614

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Ισπανία

Primera Division
Πα 16 Φεβ
Girona
3-0
Leganés
Sat 17 Φεβ
Las Palmas
1-2
Sevilla
Eibar
0-2
Barcelona
Alavés
1-0
Deportivo
Málaga
1-2
Valencia
Κυ 18 Φεβ
R. Sociedad
3-0
Levante
Atlético
2-0
Athletic
Espanyol
1-1
Villarreal
Real Betis
3-5
Real Madrid
Δε 19 Φεβ
Getafe
3-0
Celta
Team / Points
1 Barcelona FCB 62
2 Atlético ATM 55
3 Valencia VCF 46
4 Real Madrid RMA 45
5 Sevilla SEV 39
6 Villarreal VIL 38
7 Eibar EIB 35
8 Girona GIR 34
9 Getafe GET 33
10 Real Betis BET 33
 
11 Celta CEL 32
12 R. Sociedad RSO 29
13 Leganés LEG 29
14 Athletic ATH 28
15 Alavés ALA 28
16 Espanyol ESP 27
17 Levante LEV 20
18 Las Palmas UDL 18
19 Deportivo DEP 17
20 Málaga MAL 13
Segunda Division
Πα 16 Φεβ
Real Valladolid
3-2
Huesca
Sat 17 Φεβ
Osasuna
0-0
Reus Deportiu
Alcorcón
1-1
Tenerife
Real Oviedo
0-0
Albacete
Lorca
0-0
Real Sporting
Gimnàstic
0-2
Real Zaragoza
Κυ 18 Φεβ
Sevilla At.
0-3
Almería
Córdoba
1-2
Granada
Cultural Leonesa
2-3
Rayo Vallecano
Numancia
1-0
Cádiz
Lugo
1-2
Barcelona B
Team / Points
1 Huesca HUE 55
2 Rayo Vallecano RAY 47
3 Cádiz CAD 47
4 Granada GRA 46
5 Real Oviedo ROV 45
6 Numancia NUM 44
7 Osasuna OSA 43
8 Real Valladolid VAD 42
9 Lugo LUG 41
10 Real Sporting SPO 40
11 Real Zaragoza ZAR 37
 
12 Tenerife CDT 34
13 Reus Deportiu REU 34
14 Alcorcón ALC 34
15 Barcelona B FCB 33
16 Almería ALM 33
17 Albacete ALB 33
18 Gimnàstic Tarragona GIM 32
19 Cultural Leonesa CUL 29
20 Córdoba CCF 19
21 Lorca LOR 17
22 Sevilla At. SEV 16
ομάδα 1
Sat 17 Φεβ
Rápido de Bouzas
1-1
Valladolid B
Κυ 18 Φεβ
Celta B
3-0
CCD Cerceda
Atlético B
1-2
Toledo
Unión Adarve
1-1
Fuenlabrada
Deportivo Fabril
2-0
Ponferradina
Navalcarnero
0-2
Rayo Majadahonda
Pontevedra
3-0
Racing Ferrol
Guijuelo
1-1
RM Castilla
Talavera Reina
1-1
Coruxo
Gimnástica
2-0
Sanse
Team / Points
1 Fuenlabrada FUE 52
2 Rayo Majadahonda MAJ 48
3 Deportivo Fabril DEP 47
4 Rápido de Bouzas BOU 46
5 Navalcarnero NAV 44
6 Atlético B ATB 41
7 Talavera de la Reina CFT 39
8 Celta B CEL 38
9 Sanse SSR 37
10 RM Castilla RMC 35
 
11 Guijuelo CDG 35
12 Unión Adarve ADA 35
13 Ponferradina PON 30
14 Coruxo COX 30
15 Pontevedra PON 29
16 Toledo CDT 26
17 Gimnástica Segoviana SEG 25
18 Valladolid B VAL 22
19 Racing Ferrol RCF 21
20 CCD Cerceda CER 17
ομάδα 2
Sat 17 Φεβ
SD Gernika
0-0
Barakaldo
Arenas de Getxo
1-1
Amorebieta
Κυ 18 Φεβ
Sporting B
0-0
Bilbao Ath.
Tudelano
2-0
Osasuna B
Real Unión Irún
1-0
Burgos
Mirandés
4-2
CD Vitoria
UD Logroñés
0-1
Lealtad
Racing
1-0
Izarra
Peña Sport
1-5
Leioa
R. Sociedad B
1-0
Caudal Deportivo
Team / Points
1 Sporting B SPB 53
2 Mirandés MIR 52
3 Racing RAC 48
4 R. Sociedad B RSO 45
5 UD Logroñés UDL 43
6 Tudelano TUD 43
7 Bilbao Ath. ATH 42
8 SD Gernika GER 41
9 Barakaldo BAR 39
10 Leioa LEI 38
 
