5

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Σλοβακία

Super Liga
Sat 24 Φεβ
DAC
14:00
Zemplin Michalovce
FC Spartak Trnava
14:00
Senica
Podbrezová
14:00
Zlaté Moravce
Trenčín
14:00
Tatran Prešov
Slovan Bratislava
14:00
Žilina
Ruzomberok
14:00
Nitra
Team / Points
1 FC Spartak Trnava FCS 46
2 Žilina ZIL 37
3 DAC DAC 35
4 Slovan Bratislava SBR 35
5 Ruzomberok RUZ 31
6 Trenčín TRE 30
 
7 Nitra NIT 29
8 Zlaté Moravce ZMO 25
9 Zemplin Michalovce ZEM 21
10 Podbrezová POD 17
11 Tatran Prešov TAT 13
12 Senica SEN 11
2. Liga
Sat 03 Μάρ
Inter Bratislava
14:30
Lokomotíva
Poprad
14:30
Bardejov
Lokomotiva Zvolen
14:30
Liptovsky Mikulas
Spišská Nová
14:30
Pohronie
Komárno
14:30
Žilina II
Nove Mesto Vahom
14:30
Šamorín
Κυ 04 Μάρ
Podbrezová II
10:30
Skalica
Slavoj Trebišov
14:30
Sered
Team / Points
1 Skalica SKA 34
2 Sered SER 33
3 Lokomotíva Košice LKO 33
4 Žilina II ZLI 32
5 Poprad POP 31
6 Spišská Nová Ves SPI 29
7 Liptovsky Mikulas LIP 23
8 Bardejov BAR 23
 
9 Lokomotiva Zvolen ZVO 22
10 Pohronie FKP 19
11 Šamorín SAM 18
12 Slavoj Trebišov FKS 18
13 Nove Mesto Nad Vahom NVN 18
14 Inter Bratislava BRA 17
15 Komárno KOM 16
16 Podbrezová II POD 11
ομάδα 1
Sat 10 Μάρ
Bernolákovo
10:30
Petržalka
Báhoň
14:30
Rovinka
Lokomotiva DNV
14:30
Slovan Most
Pezinok
14:30
Tomášov
Κυ 11 Μάρ
FK Rača
10:30
Slovan Ivanka Dun.
Rohoznik
14:30
Vajnory
Lozorno
14:30
Slovan Bratislava
Dunajská Lužná
14:30
Svätý Jur
Team / Points
1 Rohoznik ROH 37
2 Petržalka Akadémia PET 37
3 FK Rača RAC 33
4 Dunajská Lužná DUN 32
5 Slovan Bratislava II SBR 30
6 Slovan Most SLO 30
7 Tomášov TOM 22
8 Lokomotiva DNV LOK 20
 
