7

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Ρωσία

Premier League
Πα 08 Δεκ
Ural Sverdlovskaya
1-1
Arsenal Tula
Sat 09 Δεκ
Dinamo Moskva
2-0
Anzhi
Rubin Kazán
3-1
SKA-Khabarovsk
Κυ 10 Δεκ
Amkar Perm
1-3
FK Krasnodar
Spartak Moskva
3-0
CSKA Moskva
FK Rostov na Donu
1-0
Ufa
Δε 11 Δεκ
Tosno
1-3
Lokomotiv Moskva
Akhmat Grozny
0-0
Zenit
Team / Points
1 Lokomotiv Moskva LOK 45
2 Zenit ZEN 37
3 Spartak Moskva SPA 37
4 FK Krasnodar KRA 36
5 CSKA Moskva CSK 35
6 Ufa UFA 27
7 Akhmat Grozny TER 26
8 Arsenal Tula ARS 25
 
9 Ural Sverdlovskaya URA 25
10 FK Rostov na Donu FCR 25
11 Rubin Kazán FCR 23
12 Dinamo Moskva DIN 22
13 Amkar Perm PER 21
14 Tosno TOS 20
15 Anzhi ANZ 19
16 SKA-Khabarovsk SKA 12
ομάδα 1
Sat 11 Νοέ
FC Spartak Ryazan
3-0
Kaluga
Dinamo Bryansk
0-2
Strogino
Zenit Penza
2-5
Khimik
FC Ararat Moscow
1-0
Energomash
Zorkiy
5-1
Sokol Saratov
Κυ 12 Νοέ
Torpedo Moskva
2-1
Rotor-2
Wed 25 Απρ
Saturn Moskva
14:00
Metallurg Lipetsk
Team / Points
1 FC Ararat Moscow FCA 45
2 FC Spartak Ryazan FSR 32
3 Torpedo Moskva TOR 29
4 Zorkiy ZOR 28
5 Energomash ENE 28
6 Strogino STR 28
7 Metallurg Lipetsk MET 26
 
8 Dinamo Bryansk DIN 25
9 Saturn Moskva SAT 23
10 Sokol Saratov SOK 22
11 Khimik Novomoskovsk KHI 16
12 Kaluga KAL 15
13 Zenit Penza ZEN 11
14 Rotor-2 ROT 4
ομάδα 2
Sat 18 Νοέ
Biolog Novokubansk
1-1
Spartak Nalchik
Alaniya
1-1
Chernomorets
Κυ 19 Νοέ
Kuban Krasnodar
3-0
Druzhba
Torpedo Armavir
3-1
Anzhi II
Tue 13 Μάρ
Akademiya Futbola
14:00
Mashuk-KMV
Wed 14 Μάρ
FK Legion Dynamo
14:00
Angusht
Wed 18 Απρ
Dinamo Stavropol
14:00
FC Krasnodar II
Chayka
14:00
SKA Rostov
Team / Points
1 Torpedo Armavir TOR 48
2 Afips AFI 47
3 FC Krasnodar II FCK 35
4 Chernomorets Novorossisk CHE 31
5 Chayka CHA 30
6 FK Legion Dynamo LEG 28
7 Biolog Novokubansk BIO 28
8 SKA Rostov SKA 27
9 Spartak Nalchik NAL 26
 
10 Druzhba DMA 23
11 Akademiya Futbola AKA 22
12 Angusht ANG 20
13 Mashuk-KMV MAS 16
14 Alaniya Vladikavkaz ALA 16
15 Anzhi II ANZ 15
16 Kuban Krasnodar II KUB 9
17 Dinamo Stavropol DIN 6
ομάδα 3
Πα 03 Νοέ
Lada Tolyatti
0-4
Mordovia Saransk
Sat 04 Νοέ
FC Chelyabinsk
-
Dinamo Kirov
Anzhi-Junior
0-0
Orenburg II
Neftekhimik
2-3
KamAZ
NoSta
5-0
Krylya Sovetov II
Syzran-2003
0-2
Zenit Izhevsk
Volga Ulyanovsk
1-0
Ural II
Team / Points
1 Mordovia Saransk MOR 39
2 Volga Ulyanovsk VOL 34
3 Zenit Izhevsk ZEN 31
4 Syzran-2003 SYZ 30
5 NoSta NOS 27
6 KamAZ KAM 26
7 FC Chelyabinsk FCC 24
 
8 Neftekhimik NEF 23
9 Anzhi-Junior Zelenodoslk ZEL 16
10 Lada Tolyatti LAD 13
11 Orenburg II ORE 10
12 Krylya Sovetov II KSS 8
13 Ural II URA 4
14 Dinamo Kirov DIN 0
ομάδα 4
Πα 10 Νοέ
Znamya
0-6
Torpedo Vladimir
Sat 11 Νοέ
Dynamo Petersburg
2-1
Murom
Spartak Kostroma
0-0
Luki-Energiya
Veles
4-0
Kolomna
Dolgie Prudy
4-0
Pskov 747
Thu 01 Μάρ
Dnepr Smolensk
14:00
Tekstilshchik
Πα 30 Μάρ
Kazanka
14:00
Chertanovo
Team / Points
1 Chertanovo CHE 38
2 Kazanka FKL 35
3 Tekstilshchik TEK 33
4 Veles VEL 30
5 Torpedo Vladimir TOR 28
6 Spartak Kostroma SPA 28
7 Dolgie Prudy FCD 27
 