11 Burgos BUR 38
12 Real Unión de Irún RUN 32
13 Amorebieta SDA 32
14 Arenas de Getxo ARE 30
15 Izarra IZA 28
16 CD Vitoria CDV 24
17 Lealtad Villaviciosa LEA 22
18 Osasuna B CAO 18
19 Peña Sport PEÑ 17
20 Caudal Deportivo CAU 14
ομάδα 3
Sat 17 Φεβ
Villarreal B
2-0
CD Ebro
Valencia Mestalla
1-0
Llagostera
Κυ 18 Φεβ
Sabadell
1-1
Peña Deportiva
Olot
1-0
At. Baleares
Deportivo Aragón
0-3
Hércules
Mallorca
1-0
Alcoyano
SD Formentera
1-1
Cornellà
Lleida Esportiu
4-0
Ontinyent CF
Badalona
1-0
Peralada-Girona
Elche
1-0
Atl Saguntino
Team / Points
1 Mallorca MLL 57
2 Villarreal B VIL 47
3 Elche ELC 44
4 Cornellà COR 41
5 Lleida Esportiu LLE 38
6 Ontinyent CF ONT 38
7 Hércules HER 37
8 Atl Saguntino SAG 37
9 Valencia Mestalla VAL 35
10 Alcoyano ALC 34
 
11 Badalona BAD 34
12 Sabadell SAB 33
13 CD Ebro CDE 33
14 Olot OLO 29
15 Llagostera LLA 29
16 CF Peralada-Girona B PER 27
17 SD Formentera SDF 27
18 Peña Deportiva PXD 24
19 At. Baleares ATL 23
20 Deportivo Aragón ZAR 13
ομάδα 4
Κυ 18 Φεβ
Granada B
1-0
Extremadura UD
CD El Ejido 2012
2-2
Linense
UD Melilla
1-2
Lorca Deportiva
UCAM Murcia
2-1
Betis Deportivo
San Fernando CD
0-0
Las Palmas At.
Marbella
2-0
Jumilla
Mérida AD
0-0
Real Murcia
Villanovense
1-0
CD Badajoz
Recreativo
3-1
Écija Balompié
Δε 19 Φεβ
Córdoba B
0-1
Cartagena
Team / Points
1 Cartagena CAR 49
2 Marbella MAR 48
3 Extremadura UD EXT 43
4 Real Murcia MUR 42
5 UCAM Murcia UCA 41
6 Granada B GRA 41
7 Linense BAL 39
8 UD Melilla MEL 39
9 CD El Ejido 2012 CDE 34
10 Villanovense VIL 34
 
11 San Fernando CD SAN 33
12 Recreativo REC 32
13 Écija Balompié ECI 32
14 CD Badajoz CDB 31
15 Mérida AD MAD 31
16 Betis Deportivo BET 27
17 Jumilla JUM 27
18 Córdoba B CRD 26
19 Las Palmas At. LPA 25
20 Lorca Deportiva LOR 24
ομάδα 1
Sat 17 Φεβ
Arenteiro
0-1
Ourense CF
Κυ 18 Φεβ
Villalonga FC
0-0
Negreira
Silva Sd
0-2
Alondras CF
Racing Villalbés
0-1
Barco
Barbadas
1-1
Cultural Areas
Laracha
0-0
Céltiga CF
Ribadumia
0-1
Arosa
Choco
1-1
Noia
Compostela
0-1
Bergantiños CF
Boiro
1-4
Somozas
Team / Points
1 Compostela COM 60
2 Bergantiños CF BER 57
3 Barco BAR 53
4 Alondras CF ALO 47
5 Somozas SOM 47
6 Racing C. Villalbés RCV 46
7 Arosa ARO 45
8 Silva Sd SIL 44
9 Boiro BOI 39
10 Ourense CF PON 37
 
