7

Όλα τα πρωταθλήματα και διοργανώσεις σε Ουκρανία

ομάδα 1
Sat 03 Μάρ
Vorskla Poltava
2-1
Chornomorets
Κυ 04 Μάρ
Illichivets
1-0
Olimpik Donetsk
Stal
0-1
FC Veres
Dinamo Kiev
3-2
Zorya Luhansk
Karpaty Lviv
0-3
Shakhtar Donetsk
Tue 06 Μάρ
Zirka Kirovohrad
0-0
Oleksandria
Team / Points
1 Shakhtar Donetsk SHA 51
2 Dinamo Kiev DYN 45
3 Vorskla Poltava VOR 37
4 Zorya Luhansk ZOR 33
5 FC Veres FCV 32
6 Illichivets Mariupol ILL 32
 
7 Olimpik Donetsk OLI 28
8 Oleksandria PFC 23
9 Zirka Kirovohrad ZIR 19
10 Karpaty Lviv KPT 19
11 Chornomorets Odessa CHO 18
12 Stal Dniprodzerzhynsk STA 15
ομάδα 2
Sat 21 Απρ
Shakhtar Donetsk
4-2
Vorskla Poltava
Κυ 22 Απρ
Zorya Luhansk
3-1
Illichivets
FC Veres
1-4
Dinamo Kiev
Team / Points
1 Shakhtar Donetsk SHA 66
2 Dinamo Kiev DYN 63
3 Vorskla Poltava VOR 44
 
4 Zorya Luhansk ZOR 40
5 Illichivets Mariupol ILL 36
6 FC Veres FCV 33
ομάδα 3
Sat 21 Απρ
Stal
1-1
Zirka Kirovohrad
Chornomorets
1-3
Oleksandria
Κυ 22 Απρ
Olimpik Donetsk
0-2
Karpaty Lviv
Team / Points
1 Oleksandria PFC 33
2 Olimpik Donetsk OLI 33
3 Karpaty Lviv KPT 32
 
4 Zirka Kirovohrad ZIR 27
5 Stal Dniprodzerzhynsk STA 23
6 Chornomorets Odessa CHO 22
Persha Liga
Κυ 22 Απρ
Sumy
0-2
Desna Chernihiv
Kremin
2-0
Hirnyk-Sport
Cherkaskyi Dnipro
2-1
Avanhard
Arsenal Kyiv
2-0
Zhemchuzhyna Odesa
Naftovyk-Ukrnafta
1-1
Balkany Zorya
Inhulets
1-0
Volyn Lutsk
Δε 23 Απρ
Helios Kharkiv
1-2
Kolos Kovalivka
MFK Mykolaiv
2-1
Poltava
Obolon
0-1
Rukh Vynnyky
Team / Points
1 Arsenal Kyiv ARS 65
2 Inhulets INH 63
3 Poltava POL 62
4 Desna Chernihiv DES 56
5 Kolos Kovalivka KOL 53
6 Helios Kharkiv HEL 46
7 Rukh Vynnyky RYV 44
8 Avanhard Kramatorsk AVA 42
9 Hirnyk-Sport HSP 41
 
10 MFK Mykolaiv MFK 40
11 Balkany Zorya BAL 34
12 Sumy SUM 32
13 Obolon OBO 30
14 Kremin KRE 28
15 Volyn Lutsk VOL 27
16 Zhemchuzhyna Odesa ZHO 26
17 Naftovyk-Ukrnafta Okhtyrka NAF 24
18 Cherkaskyi Dnipro CHD 24
ομάδα 1
Sat 21 Απρ
FC Nyva Vinnytsya
0-1
Bukovyna
FC Lviv
1-3
Teplovyk
Arsenal Bila Tser.
0-5
Ahrobiznes
Κυ 22 Απρ
Nyva Ternopil
2-1
Polessya
Skala Stryi
1-0
Podillya
Team / Points
1 Ahrobiznes Volochysk FKA 60
2 Teplovyk TIF 50
3 FC Nyva Vinnytsya NYV 30
4 Nyva Ternopil NYV 30
5 Bukovyna Chernivtsi BUK 28
6 Skala Stryi SST 28
 
