Copa Chile

2017
Δευτέρα, 17 Ιούλιος 2017, 00:00 Ολοκληρώθηκε
  • γήπεδο: El Valle del Aconcagua
ευθυγράμμιση κόμμα
ευθυγραμμία
πάγκος
πούλμαν
  • Damián Ayude
ευθυγραμμία
πάγκος
πούλμαν
  • Martín Palermo Scorpino
Κυ 09 Ιού
18:00 Ολοκληρώθηκε
Rangers Talca
0-1
U. Católica ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 09 Ιού
21:30 Ολοκληρώθηκε
Deportes Valdivia
1-2
Huachipato ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 09 Ιού
21:30 Ολοκληρώθηκε
La Serena
4-1
Colo Colo ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 15 Ιού
01:00 Ολοκληρώθηκε
Barnechea
1-2
Audax Italiano ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 15 Ιού
21:30 Ολοκληρώθηκε
Cobresal
2-0
Santiago Wanderers ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 16 Ιού
00:00 Ολοκληρώθηκε
Puerto Montt
0-0
Deportes Temuco ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 16 Ιού
02:45 Ολοκληρώθηκε
Unión La Calera
1-1
Palestino ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 16 Ιού
18:00 Ολοκληρώθηκε
Coquimbo Unido
3-2
Everton Viña ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 16 Ιού
21:30 Ολοκληρώθηκε
Ñublense
0-2
Univ de Chile ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 16 Ιού
21:30 Ολοκληρώθηκε
CDSC Iberia
2-0
Univ. Concepción ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 16 Ιού
22:00 Ολοκληρώθηκε
D. Copiapo
2-1
Luis Quillota ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 16 Ιού
22:00 Ολοκληρώθηκε
San Marcos Arica
2-0
Deportes Iquique ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 16 Ιού
22:00 Ολοκληρώθηκε
Cobreloa
0-1
Antofagasta ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Δε 17 Ιού
00:00 Ολοκληρώθηκε
Unión San Felipe
1-2
Unión Española ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Tue 18 Ιού
21:00 Ολοκληρώθηκε
Magallanes
1-1
Curicó Unido ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 22 Ιού
01:30 Ολοκληρώθηκε
Santiago Wanderers
3-0
Cobresal ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 22 Ιού
18:00 Ολοκληρώθηκε
Everton Viña
1-1
Coquimbo Unido ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 22 Ιού
21:00 Ολοκληρώθηκε
Huachipato
4-0
Deportes Valdivia ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 22 Ιού
21:00 Ολοκληρώθηκε
Unión Española
(4)0-1(5)
Unión San Felipe ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 22 Ιού
21:00 Ολοκληρώθηκε
Deportes Temuco
2-0
Puerto Montt ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 22 Ιού
22:00 Ολοκληρώθηκε
O'Higgins
1-3
Santiago Morning ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Sat 22 Ιού
23:00 Ολοκληρώθηκε
Luis Quillota
2-0
D. Copiapo ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 23 Ιού
00:00 Ολοκληρώθηκε
Univ de Chile
2-0
Ñublense ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 23 Ιού
00:00 Ολοκληρώθηκε
Curicó Unido
1-0
Magallanes ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 23 Ιού
00:30 Ολοκληρώθηκε
Univ. Concepción
0-2
CDSC Iberia ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 23 Ιού
02:00 Ολοκληρώθηκε
Audax Italiano
4-1
Barnechea ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 23 Ιού
18:00 Ολοκληρώθηκε
Deportes Iquique
1-0
San Marcos Arica ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 23 Ιού
21:30 Ολοκληρώθηκε
Palestino
2-1
Unión La Calera ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κυ 23 Ιού
22:00 Ολοκληρώθηκε
Antofagasta
1-1
Cobreloa ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Wed 02 Aug
21:30 Ολοκληρώθηκε
Santiago Morning
0-3
O'Higgins ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Thu 03 Aug
02:00 Ολοκληρώθηκε
Colo Colo
4-0
La Serena ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Thu 10 Aug
02:00 Ολοκληρώθηκε
U. Católica
3-1
Rangers Talca ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

Follow BeSoccer on Facebook