2

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Σαν Μαρίνο

Campionato
Wed 28 Μάρ
Fiorentino
0-2
Folgore Falciano
Murata
1-8
Virtus
Tre Fiori
4-1
Cailungo
Thu 29 Μάρ
Cosmos
1-2
Tre Penne
Juvenes / Dogana
4-1
Faetano
La Fiorita
5-0
San Giovanni
Pennarossa
0-4
Domagnano
Team / Points
1 La Fiorita FIO 50
2 Tre Penne TPE 50
6 Domagnano DOM 37
7 Juvenes / Dogana JUV 31
8 Cosmos COS 28
9 Pennarossa PEN 25
11 Faetano FAE 19
14 San Giovanni SGI 13
 
3 Libertas LIB 44
4 Folgore / Falciano FOL 44
5 Tre Fiori TFI 38
10 Cailungo CAI 22
12 Virtus VIR 19
13 Fiorentino FIO 14
15 Murata MUR 1
Serie A »
Δε 21 May
00:00 παιχνίδι οντας 82'
Fluminense Janeiro
2 - 0
Atletico PR
Bundesliga Playoff »
Δε 21 May
20:30
Holstein Kiel
20:30
Wolfsburg
Liga MX Finals »
Δε 21 May
02:00
Toluca
02:00
Santos Laguna
Apertura Playoffs »
Δε 21 May
02:30
Independiente
02:30
Junior
Δε 21 May
00:15 παιχνίδι οντας 60'
Deportes Tolima
1 - 0
Once Caldas
Segunda Division »
Δε 21 May
21:00
Lugo
21:00
Huesca
Copa Argentina »
Δε 21 May
00:10 παιχνίδι οντας 68'
Belgrano
0 - 1
Platense
Friendly »
Δε 21 May
20:00
Linares Deportivo
20:00
Sevilla
MLS »
Δε 21 May
01:00 παιχνίδι οντας 20'
Atlanta United
0 - 0
New York RB
Δε 21 May
21:00
Montreal Impact
21:00
LA Galaxy
Allsvenskan »
Δε 21 May
19:00
Elfsborg
19:00
IFK Göteborg
Liga I ομάδα 3 »
Apertura Uruguay ομάδα 2 »
Δε 21 May
00:00 παιχνίδι οντας 74'
Peñarol
6 - 0
River Plate Montevideo
Primera B Colombia »
Δε 21 May
21:00
Tigres FC
21:00
Bogotá
Superliga ομάδα 3 »
Δε 21 May
18:00
Brøndby IF
18:00
Aalborg BK
Δε 21 May
18:00
Nordsjaelland
18:00
Kobenhavn
Δε 21 May
18:00
Midtjylland
18:00
AC Horsens
Eliteserien »
Δε 21 May
18:00
Ranheim
18:00
Molde FK
Δε 21 May
18:00
Kristiansund BK
18:00
Stromsgodset IF
Δε 21 May
18:00
Start Kristiansand
18:00
FK Bodo Glimt
Δε 21 May
18:00
Sandefjord Fotball
18:00
Sarpsborg 08
Δε 21 May
18:00
Haugesund
18:00
Rosenborg BK
Δε 21 May
18:00
Tromsø IL
18:00
Valerenga IF Oslo
Δε 21 May
18:00
Stabaek IF
18:00
Odd Grenland
Δε 21 May
20:00
Lillestrom SK
20:00
SK Brann Bergen
Liga Bulgaria - Play Offs Descenso »
Δε 21 May
16:30
Pirin Blagoevgrad
16:30
Vitosha Bistritsa
Δε 21 May
19:30
Dunav 2010 Ruse
19:30
Etar
Premier League »
Δε 21 May
17:45
Vitebsk
17:45
Torpedo Zhodino
Δε 21 May
19:45
Gomel
19:45
Neman Grodno
Clausura Guatemala »
Δε 21 May
03:00
