5

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Σλοβενία

1. SNL
Sat 24 Φεβ
Domžale
17:00
Celje
Gorica
17:00
NK Olimpija 2005
Aluminij
17:00
Krsko Posavje
Triglav
17:00
Maribor
Rudar Velenje
17:00
Ankaran Hrvatini
Team / Points
1 Maribor MAR 43
2 NK Olimpija 2005 OLI 40
3 Domžale DOM 31
4 Rudar Velenje RUD 29
5 Celje CEL 24
 
6 Gorica GOR 23
7 Krsko Posavje KRS 19
8 Aluminij ALU 16
9 Triglav TRI 14
10 Ankaran Hrvatini AHS 8
2. SNL
Κυ 11 Μάρ
NS Drava
15:00
Fužinar
Zarica Kranj
15:00
Radomlje
Mura
15:00
Ilirija
Tabor Sežana
15:00
NK Rogaška
Krka
15:00
NK Nafta Lendava
ASK Bravo
15:00
NK Verzej
NK Dob
15:00
Brežice
Dekani
15:00
Brda Dobrovo
Team / Points
1 Mura NSM 44
2 NS Drava DRA 37
3 NK Nafta Lendava NKN 35
4 Radomlje RAD 31
5 Dekani DEK 30
6 Krka KRK 26
7 Tabor Sežana TAS 26
8 ASK Bravo BRA 24
 
9 NK Dob NKD 23
10 Brežice BRE 19
11 Zarica Kranj KRA 17
12 NK Rogaška ROG 17
13 Ilirija ILI 15
14 Fužinar FUZ 14
15 Brda Dobrovo BRD 14
16 NK Verzej NKV 10
ομάδα 1
Sat 17 Μάρ
Šobec Lesce
16:00
Brinje-Grosuplje
Sava Kranj
16:00
Ivančna Gorica
Arne Tabor 69
16:00
Acroni Jesenice
Rudar Trbovlje
16:00
Komenda
Šencur
16:00
Zagorje
Kolpa
16:00
Bohinj
Bled Hirter
16:00
Kočevje
Team / Points
1 Zagorje ZAG 33
2 Bled Hirter BHI 31
3 Arne Tabor 69 ARN 27
4 Brinje-Grosuplje BRI 26
5 Šencur SEN 25
6 SIJ Acroni Jesenice SIJ 23
7 Ivančna Gorica IVA 23
 
8 Kolpa KOL 20
9 Sava Kranj SKR 17
10 Komenda KOM 16
11 Rudar Trbovlje RUD 15
12 Kočevje KOC 10
13 Bohinj BOH 9
14 Šobec Lesce SLE 4
ομάδα 2
Κυ 18 Μάρ
Črenšovci
15:00
Ljutomer
Turnišče
15:00
Čarda Martjanci
Tromejnik
15:00
Odranci
Slatina Radenci
15:00
Velika Polana
Hotiza
15:00
Radgona
Beltinci
15:00
NK Grad
Bogojina
15:00
Rakičan
Team / Points
1 Odranci ODR 37
2 Velika Polana POL 35
3 Beltinci BEL 33
4 Ljutomer LJU 28
5 Hotiza HOT 25
6 Tromejnik TRO 20
7 NK Grad GRA 19
 
8 Črenšovci CRE 14
9 Turnišče TUR 14
10 Čarda Martjanci CAR 13
11 Bogojina BOG 13
12 Rakičan RAK 12
13 Slatina Radenci RAD 10
14 Radgona RAD 9
ομάδα 4
Sat 10 Μάρ
Fama Vipava
15:00
Ilirska Bistrica
Primorje
15:00
Bilje
Adria
15:00
MNK Izola
NK Tolmin
15:00
Jadran
Team / Points
1 Bilje BIL 33
2 MNK Izola MNK 28
3 NK Tolmin TOL 28
4 Adria ADR 26
 