11 Choco CHO 36
12 Ribadumia RIB 31
13 Arenteiro ARE 28
14 Céltiga CF CEL 27
15 Laracha LAR 26
16 Cultural Areas CUL 22
17 Barbadas BAR 21
18 Negreira NEG 21
19 Noia NOI 19
20 Villalonga FC VIL 17
ομάδα 2
Κυ 18 Φεβ
Real Avilés
3-0
Atletico Lugones
CD Colunga
2-0
Gijón Industrial
L´Entregu CF
0-4
Llanes
CD Praviano
0-0
Langreo
Mosconia
2-1
CD Roces
Ud Llanera
0-0
Real Oviedo B
Club Siero
1-0
Valdesoto
CD Tuilla
2-1
EI San Martín
Marino Luanco
5-0
Condal
CD Covadonga
1-1
UC Ceares
Team / Points
1 Real Oviedo B ROB 58
2 Marino Luanco MAR 57
3 Langreo UPL 54
4 Llanes LLA 53
5 CD Tuilla TUI 47
6 CD Covadonga COV 47
7 Mosconia MOS 38
8 CD Praviano PRA 37
9 UC Ceares CEA 37
10 L´Entregu CF L'E 34
 
11 CD Colunga COL 31
12 UD Gijón Industrial GIN 30
13 EI San Martín ESM 29
14 Condal CON 27
15 Ud Llanera UDL 27
16 Club Siero SIE 26
17 Real Avilés AVI 23
18 Atletico de Lugones ATL 23
19 Valdesoto VAL 20
20 CD Roces ROC 15
ομάδα 3
Sat 17 Φεβ
Medio Cudeyo
1-0
CD Bezana
Atletico Albericia
1-5
Racing B
S.D. Textil Escudo
4-2
Barreda Balompié
Laredo
4-2
CD Cayón
Κυ 18 Φεβ
Cultural Deportiva
2-1
Sámano
Siete Villas
1-0
EDM Santillana
Gimnástica
3-0
Selaya
Castro
0-2
UM Escobedo
CF Vimenor
1-1
Tropezón
Velarde Camargo
0-1
Deportivo Rayo Ca.
Team / Points
1 Laredo LAR 62
2 Gimnástica Torrelavega GIM 59
3 UM Escobedo ESC 58
4 Tropezón TRO 54
5 Racing B RAC 53
6 CD Cayón CAY 46
7 Sámano SAM 40
8 S.D. Textil Escudo DTE 35
9 SD Barreda Balompié BAR 33
10 Siete Villas SIE 32
 
11 Atletico Albericia ALB 31
12 Deportivo Rayo Cantabria RAY 29
13 Medio Cudeyo MED 27
14 CF Vimenor MAR 26
15 Velarde Camargo VEL 26
16 Selaya SEL 26
17 CD Bezana BEZ 24
18 Cultural Deportiva Guarnizo CUL 22
19 Castro CAS 19
20 EDM Santillana SAN 15
ομάδα 4
Sat 17 Φεβ
Club Bermeo
1-1
Alavés B
SD Beasain
1-0
CD Getxo
Aurrera Vitoria
1-2
Deusto
CD Lagun Onak
3-4
SCD Durango
SD Zamudio
1-0
Santurtzi
Sodupe
1-0
Sestao River
Real Sociedad C
2-1
Santutxu
Κυ 18 Φεβ
CD Basconia
3-0
Anaitasuna FT
Portugalete
2-0
JD Somorrostro
Amurrio
0-1
Balmaseda FC
Team / Points
1 SCD Durango CDU 48
2 SD Beasain BEA 45
3 Portugalete POR 44
4 Real Sociedad C BER 44
5 Sestao River SES 41
6 SD Zamudio ZAM 41
7 Alavés B ALA 40
8 CD Lagun Onak LON 40
9 Sodupe SOD 40
10 Balmaseda FC BFC 39
 