Cobán Imperial
03:00
Guastatoya
Premier League »
Δε 21 May
20:45
Limerick
20:45
Cork City
Δε 21 May
20:45
Derry City
20:45
Bray Wanderers
Δε 21 May
20:45
Dundalk
20:45
Waterford United
Torneo de Verano »
Δε 21 May
00:00 παιχνίδι οντας 74'
Deportivo Saprissa
0 - 0
CS Herediano
Serie C ομάδα 1 »
Δε 21 May
00:00 παιχνίδι οντας 77'
Remo
0 - 1
Confiança
Challenge League »
Δε 21 May
16:00
Aarau
16:00
FC Vaduz
Δε 21 May
16:00
Chiasso
16:00
Wohlen
Δε 21 May
16:00
Neuchâtel Xamax
16:00
Wil 1900
Δε 21 May
16:00
Schaffhausen
16:00
Winterthur
Δε 21 May
16:00
Servette
16:00
Rapperswil
Liga Danesa - Play Offs Ascenso »
Δε 21 May
16:00
Silkeborg IF
16:00
FC Helsingør
Δε 21 May
14:00
Randers
14:00
Lyngby BK
Liga II »
Botola Pro »
Δε 21 May
00:00
RSB Berkane
00:00
Kawkab Marrakech
Δε 21 May
00:00 παιχνίδι οντας 84'
Difaâ El Jadida
1 - 0
Olympic Safi
Δε 21 May
00:00 παιχνίδι οντας 82'
Chabab Hoceima
2 - 0
Ittihad Tanger
Δε 21 May
00:00 παιχνίδι οντας 83'
Moghreb Tetouan
0 - 1
Hassania Agadir
Δε 21 May
00:00 παιχνίδι οντας 82'
Racing Casablanca
0 - 2
Raja Casablanca
Δε 21 May
00:00 παιχνίδι οντας 82'
Rapide Oued Zem
0 - 0
FUS Rabat
Δε 21 May
00:00 παιχνίδι οντας 83'
Wydad Casablanca
3 - 1
Chabab Atlas Khenifra
2. Division ομάδα 3 »
Δε 21 May
17:30
KamAZ
17:30
Lada Tolyatti
Ligat Ha'al ομάδα 2 »
Virsliga »
Oberliga ομάδα 10 »
Δε 21 May
15:00
Rot Weiss Ahlen
15:00
Sprockhövel
Δε 21 May
15:00
Arminia Bielefeld
15:00
Eintracht Rheine
Δε 21 May
15:00
Gutersloh
15:00
Hammer SpVg
Δε 21 May
15:00
Kaan-Marienborn
15:00
Lippstadt 08
Δε 21 May
15:00 Postponed
Marl Hüls
15:00
Brünninghausen
Δε 21 May
15:00
Schalke 04 II
15:00
Ennepetal
Δε 21 May
15:00 Postponed
Siegen
15:00
SC Hassel
Δε 21 May
15:00
TuS Haltern
15:00
Paderborn 07 II
Δε 21 May
15:00
Westfalia Herne
15:00
ASC 09 Dortmund
1. Liga »
Δε 21 May
16:30
Austria Lustenau
16:30
Liefering
Δε 21 May
16:30
Wattens
16:30
Ried
Δε 21 May
16:30
Kapfenberger SV
16:30
Hartberg
Δε 21 May
16:30
Wiener Neustadt
16:30
Wacker Innsbruck
Δε 21 May
16:30
Floridsdorfer AC
16:30
Blau-Weiß Linz
Serie D »
Δε 21 May
00:00 παιχνίδι οντας 83'
Internacional SC
3 - 1
Nova Iguaçu
Δε 21 May
00:30 παιχνίδι οντας 54'
CA Tubarão
1 - 0
Novo Hamburgo
Apertura Paraguay »
Δε 21 May
23:30
Dep. Capiatá
23:30
Sol de América
cookielang More info and settings. Accept

Follow BeSoccer on Facebook