9 Báhoň BAH 19
10 Rovinka ROV 18
11 Bernolákovo BER 18
12 Lozorno LOZ 14
13 Slovan Ivanka pri Dunaji SLO 12
14 Vajnory VAJ 10
15 Pezinok PEZ 9
16 Svätý Jur SVA 3
Primera Division »
Πα 23 Φεβ
21:00
Deportivo
21:00
Espanyol
Bundesliga »
Πα 23 Φεβ
20:30
Mainz 05
20:30
Wolfsburg
Ligue 1 »
Πα 23 Φεβ
20:45
Strasbourg
20:45
Montpellier
Copa Libertadores »
Πα 23 Φεβ
01:30 Ολοκληρώθηκε
Guaraní Asunción
0 - 0
Junior ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Copa Sudamericana »
Πα 23 Φεβ
01:30 Ολοκληρώθηκε
Everton Viña
1 - 2
Caracas ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Primera Division »
Πα 23 Φεβ
23:00
Olimpo
23:00
Arsenal de Sarandí
Πα 23 Φεβ
23:00
CA Huracán
23:00
Estudiantes La Plata
Eredivisie »
Πα 23 Φεβ
20:00
Groningen
20:00
NAC Breda
Primeira Liga »
Πα 23 Φεβ
21:30
Rio Ave
21:30
Desportivo Aves
Championship »
Πα 23 Φεβ
20:45
Hull City
20:45
Sheffield United
Segunda Division »
Πα 23 Φεβ
21:00
Real Sporting
21:00
Osasuna
Süper Lig »
Πα 23 Φεβ
18:00 παιχνίδι οντας 67'
Galatasaray SK
3 - 0
Bursaspor
Πα 23 Φεβ
18:00 παιχνίδι οντας 68'
Akhisar
1 - 0
Konyaspor
Copa do Brasil »
Πα 23 Φεβ
01:30 Ολοκληρώθηκε
Uberlândia
0 - 2
Coritiba FBC ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 23 Φεβ
01:30 Ολοκληρώθηκε
Sampaio Correa FC
1 - 0
Paraná ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Friendly »
Πα 23 Φεβ
12:00 Ολοκληρώθηκε
Kongsvinger
2 - 1
Ull Kisa ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 23 Φεβ
15:30 Ολοκληρώθηκε
Hradec Králové
0 - 0
Převýšov ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 23 Φεβ
17:00 Ολοκληρώθηκε
Stabaek IF
0 - 1
FK Rostov na Donu ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 23 Φεβ
12:00 Postponed
FK Krasnodar
12:00
Ranheim
Πα 23 Φεβ
12:00 Postponed
Akhmat Grozny
12:00
Yenisey
Πα 23 Φεβ
12:00 Postponed
Tosno
12:00
Akzhayik
Πα 23 Φεβ
11:00 Ολοκληρώθηκε
Beerschot-Wilrijk
0 - 1
Cham ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 23 Φεβ
11:00 Ολοκληρώθηκε
Raków
0 - 2
GKS Tychy 71 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 23 Φεβ
12:00 Ολοκληρώθηκε
Ruch Chorzów
1 - 1
Třinec ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 23 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Anzhi
2 - 0
Yenisey ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 23 Φεβ
13:00 Ολοκληρώθηκε
Fredericia
0 - 1
Vejle BK ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 23 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Ústí nad Labem
3 - 2
Baník Sokolov ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 23 Φεβ
18:00 παιχνίδι οντας 79'
LKS Lódz
0 - 1
Sokół Aleksandrów
Πα 23 Φεβ
17:00 Ολοκληρώθηκε
Motor Lublin
0 - 1
Radomiak Radom ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 23 Φεβ
18:00 παιχνίδι οντας 81'
Odra Opole
1 - 0
Jastrzębie
Πα 23 Φεβ
18:00
Kluczbork
18:00
SKRA Częstochowa
Πα 23 Φεβ
21:00
Ottawa Fury
21:00
Nashville SC
Serie B »
Πα 23 Φεβ
19:00 παιχνίδι οντας 27'
Spezia
1 - 0
Salernitana
Πα 23 Φεβ
21:00
Parma
21:00
Venezia
Apertura Colombia »
Πα 23 Φεβ
01:05 Ολοκληρώθηκε
At. Nacional
2 - 0
América de Cali ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Pro League »
Πα 23 Φεβ
20:30
Genk
20:30
Antwerp
Copa Colombia »
Πα 23 Φεβ
01:00 Ολοκληρώθηκε
Atlético Fútbol
0 - 1
Cúcuta Deportivo ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
2. Liga »
Πα 23 Φεβ
18:30 Ημίχρονο
Arminia Bielefeld
1 - 0
Dynamo Dresden
Πα 23 Φεβ
18:30 Ημίχρονο
Jahn Regensburg
2 - 3
Fortuna Düsseldorf
Liga I »
Πα 23 Φεβ
19:45
CS U Craiova
19:45
ACS Poli Timişoara
Ligue 2 »
Πα 23 Φεβ
20:00
Ajaccio
20:00
Sochaux
Πα 23 Φεβ
20:00
Auxerre
20:00
Valenciennes
Πα 23 Φεβ
20:00
Chateauroux
20:00
Gazélec Ajaccio
Πα 23 Φεβ
20:00
Le Havre
20:00
Bourg-Péronnas
Πα 23 Φεβ
20:00
Lens
20:00
Clermont
Πα 23 Φεβ
20:00
Niort
20:00
Nîmes
Πα 23 Φεβ
20:00
Stade de Reims
20:00
Quevilly
Πα 23 Φεβ
20:00
Tours
20:00
Orléans
Czech Liga »
Πα 23 Φεβ
18:00 Ημίχρονο
FK Dukla Praha
0 - 0
Jablonec
A PFG »
Πα 23 Φεβ
16:30 Ολοκληρώθηκε
CSKA Sofia
0 - 0
Cherno More Varna ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
J1 League »
Πα 23 Φεβ
12:00 Ολοκληρώθηκε
Sagan Tosu
1 - 1
Vissel Kobe ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
CONCACAF Champions »
Πα 23 Φεβ
02:00 Ολοκληρώθηκε
Cibao
0 - 2
Chivas Guadalajara ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 23 Φεβ
04:00 Ολοκληρώθηκε
Santa Tecla
2 - 1
Seattle Sounders ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 23 Φεβ
04:00 Ολοκληρώθηκε
Olimpia Honduras
1 - 1
New York RB ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Superliga »
Πα 23 Φεβ
19:00 παιχνίδι οντας 26'
AC Horsens
0 - 1
Randers
Ekstraklasa »
Πα 23 Φεβ
20:30
Jagiellonia
20:30
Lechia Gdansk
Πα 23 Φεβ
18:00 παιχνίδι οντας 68'
Zaglebie Lubin
0 - 0
Arka Gdynia
Lega Pro ομάδα 2 »
Πα 23 Φεβ
20:45
Vicenza
20:45
Reggiana
Eerste Divisie »
Πα 23 Φεβ
20:00
Cambuur
20:00
Emmen
Πα 23 Φεβ
20:00
MVV Maastricht
20:00
Almere City
Πα 23 Φεβ
20:00
FC Eindhoven
20:00
Dordrecht
Πα 23 Φεβ
20:00
Go Ahead Eagles
20:00
FC Oss
Πα 23 Φεβ
20:00
Den Bosch
20:00
RKC Waalwijk
Πα 23 Φεβ
20:00
De Graafschap
20:00
Helmond Sport
Πα 23 Φεβ
20:00
NEC Nijmegen
20:00
Fortuna Sittard
Πα 23 Φεβ
20:00
SC Telstar
20:00
FC Volendam
3. Liga »
Πα 23 Φεβ
19:00 παιχνίδι οντας 24'
Fortuna Köln
2 - 1
Werder Bremen II
PSL »
Πα 23 Φεβ
19:00 παιχνίδι οντας 25'
Maritzburg United
0 - 1
Platinum Stars
National »
Πα 23 Φεβ
20:00
Grenoble
20:00
Pau FC
Πα 23 Φεβ
20:00
Béziers
20:00
Creteil
Πα 23 Φεβ
20:00
Chambly
20:00
Dunkerque
Πα 23 Φεβ
20:00
Lyon-Duchère
20:00
Sannois Gratien
Πα 23 Φεβ
20:00
Les Herbiers
20:00
Boulogne
Πα 23 Φεβ
20:00
Avranches
20:00
Consolat Marseille
Πα 23 Φεβ
20:00
Concarneau
20:00
Rodez

Follow BeSoccer on Facebook