7 FC Lviv LVI 27
8 Polessya POL 24
9 Podillya Khmelnytskyi POK 18
10 Arsenal Bila Tserkva ABT 13
11 Cherkaskyi Dnipro II CHE 0
12 Ternopil' TER 0
ομάδα 2
Sat 28 Απρ
Myr
13:00
Dnipro-1
Enerhiya Nova Kak.
13:00
Metalist 1925 Kha.
Dnipro
13:00
Metalurh
Tavriya Simferopol
13:00
Inhulets II
Real Pharma
13:00
Sudnobudivnyk
Nikopol
16:00
Mykolaiv II
Team / Points
1 Dnipro-1 SKD 65
2 Metalist 1925 Kharkiv MET 60
3 Enerhiya Nova Kakhovka ENK 45
4 Tavriya Simferopol TAV 43
5 Myr MYR 40
6 Real Pharma RPH 38
 
7 Nikopol NIK 34
8 Dnipro Dnipropetrovsk DNI 30
9 Mykolaiv II MYK 27
10 Sudnobudivnyk SMY 16
11 Inhulets II IHP 13
12 Metalurh Zaporizhya MZZ 7
ομάδα 1
Πα 02 Μάρ
Mariupol' Sub 21
1-0
Olimpik Donetsk
Vorskla Poltava
4-1
Chornomorets
Karpaty Lviv
2-4
Shakhtar Donetsk
Zirka Sub 21
0-2
Oleksandria
Sat 03 Μάρ
Stal Kamianske
2-2
Veres Sub 21
Dynamo Kyiv
4-1
Zorya Luhansk
Team / Points
1 Dynamo Kyiv Sub 21 DYN 46
2 Shakhtar Donetsk Sub 21 SHD 46
3 Mariupol' Sub 21 ILL 40
4 Karpaty Lviv Sub 21 KAR 39
5 Oleksandria Sub 21 OLE 38
6 Vorskla Poltava Sub 21 VOP 37
 
7 Zorya Luhansk Sub 21 ZOL 36
8 Chornomorets Sub 21 CHO 24
9 Veres Sub 21 VER 18
10 Olimpik Donetsk Sub 21 OLD 17
11 Stal Kamianske Sub 21 STA 16
12 Zirka Sub 21 ZIR 10
ομάδα 2
Thu 26 Απρ
Mariupol' Sub 21
13:00
Shakhtar Donetsk
Πα 27 Απρ
Karpaty Lviv
13:00
Oleksandria
Sat 28 Απρ
Vorskla Poltava
14:00
Dynamo Kyiv
Team / Points
1 Dynamo Kyiv Sub 21 DYN 11
2 Shakhtar Donetsk Sub 21 SHD 11
3 Karpaty Lviv Sub 21 KAR 9
 
4 Mariupol' Sub 21 ILL 8
5 Oleksandria Sub 21 OLE 6
6 Vorskla Poltava Sub 21 VOP 2
ομάδα 3
Πα 27 Απρ
Stal Kamianske
12:00
Chornomorets
Zirka Sub 21
13:00
Olimpik Donetsk
Sat 28 Απρ
Zorya Luhansk
12:00
Veres Sub 21
Team / Points
1 Chornomorets Sub 21 CHO 13
2 Olimpik Donetsk Sub 21 OLD 11
3 Zorya Luhansk Sub 21 ZOL 10
 
4 Zirka Sub 21 ZIR 6
5 Stal Kamianske Sub 21 STA 6
6 Veres Sub 21 VER 4
Liga Ucrania Sub 19
Sat 28 Απρ
Dynamo Kyiv Sub-19
-
Karpaty Lviv
Olimpik Donetsk
-
Zirka Sub 19
Veres Sub 19
-
Skala Stryi
Chornomorets
-
Vorskla Poltava
Arsenal Kyiv
-
Stal Kamianske
Shakhtar Donetsk
-
Oleksandria
Mariupol' Sub 19
13:00
Zorya Luhansk
Team / Points
1 Dynamo Kyiv Sub-19 DKY 49
2 Shakhtar Donetsk U19 SHK 43
3 Karpaty Lviv Sub 19 KAR 41
4 Veres Sub 19 VER 33
5 Zorya Luhansk Sub 19 ZOL 32
6 Mariupol' Sub 19 MAR 30
7 Chornomorets Sub 19 CHO 26
 