11 JD Somorrostro JUV 36
12 Santutxu SFC 36
13 Deusto DEU 35
14 Santurtzi SNT 34
15 Amurrio AMU 29
16 Club Bermeo CLU 27
17 CD Basconia BAS 24
18 Anaitasuna FT AFT 21
19 CD Getxo CDG 21
20 CD Aurrera Vitoria AUR 13
UCL »
Tue 20 Φεβ
20:45
Chelsea
20:45
Barcelona
Tue 20 Φεβ
20:45
Bayern München
20:45
Beşiktaş
Ligue 1 »
Tue 20 Φεβ
18:30
Troyes
18:30
Dijon FCO
Uefa Youth League »
Tue 20 Φεβ
18:00
Man. City Sub19
18:00
Internazionale Sub19
Tue 20 Φεβ
16:00 παιχνίδι οντας 24'
PSG Sub19
0 - 0
Barcelona Sub19
Primera Division »
Tue 20 Φεβ
01:15 Ολοκληρώθηκε
Colón
1 - 0
Gimnasia La Plata ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Championship »
Tue 20 Φεβ
20:45
Aston Villa
20:45
Preston North End
Tue 20 Φεβ
20:45
Barnsley
20:45
Burton Albion
Tue 20 Φεβ
20:45
Brentford
20:45
Birmingham City
Tue 20 Φεβ
20:45
Middlesbrough
20:45
Hull City
Tue 20 Φεβ
20:45
Millwall
20:45
Sheffield Wednesday
Tue 20 Φεβ
20:45
Nottingham Forest
20:45
Reading
Tue 20 Φεβ
20:45
Sheffield United
20:45
Queens Park Rangers
Tue 20 Φεβ
21:00
Bolton Wanderers
21:00
Sunderland
Copa Sudamericana »
Tue 20 Φεβ
23:15
Sport Rosario
23:15
Cerro CA
Friendly »
Tue 20 Φεβ
15:00 παιχνίδι οντας 71'
Arsenal Tula
0 - 0
Kairat Almaty
Tue 20 Φεβ
16:00 παιχνίδι οντας 20'
Kristiansund BK
1 - 0
FK Krasnodar
Tue 20 Φεβ
15:00 παιχνίδι οντας 70'
Tosno
1 - 0
Avangard Kursk
Paulista A1 »
Tue 20 Φεβ
00:00 Ολοκληρώθηκε
RB Brasil
1 - 1
Corinthians ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
00:00 Ολοκληρώθηκε
Linense CA
2 - 3
Novorizontino ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
League One »
Tue 20 Φεβ
20:45
Fleetwood Town
20:45
Portsmouth
Tue 20 Φεβ
20:45
Shrewsbury Town
20:45
Gillingham
Confederation Cup »
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Gendarmerie
0 - 1
Simba SC ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Green Buffaloes
2 - 1
Al-Masry ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
15:30 παιχνίδι οντας 45'
CS La Mancha
0 - 0
Tanda
Tue 20 Φεβ
16:00 παιχνίδι οντας 25'
Deportivo Niefang
0 - 0
New Star
Tue 20 Φεβ
12:15 Ολοκληρώθηκε
ASPL 2000
4 - 1
Ngazi Club ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
14:30 παιχνίδι οντας 90'
Anse Reunion
1 - 1
APR FC
Tue 20 Φεβ
18:30
Cape Town City FC
18:30
Young Buffaloes
Tue 20 Φεβ
13:30 Ολοκληρώθηκε
Masters Security
0 - 0
Petro de Luanda ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
17:30
Hafia FC
17:30
Energie
Tue 20 Φεβ
17:00
CR Belouizdad
17:00
Onze Créateurs
Primera B Nacional »
Tue 20 Φεβ
01:05 Ολοκληρώθηκε
Aldosivi
1 - 0
Atlético Mitre SdE ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
League Two »
Tue 20 Φεβ
21:00
Barnet
21:00
Carlisle United
Tue 20 Φεβ
20:45
Crewe Alexandra
20:45
Exeter City
Tue 20 Φεβ
20:45
Cambridge United
20:45
Notts County
PSL »
Tue 20 Φεβ
18:30
Platinum Stars
18:30
SuperSport United
Primera B Colombia »
Tue 20 Φεβ
00:00 Ολοκληρώθηκε
Deportivo Pereira
2 - 1
Real Santander ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
02:00 Ολοκληρώθηκε
Barranquilla
1 - 1
Cúcuta Deportivo ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
First Division »
Tue 20 Φεβ
20:45
Dumbarton
20:45
Greenock Morton FC
1. Lig »
Tue 20 Φεβ