5 Fama Vipava FVI 20
6 NK Primorje Ajdovscina NKP 15
7 Jadran Hrpelje-Kozina JAD 10
8 Ilirska Bistrica BIS 7
UCL »
Tue 20 Φεβ
20:45
Chelsea
20:45
Barcelona
Tue 20 Φεβ
20:45
Bayern München
20:45
Beşiktaş
Ligue 1 »
Tue 20 Φεβ
18:30
Troyes
18:30
Dijon FCO
Uefa Youth League »
Tue 20 Φεβ
18:00
Man. City Sub19
18:00
Internazionale Sub19
Tue 20 Φεβ
16:00 παιχνίδι οντας 14'
PSG Sub19
0 - 0
Barcelona Sub19
Primera Division »
Tue 20 Φεβ
01:15 Ολοκληρώθηκε
Colón
1 - 0
Gimnasia La Plata ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Championship »
Tue 20 Φεβ
20:45
Aston Villa
20:45
Preston North End
Tue 20 Φεβ
20:45
Barnsley
20:45
Burton Albion
Tue 20 Φεβ
20:45
Brentford
20:45
Birmingham City
Tue 20 Φεβ
20:45
Middlesbrough
20:45
Hull City
Tue 20 Φεβ
20:45
Millwall
20:45
Sheffield Wednesday
Tue 20 Φεβ
20:45
Nottingham Forest
20:45
Reading
Tue 20 Φεβ
20:45
Sheffield United
20:45
Queens Park Rangers
Tue 20 Φεβ
21:00
Bolton Wanderers
21:00
Sunderland
Copa Sudamericana »
Tue 20 Φεβ
23:15
Sport Rosario
23:15
Cerro CA
Friendly »
Tue 20 Φεβ
15:00 παιχνίδι οντας 61'
Arsenal Tula
0 - 0
Kairat Almaty
Tue 20 Φεβ
16:00 παιχνίδι οντας 10'
Kristiansund BK
1 - 0
FK Krasnodar
Tue 20 Φεβ
15:00 παιχνίδι οντας 60'
Tosno
0 - 0
Avangard Kursk
Paulista A1 »
Tue 20 Φεβ
00:00 Ολοκληρώθηκε
RB Brasil
1 - 1
Corinthians ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
00:00 Ολοκληρώθηκε
Linense CA
2 - 3
Novorizontino ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
League One »
Tue 20 Φεβ
20:45
Fleetwood Town
20:45
Portsmouth
Tue 20 Φεβ
20:45
Shrewsbury Town
20:45
Gillingham
Confederation Cup »
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Gendarmerie
0 - 1
Simba SC ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Green Buffaloes
2 - 1
Al-Masry ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
15:30 παιχνίδι οντας 45'
CS La Mancha
0 - 0
Tanda
Tue 20 Φεβ
16:00 παιχνίδι οντας 15'
Deportivo Niefang
0 - 0
New Star
Tue 20 Φεβ
12:15 Ολοκληρώθηκε
ASPL 2000
4 - 1
Ngazi Club ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
14:30 παιχνίδι οντας 90'
Anse Reunion
1 - 1
APR FC
Tue 20 Φεβ
18:30
Cape Town City FC
18:30
Young Buffaloes
Tue 20 Φεβ
13:30 Ολοκληρώθηκε
Masters Security
0 - 0
Petro de Luanda ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
17:30
Hafia FC
17:30
Energie
Tue 20 Φεβ
17:00
CR Belouizdad
17:00
Onze Créateurs
Primera B Nacional »
Tue 20 Φεβ
01:05 Ολοκληρώθηκε
Aldosivi
1 - 0
Atlético Mitre SdE ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
League Two »
Tue 20 Φεβ
21:00
Barnet
21:00
Carlisle United
Tue 20 Φεβ
20:45
Crewe Alexandra
20:45
Exeter City
Tue 20 Φεβ
20:45
Cambridge United
20:45
Notts County
PSL »
Tue 20 Φεβ
18:30
Platinum Stars
18:30
SuperSport United
Primera B Colombia »
Tue 20 Φεβ
00:00 Ολοκληρώθηκε
Deportivo Pereira
2 - 1
Real Santander ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
02:00 Ολοκληρώθηκε
Barranquilla
1 - 1
Cúcuta Deportivo ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
First Division »
Tue 20 Φεβ
20:45
Dumbarton
20:45
Greenock Morton FC
1. Lig »
Tue 20 Φεβ
17:00
Gaziantepspor
17:00
Altinordu
