7

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Νορβηγία

1. Division
Wed 16 May
Tromsdalen
1-2
Levanger
Florø
0-2
Nest-Sotra
Viking Stavanger
5-2
Sandnes Ulf
Sogndal
1-4
Åsane
Mjøndalen
0-2
Ull Kisa
Jerv
1-0
Notodden
Kongsvinger
2-1
Hamarkameratene
Aalesunds FK
2-2
Strømmen
Team / Points
1 Aalesunds FK AFK 20
2 Viking Stavanger VKG 19
3 Ull Kisa ULL 15
4 Sandnes Ulf SAN 15
5 Åsane ASA 11
6 Notodden NOT 10
7 Sogndal SOG 10
8 Jerv JER 10
 
9 Mjøndalen MJO 10
10 Nest-Sotra NES 10
11 Levanger LEV 8
12 Strømmen STR 7
13 Hamarkameratene HAM 7
14 Kongsvinger KON 7
15 Tromsdalen TRO 6
16 Florø FLO 5
ομάδα 1
Sat 19 May
Asker
1-0
Raufoss
Grorud
2-0
Nybergsund
Moss
2-1
Fram Larvik
Κυ 20 May
Mjølner
2-1
Hønefoss
Δε 21 May
Alta IF
14:00
Elverum
Tue 22 May
Fredrikstad FK
19:00
Odd II
Stabaek 2
19:00
Bærum
Team / Points
1 Raufoss RAU 15
2 Asker ASK 12
3 Grorud GRO 12
4 Moss MOS 9
5 Alta IF ALT 9
6 Fram Larvik FRA 9
7 Mjølner MJO 9
 
8 Fredrikstad FK FFK 8
9 Elverum ELV 8
10 Bærum BAR 7
11 Nybergsund Il-Trysil NYB 7
12 Odd II ODD 6
13 Hønefoss HON 1
14 Stabaek 2 STA 1
ομάδα 2
Sat 19 May
Kjelsås
2-1
Vard
FK Arendal
2-0
Egersund
Flekkerøy
3-1
KFUM
Nardo
1-2
Stjørdals-Blink
Brattvåg
1-2
Bryne
Κυ 20 May
Hødd
1-1
Vidar
Tue 22 May
Skeid
18:30
Vålerenga II
Team / Points
1 KFUM KFU 11
2 Kjelsås KJE 11
3 Skeid SKE 9
4 FK Arendal FKA 9
5 Bryne BRY 9
6 Flekkerøy FLE 9
7 Hødd HOD 9
 
8 Stjørdals-Blink STB 8
9 Vidar VID 8
10 Vålerenga II VAL 7
11 Brattvåg BRA 7
12 Nardo NAR 5
13 Egersund EGE 2
14 Vard VAR 1
ομάδα 1
Sat 19 May
Ullern
5-2
Spjelkavik
Follo
16:00
IF Ready
Κυ 20 May
Oppsal
6-0
SK Herd
Δε 21 May
Rilindja
15:00
Hødd II
KFUM II
16:00
Træff
Drøbak / Frogn
17:30
Kristiansund II
Tue 22 May
Lokomotiv Oslo
18:00
Molde FK II
Team / Points
1 Oppsal OPP 15
2 Follo FOL 13
3 Molde FK II MOL 12
4 Træff TRA 11
5 Drøbak / Frogn DRO 10
6 Lokomotiv Oslo LOK 9
7 Ullern ULL 8
 
8 Spjelkavik SPJ 7
9 Rilindja RIO 6
10 KFUM II KFU 4
11 SK Herd HER 4
12 IF Ready IFR 1
13 Kristiansund II KBK 1
14 Hødd II HOD 1
ομάδα 2
Sat 19 May
Skedsmo
15:00
Eidsvold TF
Kvik Halden
16:00
Kråkerøy
Valdres FK
16:00
Selbak Turn og IF
Gjelleråsen
16:00
Lørenskog
Strømsgodset II
4-0
Bjørnevatn
Κυ 20 May
Vestfossen
17:00
Skjetten
Tue 22 May
Østsiden
19:00
Lillestrom II
Team / Points
1 Eidsvold TF EID 13
2 Lørenskog LOR 13
3 Lillestrom II LIL 10
4 Strømsgodset II STR 9
5 Valdres FK VAL 9
6 Kvik Halden KVI 8
7 Østsiden OST 7
 