8 Oleksandria Sub 19 OLE 26
9 Vorskla Poltava Sub 19 VOP 24
10 Skala Stryi Sub 19 SKS 21
11 Olimpik Donetsk Sub 19 OLD 21
12 Stal Kamianske Sub 19 KAM 18
13 Zirka Sub 19 ZIR 14
14 Arsenal Kyiv Sub 19 ARK 11
UCL »
Wed 25 Απρ
20:45
Bayern München
20:45
Real Madrid
Ligue 1 »
Wed 25 Απρ
18:45
Caen
18:45
Toulouse
Copa Libertadores ομάδα 2 »
Wed 25 Απρ
02:30 Ολοκληρώθηκε
At. Nacional
4 - 1
Bolívar ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Copa Libertadores ομάδα 6 »
Wed 25 Απρ
02:30 Ολοκληρώθηκε
Santos FC
2 - 0
Estudiantes La Plata ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Copa Libertadores ομάδα 7 »
Wed 25 Απρ
00:15 Ολοκληρώθηκε
Deportivo Lara
2 - 1
Millonarios ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
FA Cup China »
Wed 25 Απρ
13:35
Sichuan Annapurna
13:35
Jiangsu Suning
Wed 25 Απρ
14:00
Shaanxi Chang'an
14:00
Shanghai SIPG
Wed 25 Απρ
09:30 παιχνίδι οντας 46'
Hainan Boying Sea.
1 - 1
Beijing Renhe
Wed 25 Απρ
12:00
Shenxin Shanghai
12:00
Beijing Guoan
Wed 25 Απρ
09:30 παιχνίδι οντας 46'
Wuhan Zall
1 - 0
Tianjin Teda
Wed 25 Απρ
09:30 παιχνίδι οντας 48'
Heilongjiang Lava
0 - 1
Guizhou Hengfeng
Wed 25 Απρ
13:35
Yinchuan Helanshan
13:35
Guangzhou Evergrande
Wed 25 Απρ
08:00 Ολοκληρώθηκε
Yanbian Beiguo
0 - 6
Shandong Luneng ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 25 Απρ
13:35
Nantong Zhiyun
13:35
Shanghai Shenhua
Wed 25 Απρ
13:35
Anhui Hefei
13:35
Chongqing Lifan
Segunda B ομάδα 1 »
Wed 25 Απρ
18:15
Toledo
18:15
RM Castilla
Segunda B ομάδα 4 »
Wed 25 Απρ
20:00
UD Melilla
20:00
Córdoba B
J1 League »
Wed 25 Απρ
12:00
Consadole Sapporo
12:00
Yokohama F. Marinos
Wed 25 Απρ
12:00
Kashima Antlers
12:00
Vissel Kobe
Wed 25 Απρ
12:00
Kashiwa Reysol
12:00
Urawa Reds
Wed 25 Απρ
12:00
FC Tokyo
12:00
Sanfrecce Hiroshima
Wed 25 Απρ
12:00
Shonan Bellmare
12:00
Gamba Osaka
Wed 25 Απρ
12:00
Júbilo Iwata
12:00
V-Varen Nagasaki
Wed 25 Απρ
12:00
Nagoya Grampus
12:00
Shimizu S-Pulse
Wed 25 Απρ
12:00
Cerezo Osaka
12:00
Vegalta Sendai
Wed 25 Απρ
12:00
Sagan Tosu
12:00
Kawasaki Frontale
Cup »
Wed 25 Απρ
18:00
Zlin
18:00
Jablonec
Segunda Liga »
Wed 25 Απρ
17:00
Académica
17:00
Porto II
Primera B Colombia »
Wed 25 Απρ
02:45 Ολοκληρώθηκε
Atlético Fútbol
3 - 3
Deportes Quindío ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Eliteserien »
Wed 25 Απρ
18:30
Ranheim
18:30
SK Brann Bergen
Wed 25 Απρ
18:30
Stabaek IF
18:30
IK Start Kristiansand
Copa Lega Pro »
Wed 25 Απρ
14:30
Alessandria
14:30
Viterbese
Serie B Brazil »
Wed 25 Απρ
02:30 Ολοκληρώθηκε
Fortaleza EC
3 - 1
CRB ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 25 Απρ
00:15 Ολοκληρώθηκε
Atlético GO
3 - 2