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Rizespor
3 - 0
Balikesirspor ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Samsunspor
1 - 1
Ankaragucu ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Football League »
Tue 20 Φεβ
14:30 παιχνίδι οντας 90'
Kissamikos
2 - 0
Kallithea
Magyar Kupa »
Tue 20 Φεβ
17:00
Debreceni VSC
17:00
Dorogi FC
Tue 20 Φεβ
18:00
Diósgyőr VTK
18:00
Samsung Vác FC
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Nagykanizsai
1 - 3
Békéscsaba ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
18:00
Újpest FC
18:00
Paksi SE
Tue 20 Φεβ
16:00 παιχνίδι οντας 14'
Zalaegerszegi TE
0 - 0
Puskás Akadémia
Conference »
Tue 20 Φεβ
20:45
Barrow
20:45
Gateshead
Tue 20 Φεβ
20:45
Boreham Wood
20:45
Maidstone United
Tue 20 Φεβ
20:45
Chester
20:45
Leyton Orient
Tue 20 Φεβ
20:45
Dover Athletic
20:45
Dagenham & Redbridge
Tue 20 Φεβ
20:45
Aldershot Town
20:45
Bromley
Tue 20 Φεβ
20:45
Ebbsfleet United
20:45
Woking
Tue 20 Φεβ
20:45
Tranmere Rovers
20:45
Macclesfield Town
Tue 20 Φεβ
20:45
FC Halifax Town
20:45
Hartlepool United
Tue 20 Φεβ
20:45
Guiseley
20:45
Fylde
Tue 20 Φεβ
20:45
Maidenhead United
20:45
Eastleigh
Tue 20 Φεβ
20:45
Solihull Moors
20:45
Wrexham
Tue 20 Φεβ
20:45
Torquay United
20:45
Sutton United
Conference South »
Conference North »
Primera B Metro. »
Tue 20 Φεβ
01:00 Ολοκληρώθηκε
Atlanta
2 - 0
CA San Miguel ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Premier de Ascenso - Clausura ομάδα 2 »
Tue 20 Φεβ
22:00
Ciervos
22:00
Cuatetes de Acapulco
Tue 20 Φεβ
00:00 Ολοκληρώθηκε
Cuautla
1 - 1
Orizaba ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
AFC Champions ομάδα 3 »
Tue 20 Φεβ
16:30
Al Sadd
16:30
Persepolis
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Nasaf
1 - 0
Al-Wasl ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
AFC Champions ομάδα 4 »
Tue 20 Φεβ
16:30
FC Esteghlal
16:30
Al Hilal Riyadh
Tue 20 Φεβ
16:10 παιχνίδι οντας 5'
Al Ain
0 - 0
Al Rayyan
AFC Champions ομάδα 5 »
Tue 20 Φεβ
11:30 Ολοκληρώθηκε
Kashiwa Reysol
1 - 1
Tianjin Quanjian ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
13:00 Ολοκληρώθηκε
Kitchee FC
0 - 6
Jeonbuk Motors ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
AFC Champions ομάδα 6 »
Tue 20 Φεβ
11:00 Ολοκληρώθηκε
Ulsan Hyundai
2 - 1
Kawasaki Frontale ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
13:00 Ολοκληρώθηκε
Shanghai SIPG
4 - 1
Melbourne Victory ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Regionalliga ομάδα 5 »
Non League Premier ομάδα 1 »
Tue 20 Φεβ
20:45
Needham Market
20:45
Burgess Hill Town
Tue 20 Φεβ
20:45
Staines Town
20:45
Hendon
Tue 20 Φεβ
20:45
Leiston
20:45
Margate
Non League Premier ομάδα 2 »
Tue 20 Φεβ
20:45
Whitby Town
20:45
Grantham Town
Tue 20 Φεβ
20:45
Rushall Olympic
20:45
Stafford Rangers
Non League Premier ομάδα 3 »
Tue 20 Φεβ
20:45
Tiverton Town
20:45
Kettering Town
Tue 20 Φεβ
20:45
Basingstoke Town
20:45
Stratford Town
Tue 20 Φεβ
20:45
Kings Langley
20:45
Royston Town
Tue 20 Φεβ
20:45
Redditch United
20:45
Gosport Borough
Tue 20 Φεβ
20:45
Hereford
20:45
St. Neots Town

Follow BeSoccer on Facebook