17:00
Gaziantepspor
17:00
Altinordu
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Rizespor
3 - 0
Balikesirspor ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Samsunspor
1 - 1
Ankaragucu ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Football League »
Tue 20 Φεβ
14:30 Ολοκληρώθηκε
Kissamikos
2 - 0
Kallithea ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Magyar Kupa »
Tue 20 Φεβ
17:00
Debreceni VSC
17:00
Dorogi FC
Tue 20 Φεβ
18:00
Diósgyőr VTK
18:00
Samsung Vác FC
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Nagykanizsai
1 - 3
Békéscsaba ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
18:00
Újpest FC
18:00
Paksi SE
Tue 20 Φεβ
16:00 παιχνίδι οντας 24'
Zalaegerszegi TE
0 - 0
Puskás Akadémia
Conference »
Tue 20 Φεβ
20:45
Barrow
20:45
Gateshead
Tue 20 Φεβ
20:45
Boreham Wood
20:45
Maidstone United
Tue 20 Φεβ
20:45
Chester
20:45
Leyton Orient
Tue 20 Φεβ
20:45
Dover Athletic
20:45
Dagenham & Redbridge
Tue 20 Φεβ
20:45
Aldershot Town
20:45
Bromley
Tue 20 Φεβ
20:45
Ebbsfleet United
20:45
Woking
Tue 20 Φεβ
20:45
Tranmere Rovers
20:45
Macclesfield Town
Tue 20 Φεβ
20:45
FC Halifax Town
20:45
Hartlepool United
Tue 20 Φεβ
20:45
Guiseley
20:45
Fylde
Tue 20 Φεβ
20:45
Maidenhead United
20:45
Eastleigh
Tue 20 Φεβ
20:45
Solihull Moors
20:45
Wrexham
Tue 20 Φεβ
20:45
Torquay United
20:45
Sutton United
Conference South »
Conference North »
Primera B Metro. »
Tue 20 Φεβ
01:00 Ολοκληρώθηκε
Atlanta
2 - 0
CA San Miguel ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Premier de Ascenso - Clausura ομάδα 2 »
Tue 20 Φεβ
22:00
Ciervos
22:00
Cuatetes de Acapulco
Tue 20 Φεβ
00:00 Ολοκληρώθηκε
Cuautla
1 - 1
Orizaba ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
AFC Champions ομάδα 3 »
Tue 20 Φεβ
16:30
Al Sadd
16:30
Persepolis
Tue 20 Φεβ
14:00 Ολοκληρώθηκε
Nasaf
1 - 0
Al-Wasl ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
AFC Champions ομάδα 4 »
Tue 20 Φεβ
16:30
FC Esteghlal
16:30
Al Hilal Riyadh
Tue 20 Φεβ
16:10 παιχνίδι οντας 15'
Al Ain
1 - 0
Al Rayyan
AFC Champions ομάδα 5 »
Tue 20 Φεβ
11:30 Ολοκληρώθηκε
Kashiwa Reysol
1 - 1
Tianjin Quanjian ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
13:00 Ολοκληρώθηκε
Kitchee FC
0 - 6
Jeonbuk Motors ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
AFC Champions ομάδα 6 »
Tue 20 Φεβ
11:00 Ολοκληρώθηκε
Ulsan Hyundai
2 - 1
Kawasaki Frontale ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 20 Φεβ
13:00 Ολοκληρώθηκε
Shanghai SIPG
4 - 1
Melbourne Victory ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Regionalliga ομάδα 5 »
Non League Premier ομάδα 1 »
Tue 20 Φεβ
20:45
Needham Market
20:45
Burgess Hill Town
Tue 20 Φεβ
20:45
Staines Town
20:45
Hendon
Tue 20 Φεβ
20:45
Leiston
20:45
Margate
Non League Premier ομάδα 2 »
Tue 20 Φεβ
20:45
Whitby Town
20:45
Grantham Town
Tue 20 Φεβ
20:45
Rushall Olympic
20:45
Stafford Rangers
Non League Premier ομάδα 3 »
Tue 20 Φεβ
20:45
Tiverton Town
20:45
Kettering Town
Tue 20 Φεβ
20:45
Basingstoke Town
20:45
Stratford Town
Tue 20 Φεβ
20:45
Kings Langley
20:45
Royston Town
Tue 20 Φεβ
20:45
Redditch United
20:45
Gosport Borough
Tue 20 Φεβ
20:45
Hereford
20:45
St. Neots Town

Follow BeSoccer on Facebook