Guaraní Campinas ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
PSL »
Wed 25 Απρ
19:30
Polokwane City
19:30
Cape Town City FC
Wed 25 Απρ
19:30
SuperSport United
19:30
Free State Stars
Wed 25 Απρ
19:30
Maritzburg United
19:30
Mamelodi Sundowns
Wed 25 Απρ
19:30
Platinum Stars
19:30
AmaZulu
Wed 25 Απρ
19:30
Orlando Pirates
19:30
Bidvest Wits
Cup »
Wed 25 Απρ
17:30
Levski Sofia
17:30
CSKA Sofia
Football League »
Wed 25 Απρ
14:00
Anagennisi
14:00
Kissamikos
Wed 25 Απρ
14:00
Panserraikos FC
14:00
Aiginiakos
Wed 25 Απρ
16:00
Doxa Dramas
16:00
Apollon Kalamarias
Wed 25 Απρ
16:00
Sparti
16:00
Trikala
Wed 25 Απρ
16:00
Aris Thessaloniki
16:00
Apollon Larissa
Wed 25 Απρ
16:00
Panachaiki
16:00
Karaiskakis
Veikkausliiga »
Wed 25 Απρ
17:30
RoPS Rovaniemi
17:30
FC Lahti
Wed 25 Απρ
17:30
VPS Vaasa
17:30
Ilves
Wed 25 Απρ
17:30
Inter Turku
17:30
HJK Helsinki
Wed 25 Απρ
18:00
IFK Mariehamn
18:00
KuPS Kuopio
Cup »
Wed 25 Απρ
17:30
Fredericia
17:30
Silkeborg IF
Premier de Ascenso - Clausura »
Wed 25 Απρ
17:00
Guadalajara
17:00
Atlas Premier
Conference North »
Wed 25 Απρ
20:45
Brackley Town
20:45
Chorley
Wed 25 Απρ
20:45
Darlington FC
20:45
Southport
Conference South »
Wed 25 Απρ
20:45
Havant
20:45
East Thurrock United FC
Clausura Guatemala »
Wed 25 Απρ
20:00
Marquense
20:00
Antigua GFC
Regionalliga ομάδα 1 »
Wed 25 Απρ
18:30
Schweinfurt
18:30
Bayreuth SpVgg
Regionalliga ομάδα 2 »
Regionalliga ομάδα 3 »
Wed 25 Απρ
19:00
Verl
19:00
Wuppertaler SV
Wed 25 Απρ
19:00
Borussia
19:00
KFC Uerdingen 05
Wed 25 Απρ
19:00
Borussia Dortmund
19:00
Viktoria Köln
Regionalliga ομάδα 4 »
Wed 25 Απρ
19:00
Babelsberg
19:00
1. FC Lokomotive Leipzig
Wed 25 Απρ
18:00
Oberlausitz
18:00
Germania Halberstadt
Wed 25 Απρ
18:30
Altglienicke
18:30
Hertha BSC II
Wed 25 Απρ
18:30
Union
18:30
Wacker Nordhausen
Wed 25 Απρ
18:30
Meuselwitz
18:30
Auerbach
Wed 25 Απρ
19:00
BFC Dynamo
19:00
Energie Cottbus
Wed 25 Απρ
18:00
Berliner AK 07
18:00
Neustrelitz
CFA ομάδα 4 »
Wed 25 Απρ
17:00
Le Havre II
17:00
Lorient II
FNL »
Wed 25 Απρ
17:00
Pardubice
17:00
MAS Táborsko
Wed 25 Απρ
17:00
Frýdek-Místek
17:00
Pribram
Wed 25 Απρ
18:00
SFC Opava
18:00
Viktoria Žižkov
Wed 25 Απρ
17:00
Baník Sokolov
17:00
Varnsdorf
Wed 25 Απρ
18:00
Ústí nad Labem
18:00
Vlašim
Wed 25 Απρ
17:00
Vitkovice
17:00
České Budějovice
Wed 25 Απρ
17:00
Znojmo
17:00
Třinec
First League »
Wed 25 Απρ
16:00
Shkupi
16:00
Pobeda Junior
Wed 25 Απρ
16:00
Renova
16:00
FK Skopje
Wed 25 Απρ
16:00
Akademija Pandev
16:00
Šhkëndija 79
Wed 25 Απρ
16:00
Pelister
16:00
Sileks
Wed 25 Απρ
16:00
Vardar Skopje
16:00
Rabotnički
cookielang More info and settings. Accept

Follow BeSoccer on Facebook