alkmaar
Primeira Liga »
Πα 19 Jan
22:00
Porto
22:00
Tondela
Πα 19 Jan
20:00
Vitória Setúbal
20:00
Sporting CP
Championship »
Πα 19 Jan
20:45
Derby County
20:45
Bristol City
Segunda Division »
Πα 19 Jan
21:00
Granada
21:00
Real Zaragoza
Süper Lig »
Πα 19 Jan
18:00
Kasimpasa
18:00
Alanyaspor
Copa Argentina »
Friendly »
Πα 19 Jan
13:00
Stabaek IF
13:00
Kongsvinger
Πα 19 Jan
14:00
Lillestrom SK
14:00
Strømmen
Πα 19 Jan
13:00
SonderjyskE
13:00
Fredericia
Πα 19 Jan
15:00
Thun
15:00
Schaffhausen
Πα 19 Jan
13:00
Midtjylland
13:00
Hobro
Πα 19 Jan
16:30
Dinamo Kiev
16:30
St. Gallen
Πα 19 Jan
14:00
Liefering
14:00
Jahn Regensburg
Πα 19 Jan
13:00
Nykøbing FC
13:00
Odense BK
Πα 19 Jan
19:00
Orebro SK
19:00
Linköping City
Πα 19 Jan
16:30
Mattersburg
16:30
Servette
Πα 19 Jan
11:00
Rubin Kazán
11:00
FK Lokomotiv Tashkent
Πα 19 Jan
15:00
Notodden
15:00
Sandefjord Fotball
Πα 19 Jan
18:00
FK Bodo Glimt
18:00
Mjølner
Πα 19 Jan
15:00
Aris Limassol
15:00
Dinamo Bucureşti
Πα 19 Jan
11:00
Ruzomberok
11:00
Lokomotíva Košice
Πα 19 Jan
14:00
Ruzomberok
14:00
Vitkovice
Πα 19 Jan
19:30
RW Essen
19:30
Arminia Bielefeld
Πα 19 Jan
10:00 παιχνίδι οντας 39'
Spartak Moskva II
1 - 1
Chertanovo
Πα 19 Jan
11:30
Hamburger SV II
11:30
Borussia Dortmund II
Πα 19 Jan
12:00
Zirə
12:00
Keşlə
Πα 19 Jan
12:30
Sandecja Nowy Sacz
12:30
Zemplin Michalovce
Πα 19 Jan
14:00
Heidenheim
14:00
Austria Lustenau
Πα 19 Jan
14:00
Lech Poznań
14:00
Zorya Luhansk
Πα 19 Jan
14:00
Dynamo Dresden
14:00
Mladá Boleslav
Πα 19 Jan
16:00
Seoul
16:00
FC Vaduz
Πα 19 Jan
18:00
Kapfenberger SV
18:00
Voitsberg
Πα 19 Jan
19:00
F91 Dudelange
19:00
SV Eintracht Trier
Πα 19 Jan
19:30
Rödinghausen
19:30
Germania Egestorf
Πα 19 Jan
19:45
Horn
19:45
Zwettl
Πα 19 Jan
20:00
Levanger
20:00
Namsos
Πα 19 Jan
20:00
Oppsal
20:00
Ørn Horten
Πα 19 Jan
21:00
Arsenal Sarandí
21:00
Atl.Tucumán
Πα 19 Jan
17:00
Start Kristiansand
17:00
Flekkeroy
Pro League »
Πα 19 Jan
20:30
Charleroi
20:30
Mouscron Peruwelz
Copa Escocia »
Ligue 2 »
Πα 19 Jan
20:00
Bourg-Péronnas
20:00
Stade de Reims
Πα 19 Jan
20:00
Stade Brestois
20:00
Lens
Πα 19 Jan
20:00
Lorient
20:00
Clermont
Πα 19 Jan
20:00
Orléans
20:00
Auxerre
Πα 19 Jan
20:00
Quevilly
20:00
Gazélec Ajaccio
Πα 19 Jan
20:00
Sochaux
20:00
Nancy
Πα 19 Jan
20:00
Tours
20:00
Niort
Πα 19 Jan
20:00
Valenciennes
20:00
Le Havre
Lega Pro ομάδα 1 »
Πα 19 Jan
20:45
Carrarese
20:45
Viterbese
Segunda Liga »
Eerste Divisie »
Πα 19 Jan
20:00
Dordrecht
20:00
Fortuna Sittard
Πα 19 Jan
20:00
Go Ahead Eagles
20:00
MVV Maastricht
Πα 19 Jan
20:00
De Graafschap
20:00
Jong PSV
Πα 19 Jan
20:00
FC Oss
20:00
Jong Utrecht
Πα 19 Jan
20:00
Almere City
20:00
NEC Nijmegen
Πα 19 Jan
20:00
SC Telstar
20:00
FC Eindhoven
Πα 19 Jan
20:00
Helmond Sport
20:00
FC Volendam
Πα 19 Jan
20:00
Emmen
20:00
RKC Waalwijk
League Two »
Πα 19 Jan
20:45
Newport County
20:45
Crawley Town
PSL »
National »
Πα 19 Jan
20:00
Avranches
20:00
Creteil
Πα 19 Jan
20:00 Postponed
Cholet
20:00
Pau FC
Πα 19 Jan
20:00
Grenoble
20:00
Boulogne
Πα 19 Jan
20:00
Béziers
20:00
Sannois Gratien
Πα 19 Jan
20:00
Consolat Marseille
20:00
Red Star
Πα 19 Jan
20:00
Lyon-Duchère
20:00
Les Herbiers
Πα 19 Jan
20:00
Chambly
20:00
Concarneau
Campeonato Africano de Naciones ομάδα 3 »
Πα 19 Jan
17:30
Libia
17:30
Νιγηρία
Πα 19 Jan
20:30
Ruanda
20:30
Ισημερινή
Copa Finlandia Transición »
Πα 19 Jan
18:00
KuPS Kuopio
18:00
Musan Salama
Πα 19 Jan
18:00
KPV
18:00
TPV Tampere
Πα 19 Jan
18:00
Inter Turku
18:00
Ekenäs IF
Second Division ομάδα 2 »
Πα 19 Jan
20:30
Cercle Brugge
20:30
Lierse SK
Premier de Ascenso - Clausura ομάδα 1 »
Premier de Ascenso - Clausura ομάδα 2 »
CFA ομάδα 2 »
Πα 19 Jan
19:30
Belfort
19:30
Épinal
Torneo de Verano »
Πα 19 Jan
03:00 Ολοκληρώθηκε
Pérez Zeledón
4 - 1
LD Alajuelense ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tercera Division ομάδα 4 »
Πα 19 Jan
20:00
Real Sociedad C
20:00
CD Getxo
Super League India »
A-League »
Πα 19 Jan
09:50 παιχνίδι οντας 45'
Western Sydney Wa.
0 - 1
Melbourne Victory
Ligue 1 »
Πα 19 Jan
16:00
JS Kabylie
16:00
USM Blida
Πα 19 Jan
16:00
CR Belouizdad
16:00
USM El Harrach
Πα 19 Jan
15:00
Biskra
15:00
JS Saoura
Premier League »
Πα 19 Jan
13:30
Tanta
13:30
Smouha

Follow BeSoccer on Facebook