FA Cup

2017/2018
  • FA Cup
  • Tranmere Rovers - Peterborough United
  • FA Cup
  • Tranmere Rovers - Peterborough United
Τετάρτη, 15 Νοέμβριος 2017, 20:45 Ολοκληρώθηκε
  • γήπεδο: Prenton Park
Πα 03 Νοέ
20:45 Ολοκληρώθηκε
Port Vale
2-0
Oxford United ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 03 Νοέ
20:45 Ολοκληρώθηκε
Notts County
4-2
Bristol Rovers ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πα 03 Νοέ
20:55 Ολοκληρώθηκε
Hyde
0-4
Milton Keynes Dons ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
13:30 Ολοκληρώθηκε
Shaw Lane Aquafor.
1-3
Mansfield Town ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Gateshead
2-0
Chelmsford City ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Plymouth Argyle
1-0
Grimsby Borough ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
AFC Wimbledon
1-0
Lincoln City ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Carlisle United
3-2
Oldham Athletic ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Wigan Athletic
2-1
Crawley Town ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Cheltenham Town
2-4
Maidstone United ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Crewe Alexandra
2-1
Rotherham United ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Rochdale
4-0
Bromley ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Gainsborough
0-6
Slough Town ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Northampton
0-0
Scunthorpe United ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Stevenage
5-0
Nantwich Town ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Bradford City
2-0
Chesterfield ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Colchester United
0-1
Oxford City ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Boreham Wood
2-1
Blackpool ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Morecambe
3-0
Hartlepool United ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Yeovil Town
1-0
Southend United ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Peterborough
1-1
Tranmere Rovers ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Forest Green Rove.
1-0
Macclesfield Town ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Fylde
4-2
Kidderminster ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Luton Town
1-0
Portsmouth ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Shrewsbury Town
5-0
Aldershot Town ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Hereford
1-0
Telford United ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Gillingham
2-1
Leyton Orient ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Blackburn Rovers
3-1
Barnet ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
16:00 Ολοκληρώθηκε
Ebbsfleet United
2-6
Doncaster Rovers ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 04 Νοέ
18:15 Ολοκληρώθηκε
Newport County
2-1
Walsall ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 05 Νοέ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Solihull Moors
0-2
Wycombe Wanderers ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 05 Νοέ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Woking
1-1
Bury ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 05 Νοέ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Leatherhead
1-1
Billericay Town ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 05 Νοέ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Exeter City
3-1
Heybridge Swifts ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 05 Νοέ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Cambridge United
1-0
Sutton United ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 05 Νοέ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Guiseley
0-0
Accrington Stanley ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 05 Νοέ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Coventry City
2-0
Maidenhead United ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 05 Νοέ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Dartford
1-5
Swindon Town ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 05 Νοέ
15:00 Ολοκληρώθηκε
Charlton Athletic
3-1
Truro City ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Δε 06 Νοέ
20:45 Ολοκληρώθηκε
Chorley
1-2
Fleetwood Town ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 14 Νοέ
20:45 Ολοκληρώθηκε
Accrington Stanley
(3)1-1(4)
Guiseley ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 14 Νοέ
20:45 Ολοκληρώθηκε
Bury
0-3
Woking ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 14 Νοέ
20:45 Ολοκληρώθηκε
Scunthorpe United
1-0
Northampton ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 15 Νοέ
20:45 Ολοκληρώθηκε
Tranmere Rovers
0-5
Peterborough ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Thu 16 Νοέ
20:45 Ολοκληρώθηκε
Billericay Town
1-3
Leatherhead ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

Follow BeSoccer on Facebook