8 Bjørnevatn BJI 7
9 Gjelleråsen GIF 6
10 Kråkerøy KRA 6
11 Skjetten SKJ 5
12 Vestfossen VIF 4
13 Skedsmo SKE 2
14 Selbak Turn og IF SEL 0
ομάδα 3
Wed 16 May
Pors Grenland
3-0
Urædd
Sat 19 May
IK Start II
15:00
Madla
Δε 21 May
Vindbjart
16:00
Sola Fotball
Åssiden IF
18:00
Halsen
FK Tønsberg
19:00
Ørn Horten
Tue 22 May
Donn
19:00
Sandefjord II
Staal Jørpeland
19:00
Egersund II
Team / Points
1 Halsen HIF 15
2 Sandefjord II SFO 12
3 Ørn Horten ORN 11
4 Donn DON 10
5 Sola Fotball SOL 10
6 Urædd URA 9
7 FK Tønsberg FKT 8
 
8 Pors Grenland POR 5
9 Madla MAI 5
10 Staal Jørpeland SJI 5
11 Vindbjart VIN 4
12 Egersund II EIK 4
13 Åssiden IF AIF 3
14  IK Start II IKS 0
ομάδα 4
Tue 15 May
Vardeneset
1-1
Brodd
Wed 16 May
Varegg
1-2
Stord
Sat 19 May
Sogndal II
14:00
Øystese
Viking FK II
2-2
Fyllingsdalen
Fana
16:00
Sotra SK
Förde
16:00
Tertnes
Tue 22 May
Brann II
19:00
Lysekloster
Team / Points
1 Brodd BRO 14
2 Fyllingsdalen FYL 14
3 Lysekloster LYS 10
4 Sotra SK SSK 10
5 Tertnes TTI 10
6 Vardeneset VBK 10
7 Viking FK II VIK 8
 
8 Stord STO 8
9 Øystese OIL 7
10 Varegg VAR 4
11 Fana FAN 3
12 Sogndal II SOF 3
13 Förde FOR 2
14 Brann II BRA 0
ομάδα 5
Sat 19 May
Levanger II
1-0
Ottestad
Løten
1-3
Verdal
Byåsen
16:00
Steinkjer
Brumunddal
16:00
Tynset
Gjøvik-Lyn
16:00
Orkla
Δε 21 May
Melhus
16:00
Kolstad
Tue 22 May
Rosenborg II
19:00
Rødde FK
Team / Points
1 Verdal VER 13
2 Steinkjer STE 12
3 Rosenborg II ROS 11
4 Byåsen BYA 10
5 Levanger II LFK 9
6 Gjøvik-Lyn GJO 7
7 Tynset TYN 6
 
8 Orkla ORK 6
9 Melhus MEL 5
10 Løten LFK 5
11 Rødde FK ROD 5
12 Kolstad KOL 5
13 Ottestad OTT 3
14 Brumunddal BRU 3
ομάδα 6
Sat 19 May
Junkeren
2-2
Senja
Fløya
1-0
Frigg
Harstad
16:00
Skjervøy
Κυ 20 May
Sortland
15:00
Korsvoll IL
Melbo IL
18:15
Skarp
Δε 21 May
SF Grei
17:00
Finnsnes
FC Lyn Oslo
17:00
Stålkameratene
Team / Points
1 Junkeren IKJ 13
2 Fløya FLO 13
3 FC Lyn Oslo LYN 12
4 Frigg FRI 11
5 Senja SEN 10
6 Harstad HAR 10
7 Stålkameratene SIL 9
 
8 Finnsnes FIN 8
9 Skarp IFS 5
10 SF Grei SGR 4
11 Skjervøy SIK 4
12 Melbo IL MIL 4
13 Korsvoll IL KOL 1
14 Sortland SOI 0
cookielang More info and settings. Accept

Follow BeSoccer on Facebook