8 Murom MUR 27
9 Pskov 747 PSK 25
10 Luki-Energiya LUK 16
11 Dnepr Smolensk DNE 15
12 Dynamo St Petersburg II DST 14
13 Kolomna KOL 7
14 Znamya ZNA 3
ομάδα 5
Wed 30 Aug
Smena Komsomolsk
1-0
Sakhalin
Πα 04 May
Dinamo Barnaul
14:00
Zenit Irkutsk
FC Irtysh Omsk
14:00
FK Chita
Team / Points
1 Zenit Irkutsk FKZ 10
2 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAK 9
3 Dinamo Barnaul DIN 9
 
4 Smena Komsomolsk SME 8
5 FK Chita FCC 3
6 FC Irtysh Omsk IRT 1
Liga Rusa Sub 21
Πα 08 Δεκ
Ural Sub 21
0-1
Arsenal Tula
Rubin Kazan
5-0
Khabarovsk
Dynamo Moscú
2-0
Anzhi Sub 21
Sat 09 Δεκ
Spartak Moskva
1-1
CSKA Moskva
Κυ 10 Δεκ
Amkar Perm Sub 21
0-1
Krasnodar Sub 21
Rostov Sub 21
3-0
Ufa Sub 21
Terek Grozny
2-5
Zenit Sub 21
Δε 11 Δεκ
Tosno Sub 21
1-2
Lokomotiv Moskva
Team / Points
1 Krasnodar Sub 21 KRA 46
2 CSKA Moskva Sub 21 CSK 43
3 Dynamo Moscú Sub 21 DYN 42
4 Zenit Sub 21 ZEN 31
5 Rubin Kazan Sub 21 RUB 31
6 Lokomotiv Moskva Sub 21 LOK 31
7 Rostov Sub 21 ROS 30
8 Ufa Sub 21 UFA 29
 
9 Spartak Moskva Sub 21 SPA 28
10 Anzhi Sub 21 ANZ 25
11 Amkar Perm Sub 21 AMK 23
12 Tosno Sub 21 TOS 22
13 SKA Khabarovsk Sub 21 SKA 21
14 Arsenal Tula Sub 21 ARS 21
15 Terek Grozny Sub 21 TER 14
16 Ural Sub 21 URA 8
Primera Division »
Πα 19 Jan
21:00
Getafe
21:00
Athletic
Bundesliga »
Πα 19 Jan
20:30
Hertha BSC
20:30
B. Dortmund
Ligue 1 »
Πα 19 Jan
20:45
Caen
20:45
Olympique Marseille
Eredivisie »
Πα 19 Jan
20:00
Utrecht
20:00
AZ Alkmaar
Primeira Liga »
Πα 19 Jan
22:00
Porto
22:00
Tondela
Πα 19 Jan
20:00
Vitória Setúbal
20:00
Sporting CP
Championship »
Πα 19 Jan
20:45
Derby County
20:45
Bristol City
Segunda Division »
Πα 19 Jan
21:00
Granada
21:00
Real Zaragoza
Süper Lig »
Πα 19 Jan
18:00
Kasimpasa
18:00
Alanyaspor
Copa Argentina »
Friendly »
Πα 19 Jan
13:00
Stabaek IF
13:00
Kongsvinger
Πα 19 Jan
14:00
Lillestrom SK
14:00
Strømmen
Πα 19 Jan
13:00
SonderjyskE
13:00
Fredericia
Πα 19 Jan
15:00
Thun
15:00
Schaffhausen
Πα 19 Jan
13:00
Midtjylland
13:00
Hobro
Πα 19 Jan
16:30
Dinamo Kiev
16:30
St. Gallen
Πα 19 Jan
14:00
Liefering
14:00
Jahn Regensburg
Πα 19 Jan
13:00
Nykøbing FC
13:00
Odense BK
Πα 19 Jan
19:00
Orebro SK
19:00
Linköping City
Πα 19 Jan
16:30
Mattersburg
16:30
Servette
Πα 19 Jan
11:00
Rubin Kazán
11:00
FK Lokomotiv Tashkent
Πα 19 Jan
15:00
Notodden
15:00
Sandefjord Fotball
Πα 19 Jan
18:00
FK Bodo Glimt
18:00
Mjølner
Πα 19 Jan
15:00
Aris Limassol
15:00
Dinamo Bucureşti
Πα 19 Jan
11:00
Ruzomberok
11:00
Lokomotíva Košice
Πα 19 Jan
14:00
Ruzomberok
14:00
Vitkovice
Πα 19 Jan
19:30
RW Essen
19:30
Arminia Bielefeld
Πα 19 Jan
10:00 παιχνίδι οντας 35'
Spartak Moskva II
1 - 1
Chertanovo
Πα 19 Jan
11:30
Hamburger SV II
11:30
Borussia Dortmund II
Πα 19 Jan
12:00
Zirə
12:00
Keşlə
Πα 19 Jan
12:30
Sandecja Nowy Sacz
12:30
Zemplin Michalovce
Πα 19 Jan
14:00
Heidenheim
14:00
Austria Lustenau
Πα 19 Jan
14:00
Lech Poznań
14:00
Zorya Luhansk
Πα 19 Jan
14:00
Dynamo Dresden
14:00
Mladá Boleslav
Πα 19 Jan
16:00
Seoul
16:00
FC Vaduz
Πα 19 Jan
18:00
Kapfenberger SV
18:00
Voitsberg
Πα 19 Jan
19:00
F91 Dudelange
19:00
SV Eintracht Trier
Πα 19 Jan
19:30
Rödinghausen
19:30
Germania Egestorf
Πα 19 Jan
19:45
Horn
19:45
Zwettl
Πα 19 Jan
20:00
Levanger
20:00
Namsos
Πα 19 Jan
20:00
Oppsal
20:00
Ørn Horten
Πα 19 Jan
21:00
Arsenal Sarandí
21:00
Atl.Tucumán
Πα 19 Jan
17:00
Start Kristiansand
17:00
Flekkeroy
Pro League »
Πα 19 Jan
20:30
Charleroi
20:30
Mouscron Peruwelz
Copa Escocia »
Ligue 2 »
Πα 19 Jan
20:00
Bourg-Péronnas
20:00
Stade de Reims
Πα 19 Jan
20:00
Stade Brestois
20:00
Lens
Πα 19 Jan
20:00
Lorient
20:00
Clermont
Πα 19 Jan
20:00
Orléans
20:00
Auxerre
Πα 19 Jan
20:00
Quevilly
20:00
Gazélec Ajaccio
Πα 19 Jan
20:00
Sochaux
20:00
Nancy
Πα 19 Jan
20:00
Tours
20:00
Niort
Πα 19 Jan
20:00
Valenciennes
20:00
Le Havre
Lega Pro ομάδα 1 »
Πα 19 Jan
20:45
Carrarese
20:45
Viterbese
Segunda Liga »
Eerste Divisie »
Πα 19 Jan
20:00
Dordrecht
20:00
Fortuna Sittard
Πα 19 Jan
20:00
Go Ahead Eagles
20:00
MVV Maastricht
Πα 19 Jan
20:00
De Graafschap
20:00
Jong PSV
Πα 19 Jan
20:00
FC Oss
20:00
Jong Utrecht
Πα 19 Jan
20:00
Almere City
20:00
NEC Nijmegen
Πα 19 Jan
20:00
SC Telstar
20:00
FC Eindhoven
Πα 19 Jan
20:00
Helmond Sport
20:00
FC Volendam
Πα 19 Jan
20:00
Emmen
20:00
RKC Waalwijk
League Two »
Πα 19 Jan
20:45
Newport County
20:45
Crawley Town
PSL »
National »
Πα 19 Jan
20:00
Avranches
20:00
Creteil
Πα 19 Jan
20:00 Postponed
Cholet
20:00
Pau FC
Πα 19 Jan
20:00
Grenoble
20:00
Boulogne
Πα 19 Jan
20:00
Béziers
20:00
Sannois Gratien
Πα 19 Jan
20:00
Consolat Marseille
20:00
Red Star
Πα 19 Jan
20:00
Lyon-Duchère
20:00
Les Herbiers
Πα 19 Jan
20:00
Chambly
20:00
Concarneau
Campeonato Africano de Naciones ομάδα 3 »
Πα 19 Jan
17:30
Libia
17:30
Νιγηρία
Πα 19 Jan
20:30
Ruanda
20:30
Ισημερινή
Copa Finlandia Transición »
Πα 19 Jan
18:00
KuPS Kuopio
18:00
Musan Salama
Πα 19 Jan
18:00
KPV
18:00
TPV Tampere
Πα 19 Jan
18:00
Inter Turku
18:00
Ekenäs IF
Second Division ομάδα 2 »
Πα 19 Jan
20:30
Cercle Brugge
20:30
Lierse SK
Premier de Ascenso - Clausura ομάδα 1 »
Premier de Ascenso - Clausura ομάδα 2 »
CFA ομάδα 2 »
Πα 19 Jan
19:30
Belfort
19:30
Épinal
Torneo de Verano »
Πα 19 Jan
03:00 Ολοκληρώθηκε
Pérez Zeledón
4 - 1
LD Alajuelense ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tercera Division ομάδα 4 »
Πα 19 Jan
20:00
Real Sociedad C
20:00
CD Getxo
Super League India »
A-League »
Πα 19 Jan
09:50 παιχνίδι οντας 41'
Western Sydney Wa.
0 - 1
Melbourne Victory
Ligue 1 »
Πα 19 Jan
16:00
JS Kabylie
16:00
USM Blida
Πα 19 Jan
16:00
CR Belouizdad
16:00
USM El Harrach
Πα 19 Jan
15:00
Biskra
15:00
JS Saoura
Premier League »
Πα 19 Jan
13:30
Tanta
13:30
Smouha

Follow BeSoccer on Facebook